Leden 2016

NOVÝ ROK

10. ledna 2016 v 17:00 | YumeOokami |  PLACEBO
Myslím, že nový rok jsem začala dobře :) Silvestr jsme si užili hezky v klidu, hráli jsme JustDance, Aktivity Speciál a popíjeli pivko. Koukli jsme se na ohňostroj a šli spát. Kočka se sice vyděsila ale nemám ráda názor, že by lidi neměli mít ohnostroj kvůli domácím mazlíčkům. Za prvé lze zvíře zavří někam kde to není tolik slyšet, nebo lze veterináře poprosit o sedativa.

Nástup do práce byl trochu otrava po těch dnech volna, musela jsem si srovnat režim protože jsem byla věčně vzhůru do pěti do rána a probouzela se ve dvanáct :D. Je začátek roku a není moc práce.

Ale plánů, plánu mám hodně. V podstatě se držím svých plánů, které jsem měla už během střední. Nebo bych to měla nazývat sny? Ale uskutečnitelné sny! :) Snad už to bude brzy za mnou a já budu dělat co mě baví, a jak mě to baví, a budu mít svůj čas :). Držte mi palce!

Napíši zase brzy, děje se teď spousta zajímavých věcí :)

KALENDÁŘ

6. ledna 2016 v 22:25 | YumeOokami |  PLACEBO

Před nedávnem jsem vymyslela projekt, který jsem dotáhla i do konce a to kalendář pro Pražkou hernu FunFirst, oslovila jsem kamarádku fotografku a sama se i postavila před fotoaparát. Setkala jsem se spoustou skvělých holek, takových těch normálních, co pak na fotkách vypadají sakra dobře! Byly to skvělé dva dny, super práce, super akce a super výsledek!

Pokud by jste mou práci a hernu chtěli podořit můžete si koupit kalendář na Gamlery.cz.