Listopad 2015

CO S NOVÝM ROKEM

27. listopadu 2015 v 20:59 | YumeOokami |  PLACEBO
Nevím jak vy ale já si předsevzetí nedělám, protože ho stejně nikdy nedodržím ale jedno bych si přeci jen dala a chtěla splnit a to dělat co mě baví.

Poslední dobou jsem byla dost utlumená takže neakční, ale našla jsem nový projekt, do kterého se chci zapojit, účastnit se a být součástí. To znamená spousty změn, třeba podat výpoveď v současné práci. Doteď jsem to nechtěla udělat protože jsme se potřebovali finančně srovnat. Najednou jsme měli o 12k větší výdaje a to oproti stávajícím 4k je velký rozdíl. Ale srovnali jsme se po třech měsících a to je docela dobrý. Máme dluh akorát za půjčení auta od přítelova taťky, tam nám naštěstí hlavu nikdo neutrhne.

Poslední měsíce se snažím pracovat i o víkendech aby bylo něco navíc. A ani mi to nevadí, odpočinek jednoho dne mi vcelku ustačí. Konečně jsem se dočkala operace, kterou řeším už dva roky, táhlo se to opravdu dlouho a spadlo ze mě břemeno a je to znát. Všechno mě baví víc, vůbec mě aspoň něco baví.

Dokonce se už začínám těšit na Vánoce, sice budou asi slabší (nepotřebuju kupu drahých dárků ale ráda bych nějaké hezké dárky věnovala lidem kolem mě). Ale na co se vážně těším je jídlo! Jako každý rok!

Jak mě znáte tak spíš fotím, ani nevím co bych psala ale díky fotkám si vzpomenu co se vlastně dělo, a udělat tak článek. Pevně doufám, že vše co si do nového roku přeji bylo by to super :) a pak bych se zase víc věnovala blogu! Ono když člověk chodí pořád jen do práce, co by psal... :D


Moje aktuální podoba :D k tomu asi není co dodat


Jediné jiné zvíře (ne-ježek) Méďa :D je to hrozný poseroutkaNejnovější ježčí přírustek, Nefarian, někdo ho vyhodil k popelnicím a paní co ho našla si ho nemohla nechat. Tak je u nás :) je bázlivý ale hodný

Musím psát častějí aby moje články nějak vypadaly :) takový skoro začátek :D musím se taky věnovat různým věcem, už mě nebaví být jen ta existence co od pondělí do pátku pracuje.

Ale taky mě nebaví řešit a psát o věcech o kterých se mluví v televzi ať je to politika, uprchlíci, atentáty, je toho tolik, že mi přijde neadekvátní k tomu něco psát. Možná taky proto píšu o takových běžných kravinách :).