Květen 2016

BEZE ZMĚN BYCH TO ANI NEBYLA JÁ

26. května 2016 v 23:00 | YumeOokami |  PLACEBO
Aneb nadpis "život plná změn" už tu byl :D. Od prvního pracuji v Praze na Chodově v obchodě, baví mě to, většinou je i dost práce a víte co je zvláštní? Celý den stojím na nohách ale probémy se zády mě přešly.

Konečně je krásně! Konečně! Svítí slunko, já si drandím Italiánkou, no prostě paráda! Jsem na polovičním úvazku abych se mohla věnovat grafice a focení, mám volné dny a je to super. Uklidím si doma, uvařím, udělám zvířata a nebo jedu fotit. Spokojenost!

Taky se do Prahy budeme stěhovat, do Prahy jsem chtěla už od čtrnácti a teď se mi to splnilo. Snad se mi tam bude líbit. Jsem s názorama hrozná, jednou se mi líbí to a jednou to, být muj partner už se dávno zastřelím, ale on ne, on mi vyhoví :3

Focení se mi docela kupí a já mám radost! Tenhle týden bych měla mát dvě focení a pak další měsíce dvě svatby! Toho se trochu bojím ale je to výzva! A na jedné svatbě líčím a češu a moc mě to baví!

Taky jsme teď byli na AC/DC a ikdyž tam nebyl Brian, Axel to zvládl na jedničku! Čeká nás Aerodrome, Rock for People, Masters of Rock! Nemůžu se dočkat, letos je to naflákaný!


Fotografie od HarmonyDynamite! Totální pecka!


Nejlepší selfie si vždycky udělám u kámošky v pokoji a v jejím kigurumi! :D


Jedna z AC/DC :3


Moje super čuper dárečky k narozeninám :) povšimnětě si printu na triku :D


Poprvé v Geekarně a selfie s Kriťákem.

Kdyby jste chtěli vidět nejnovější fotky tak na 500px :3