Duben 2015

PROTOŽE ŽIVOT JE PLNÝ PRKOTIN

5. dubna 2015 v 2:09 | YumeOokami |  PLACEBO


Uf, nenapsala jsem sem dlouho. Nevím jestli není co psát, dřív jsem psala všechno a byly to stejné kraviny jako dnes. Ovšem číslo na počitadle (89) mě přesvědčilo něco napsat. Někdo sem chodí, a někdo to asi ještě čte. Fascinuje mě to, ale díky.

Naposled jsem psala v minulém roce. Blbý je, že to vypadá, že každý rok bude už stejný. Ale ne, nebude! Silvestr proběhl v poklidu a míru, byla jsem do šesti do večera v práci, předala 100k, zapálila si malé včeličky a bylo mi dobře. I ráno. A to je si myslím úspěch. Je zvláštní, že house chlastačky, kdy je mi ráno ukrutně zle už mě tak nenaplňují. Asi stárnu. A taky utrácím za jiný věci.

Konečně jsem v nějaké práci překonala zkušební dobu a píšu o tom až teď protože psát "mám novou práci" a za měsíc tam nebýt mi přijde o ničem. Jsem referent výroby = žádná grafika, domů chodím s čistou hlavou, baví mě to. Jediné úzkalí je, že pokud poničím folii není to levná záležitost. Ale pořád se to dá řešit. Měla jsem období kdy mi nic nešlo, to že to štvalo ostatní bych přežila, ale to že to štve mě ne. Ale mám se tam fajn.

Co je na tom nejvíc fajn je, že mám konečně peníze na svou milovanou Italiánku, chtěla jsem řešit exteriér ale holka si za poslední měsíce vymyslela jiný věci - spojku, servo, výfuk... ale co, je jí líp a zase je o kousek lepším autem. Ano, je to starý ošklivý auto a nemá vůbec smysl do něj vrážet. Já to moc dobře vím, jenom se tím neřídím :).


Stále máme doma dva ježky a plánujeme křečka a možná nějakého plaza jen se mnou je těžký vybrat plaza. Už jen proto že mi přijde fakt jako blbej vtip mít křečka a něco co se krmí holátkama. Eh. Odstěhovali jsme se do sklepa (vtipy si nechte jo :D) a zařídili si to tu hezky! :)

Mým největším plánem do budoucna je netrávit jedinný víkend v létě doma! Jo! Musím to dodržet, je to prostě boží plán (a ještě sestavit bezednou nádrž, jasně :D). Pak mám v plánu jet na ColorRun, předpokládám že zkapu hned po startu protože běh není moje silná stránka. Hned mě začně píchat v boku a je po mě, kdybych měla 100kg chápaa bych to ale co je tohle? :D. Nějaký ten koncert, fesťák a pak bude zase půl roku v depresi kdy se nic neděje. Asi to hodně uteče.

Co plánujete vy? Co bych teď tak dala za tučné konto a dva měsíce prázdnin :3
Ale ne, mám se fajn!

A teď Vás zahltím fotkami, hlavně se tu už bude i něco dít :3- moje super práce-

- občas mám plné ruce "práce"-

- dostala jsem nový telefon, který mi hádal "muž 55 let" a rozbila jsem ho :( -

- byla jsem na plese...-

-... fotila se s ježkem...-

- ... a ujížděla na LSD / ne, byla jsem střízlivá, opravdu-

- po dlouhé době viděla spolubydlící -

- začala hrát Ingress -

- fotila se u profi fotografa aby to takhle dopadlo -

- nepřestala fotit všude, všechny a všechno -

- a pochovala si čerstvého třetího synovce -

Amen.