Říjen 2015

POPRVÉ SOUTĚŽÍM

11. října 2015 v 22:36 | YumeOokami |  PLACEBO
Je to tak, jistě jako mladší jsem soutěžila v plavání, běhu a tak. Ale co se týče soutěží v rádiu a podobně, to jsem nikdy nezkoušela. Ale teď jsem si řekla, že to poprvé zkusím, a chci vyhrát. Hlavně proto, že první cenou je fotoaparát, který si už dlouho přeji. Takže pokud se Vám moje fotka líbí můžete na odkazu pod fotkou hlasovat pro mě. Díky.AŤ UŽ MÁM KLID

8. října 2015 v 20:55 | YumeOokami |  PLACEBO
Zdravím!

Docela udiveně se koukám na statistiku blogu, buďto sem chodí boti nebo tady fakt někdo čeká, že něco vyloudím. V dnešní době měsíční prodleva žádná míra co? Jde to s námi blogery z kopce! Jo byly časy, kdy jsem psala na blog denně, někdy i víc článků. Člověk měl spoustu různých zájmů ... ale co to kecám ... člověk měl hlavně čas.

Nemyslím si, že bych dnes neměla o čem spát ale psíš si na to nenajdu čas! A to je ta chyba. Chci zase začít, blogování mě vždy strašně bavilo. V podstatě psát o tom co mě baví, co mě trápí a ještě to někoho zajímalo. Možná je to tím, že já se hromadou přítel nikdy moc neobklopovala a blog byl na tohle fajn. Sice mě mrzí že už to tu nikdo nekomentuje ale to je takový průběh. Lidi rádi čtou, hejtí ale nekomentujou. No což.

Poslední příspěvek je dva měsíce starý, za tu dobu se událo pár věcí. Například jsem se odstěhovala s přítelem do "vlastního" bytu - ted podnájmu, kousek od Boleslavi, blíž Praze. Je to tu fajn, kuchyň, obývák, ložnice, pracovna, špajz, místnost na boty a - tadááá - garáž! Ano moje milovaná Italiánka bude mít garáž! Snad už mi to konečně oplatí je zas rozbitá čůza...

Jako každá se trochu potýkáme s počátečními chybějícimi financemi, no, kdo dneska má keš že jo. Z problémů vznikají malé hádky ale mi to zvládneme! Příští týden začne velké zařizování (aspoň konečně budeme mít postel nic víc k životu už nepotřebuji).

Jelikož pořád řeším zdravotní problémy se zády musím nějak vyřešis stávajíci práci. Bohužel v ní zůstat nemůžu, protože mé pracovní podmínky změnit nejde a záda si nový taky nevyrobím. A co dál? Zkusím jet na sebe, myslim si že když se budu snažiž vydělám si minimálně to co mám teď. U práce na vlastní pěst je nevýhoda nestáleho výdělku, naštěstí stálý plat má partner.

Ach jo, občas bych chtěla řešit prkotiny jako dřív ale život jde dál a sním přicházejí starosti ovšem i radosti. Jinak moje smečka bodlinatých miláčků se rozrostla, k Esi přibyla Imma, k nim Qaid a teď tu mám na hlídání Shempse, O víkendu si ještě jedu na pro jednoho ježuru, kterého někdo vyhodil k popelnicím, jedna paní se ho ujala ale nemůže si ho nechat tak já ho nechám u nás hezky dožít.

O víkendu jsem se ocitla na naprosto skvělé akci a to RoadToBlizzcon, ještě tomu budu věnovat jeden kratičký článek.