Červenec 2014

ADVÍKU ZDAR A NAZDAR ANEB MÁ TO JEŠTĚ SMYSL?

27. července 2014 v 17:39 | YumeOokami |  PLACEBO

- připraveni na Advík -

Ano, byla jsem na devátém ročníku, anime dance víkendu, neboli Advíku. Tentokrát zase jako protekční spratek a návštěvník. Ještě před tím jsem však byla u vody. Musím říct, že teploty, které teď vládly jsou opravdu již k nesnesení. Ani u vody to nemůže být příjemné. Jediné místo, kde je mi dobře je doma, protože je tu chládek. Krlovství za cihlové domy! Ale teď zpět. Po sedmi dnech dvanáctkách v práci mě čekalo pet dní v nebi. A nebo ne?

Program se permanentně menil nebo ještě lépe zrušil. Přednášky se mi zdály nezajímavé, nudné. Ani názvy nebyly lákající. A dokonce chybělo i to, proč na Advík jezdím, a co má v názvu - hudební hry. Byly tam dva ubohé (počet) Trinpady a jedno Parapara. Jakože cože? Tohle je akce na úrovni? A po úspěšnosti Wii by to chtělo vyšlapat víc stage, a to umístění je prostě naprd. Nemluvím a opravdu smutné herní části oddělené jako LoLcon.

No tak lidi, vzpamatujte se. Otaku řvali že LoLko převálcovalo Advík jako con. Ale já jsem v LoL části byla častěji, než normálně, protože už není na co chodit. Myslím si, že Advík upadá a pokud se brzy někdo nevzpamatuje, nebude to tak dlouho a Advík skončí.

Takže jsem se pět dní nudila, neměla kam zajít, vykouřila čtyři dýmky... Prostě nuda. Ani nevím jak se k tomu pořádně vyjádřit, protože jsem totálně zklamaná, proti tomu, jakým conem Advík byl je tohle ubohé.

Ještě bych chtěla poděkovat slečně, která si mě na Advíku odchytla a udělala mi radost tím, že čte můj blog a chtěla mě vidět na živo (možná jako odstrašující exemlář? :D) ne doufám že prostě jen jako někoho, koho prostě chtěla vidět naživo v dobrém. Nezeptala jsem se bohužel na jméno, ale děkuji za příjemné rozradostnění dne :).

PS.: možná se ukážu na NatsuConu, pokud dostanu volno.
PPS.: uvažuji o větším navrácení a zásahu do conů, jakožto znovu postavit z mrtvých vstání sekci Kreslírna, pamatujete si ji? Máte o ni zájem?

- jako malé kotě, mňau mňau -
STALO SE TOHO HODNĚ

11. července 2014 v 22:10 | YumeOokami |  PLACEBO
A je mi líp.


Než jsem se odvážila sem napsat, musela jsem nejdřív všechno srovnat a vyřešit. A píšu to tak nějak proto, abych si zrekapitulovala, co jsem vlastně všechno v tak krátké době dokázala udělat. Jediné co vím je, že je to takhlep ro mě lepší.

1) Odešla jsem z vysoké školy, ačkoliv bych zkoušky udělala (už takhle jsem měla polovinu hotovou) nechtěla jsem to dělat. Škola mě nebavila. Hledala jsem na škole něco, co by mě bavilo, alespoň jednu věc, který by mě tam udržela. Marně. Jestli přemýšlím o jiném studiu? Prozatím ně, musím si na to udělat čas a podívat se jestli existuje něco, co by mě opravdu bavilo. A pokud ano, tak chci už dálkově, rozhodně ne prezenčně.

2) Odstěhovala jsem se z Ústí, ze dne na den jsem prostě odešla. Končila mi smlouva a já neviděla důvod proč tam dále setrvávat. Vlastně jsem jeden večer dostala záchvat paniky, strachu a podobných příjemných pocitů.

3) Ukončila jsem svlj dosavadní vztah. V dobrém, setrvaváme ve velmi dobrém přítelství. Problémy stále řešíme spolu a trávíme spolu i spoustu času. Taková změna to není, ale vynechali jsme ty špatní stránky vztahu - kterých i tak bylo pramálo. Ale se mnou to je prostě těžký.

4) Našla jsem si práci, ze dne na den. Asi by jste nikdo neuhodl, kde dělám. Když řeknu, že jsem prodavčka, řeknete si, že jsem póvl. Ale mě to baví, protože jsem prodavačka v sex shopu. Nasraní lidi Vám tam nechodí, není jich tam ani ta moc a děláte krátký dlouhý týden. Ano sedím tam dvanáct hodin, ale to se dá přežít. Prostě mě to baví a tečka.

Jsem doma jen pár týdnů a zjišťuji, že je mi o spousty procent lépe. Zdravotně i psychicky. Vlastně je mi úplně báječně. Trochu mě zamrzelo, že jsem hned dostala zmr**no, že když mám volno neuklízím doma a pod.

Mám teď v plánu zase poopravit auto. Už ab to bylo, čeká mě technická. Pojedu na Advík. Byla jsem na derby. Budu mít nove ježčí miminko. Chci zase začít svičit. Těším se na výplatu. Je mi fajn, a to je fajn. A co vy?


Aneb sluníčko a derby :D

Už to chtělo si uklidit :D nejlepší je lékarnička, za rok v ústí hypochondrem

Dostala jsem květinu k svátku od maminky, a potkala krásná pole :)

Dnes jsme byli s mojí malou prďolínou za chovatelkou, byla tak statečná a vydržela s námi jezdit celý den. Tak jsem jí udělala radost a nakoupila mňamky a hračku. Když nevíte jak ježka zabavit, když potřebujete mu uklidit klec, zamotání do peřin je ideální nápad. Jo a koupání, to mě pak nenávidí :D koule jedna.