Únor 2016

JE ZE MĚ VELKÁ FOTOGRAFKA

9. února 2016 v 16:07 | YumeOokami |  PLACEBO
Tak tohle berte s rezervou :D fotit mě bavilo vždycky, je fakt že fotím kde jakou píčovinu, na to mám naštěstí instagram (na facebook mě to nebaví filtrovat a na instagramu mi to ani moc lidí nekomentuje :D).

Někdy stojím před foťákem já, někdy stojím za ním. Mít foťák jsem si přála už dlouho, jenže vždycky mi přišlo rozmazlenost si nějaký pořizovat - vyhozené peníze a lepší foťáky nikdy nebyly nejlevnější. A tak jsem si ho sem tam půjčila. O fotografii jsme se okrajově učili i na škole ale nemůžu říct že bych se tomu věnovala do hloubky.

Sledovala jsem fóra. Měla jsem šanci foťák vyhrát ale bohužel se nezadařilo, nakonec jsem musela ze soutěže odstoupit. Pak mi ho přítel chtěl koupit ale naletěl podvodníkovi a přišel o pěníze (před Vánoci). Nakonec jsme neustále přemýšleli co s tim a jelikož tu byla pekná nabídka za pěkné peníze vzala jsem si foťák na splátky. Není to žádná závratná cena tak mě časem nebude mrzet když by mě to přestalo bavi :D. Ale v to nedoufám.

A tak jsem měla čas to zkusit až tento víkend, kdy mi stála modelkou krásná Valerie. Více fotek na 500px. Mám domluveno dalších pár focení tak jsem zvědavá co vymyslíme :). Držte mi palce ať mi to jde. Kdyby jste mě chtěli sledovat tak tady je FB stránka.