Září 2016

TAK ZASE JEDNOU ZA ROK

18. září 2016 v 23:32 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Je to ta, zase utekl rok a já jsem byla modelkou na přehlídce svatebního dne. Tentokrát jsem nešla přehlídku prádla (nikdy jsem na to pořádně neměla postavu), ale dvoje dvatební šaty. A krásné! Ne, nádherné! Což se o účesu ani líčení už říct nedá, připadala jsem si jako čarodějnice :( tak snad to příště bude lepší.

Jako každý rok, bylo příšerné vedro! Potkala jsme dvě kamarádky co se příští rok budou vdávat. A pak jsme se šly s modeolkama nažrat :D.

TŘI MĚSÍCE

6. září 2016 v 20:13 | YumeOokami |  PLACEBO
Právě mi přišel mail od blog.cz, že jsem na svůj blogísek nenapsala už tři měsíce. WOW. Nová věc od blog.cz a páni já na blog nenapsala tři měsíce? Což není nic k obdivu. Měla bch se k psaní vrátit, vždy mě to naplnovala a teď už mám zase trochu času.

Konečně jsem se přestěhovali a doufám, že už se dlouho stěhovat nebudeme, maximálně už do svého. Ono cpát někomu nájem a tedy prachy do kapsy ale tři míče na byt/dům taky jen tak někdo nemá.

A tak jsme v podnájmu ale konečně žiju v Praze :) chtěla jsem tu bydlet už od čtrnácti (možná trochu i kvůli platonické lásce :D) ale líbí se mi tu to živo a spousta možností.

Taky jsem se přidala k charitě Suicide Angels a opravdu mě to baví. Pomáhám jako grafik ale taky jako fotograf :). Měla jsem už jedno focení a slečna byla skvěl holka.

Taky jsem změnila práci, dělám v obchodě s oblečením Mango a mám se tu fajn. Máme s přítelem v plánu jet si odpočinout někam si do Tropic islandu. A probadl nám hotel takže na Vánoce asi něco takového :).

Mámě teď už dvě kočičky, pět afrických jěžků, akvárko plné rybiček a křečka :D ale je sranda je všechny mít. Budu sem více přidávat fotografie :) ať to tu máte zábavné :)

Dnes jsem byla se podívat na svou střední školu a bylo super vidět, že se i ona posouvá dál, a to je fajn vědět, třeba se učí fotografie což za nás nebylo.

A teď zábava ve formě záplay fotek! Yaaay! :D


Občas se mi strašně nechce z postele :(


Na chvilku jsem si skočila na Advík a zahrála si všechny hudební hry co tam měli :D


Koupila jsem si super paruku :3


A pak změnila barvu vlasů :D


Naše Mavis :3


A Chii <3


Vyděračky spolu :D


Moje nejlepší selfie co jsem kdy měla :D


Dostala jsem skvělou drobnost z Totora a užasný polaroid :)


Dneska jsem byla s kamarádem na polygrafce :3