Srpen 2015

JSEM NEMOCÍNEK

11. srpna 2015 v 10:05 | YumeOokami |  PLACEBO
A neb co se stane, když tvrdíte na pohotovosti, že v létě přece lidi nebývají nemocní...

Eh. Začalo to tak, že přítel musel kvůli bolestem na pohotovost. Dostal injekce na střevn chřipku a dobrý. Jenže druhý večer jsem to odsrala (i doslova já). Zvracela jsem tak šestkrát (už nikdy nechci zvracet nic mentolovýho) a když už nebylo co zvracet šlo to druhou stranou. Jediná pozitivní věc je, že to nebolelo.

Horší byla bolest kloubů a zad. Takže nemocenská. Raději se nevyjadřuji k mojí doktorce, která v pondělí ordinuje od 12 a musíte být objednaní = nemáte moc šanci dojít k doktorovi když je Vám blbě. Ze známosti mě ale vzala, ještě tam něco řešila s mámou a vyšoupla m ze židle. Upozornuji, že ve stoje mi bylo tak trochu na omdlení ale nevermind.

Dneska je mi už líp přetrvává mi motání hlavy, taková divná bolest a pořád jsem hodně unavená ikdyž spím celý den. Asi mi moc nepřidává to, že mám v pokoji 27°C ... peklo.

Dnes se mi po strašně dlouhé době, asi roce, zdál živý a zajímavý sen. Dřív se mi zdáli hodně a proto jsem hodně psala i povídky, které byly částečně sen, částečně realita a částečně smyšlené. Takže jdu sepisovat, ve finále asi zjistím, že je to píčovina ale co! :D

Taky jsme s přítelem oslavili dva roky :3 ano, oba nemocí :D lepší výročí snad nikdo neměl :D.

Za necelý měsíc mám svou každoroční přehlídku, takže si dávám challange co se sebou dokážu do měsíce udělat. Doufám že dost, je to se mnou teď katastrofa a bohužel tenhle stav mi moc nepomáhá vypada líp :(.

Co vy a a prázdniny? Školákům už končí, nám pracantům je vzali. Kde jste byli? A kam by jste chtěli? Věřte nebo ne ale já ještě ani jednou nebyla u vody :D


- Yume na streamu! :D Už bych měla rozjet svoje vlastní :D -