Listopad 2016

NULA

5. listopadu 2016 v 13:43 | YumeOokami |  PLACEBO
Včera váš blog navštívilo 0 lídí. Byly časy, kdy by mi tohle přišlo jako fantazmagorie ale bohužel tomu tak je. Měla bych to změnit! Vždyť už sem taková blogová fosílie! Blog mám od roku 2009 (aspon tento bloguji tak od ruku 2006) a neměla bych být ostudou, tím opuštěným blogem.

Ano, spousta věcí se změnila. Musím dát teď za pravdu všem dospělým, že člověk na studiích má víc času. Nevím proč, taky mám volné dva dny v týdnu, ale taky dělám dvanáctký a ikdyž jsem dělala osmičky pořád je člověk ve škole trochu míň. Nebo má víc baterek? Člověk by si řekl, že teď bude na koníčky víc času a financí. No, někdy trošku lituji že nežiji u maminky ta tři tisíce měsíčně :D byla bych nechutně bohatá :D.

A taky v době studií sem byla depkoidní náctiletá a bylo o čem psát! :D O mých depkách, srastech které mi dnes připadají úplně malicherné. Ještě se bojím období kdy budu psát malicherné články a průjmu mého dítěte :D snad nebudu taková máma, bože :D prosím ať nejsem.

Minulý víkend jsem byla na AkiConu, byl to jediný con mimo Advíku, který jsem absolvovala protože ostatní jsem byla v práci. Bylo to zvláštní být tam, považuji ho za jediný starý con co zůstal takovým jakým je. Ale programu jsem si moc neužila, byla jsem jen v sobotu a moc mě tam toho nezaujalo :(. Snad bude AF zase lepší. Den předtím jsem se viděla s neteří co jsem naposled viděla asi když jí bylo deset a dnes jí je sedmnáct. Já jí půjdu na maturák! Hrůza. Jedinná věc co mi připomíná že už mi není šestnáct (a bolavý klouby :D).

Máme zase trošku nemocného ježečka, toho prvního Esi, ale naštěstí to je léčitelné :) bude v pořádku. Doufám, že tu s námi bude ještě dlooooouho. Měla bych šít pytlíky pro ně. A kreslit. A uklidit. A uvařit si jídlo! A vstala jsem zase v jednu. Jsem děsná. Zkusím nějaké články přednastavit! (kde jsou ty časy kdy jsem měla přednastavený třeba tři!).

A jako úkol si dám změnit design blogu! YES!


Konečně co jsme v praze jsme zašli na nějakou párty a tou byl Gravity festival, plný house hudby :)


Chodili jste na Advík? A víte kdo ho dřív vlastnil? Trill! A já se s ním pořád kamarádím, už t bude deset let :O


Dostala jsem pravé pocky z japonska! A jahodový! A od manželky slavného cosplayera! YAAAAY


Začala jsem zase chodit na plazmu, je to pro mě příjemnější volba než krev, která se mi dlouho tvořila a nedělala mi dobře. A tohle tu necelou hodinku vydržím, nebolí mě to, jen musím hodně mačkat balonek. A můžu časteji a finanční ohodnocení je příjemná věc co si budem nalhávat. Já jsem ráda, že pomáhám.


A byla jsem i jeden den na ForGames! :)