Červen 2014

KDYŽ VÁM NĚKDO ZNIČÍ SEN

9. června 2014 v 20:44 | YumeOokami |  PLACEBO
Pamatujete si, jak jsem tu s obrovskou radostí skákala metr třicet, že mám konečně své tetování? Půl roku jsem ho vymýšlela, je to zkomolenina angličtiny a latiny. A další čtvrt rok jsem vytvářela jeho grafickou podobu. Konečně se mohlo jet k tatérovi, říkala jsem si "konečně něco, co si nikdo jiný nedá, konečně něco co mě vystihuje".

A pak si nějaká čestnáctiletá omuvte mě, PÍČA, vleze na google, zalíbí se jí tetování a celé Vám ho zkopíruje! Písmeno F a T jsem si vytvářela specielně a měla jsem s nimi hodně dlouho problém.

Svět, je hnusnej.

Slečna 2014, já 2013, najs.

ZPÁTKY ZE ŘÍŠE SNŮ

6. června 2014 v 12:36 | YumeOokami |  PLACEBO
Klasická předodjezdová fotka <3

Když mi přítel oznámil, že koupil lístky na Linkin Park od Polska, byla jsem sama překvapená, že má reakce byla vlastně nijaká. Asi jsem od toho nechtěla očekávat moc, abych o moc nepřišla. A taky mám panickou hrůzu z vyjíždění za hranice bez maminky. No jo no, jsem prostě zvyklá, že když se něco posere, maminka to vždycky vyřeší. A jelikož parta, se kterou jsme měli jet padla, nezbylo nám, než najít dopravní alternativu. Na jízdomatu jsme si vyhlídly "auto" a mohlo se jet.

Velkým štěstí bylo že s danými lidmi jsme si opravdu padli, a to jako opravdu padli. Ne proto, že by to bya slušnost a nutnost kvůli tomu jednomu dni a kvůli tomu aby nás nenechali někde v Polsku. Prostě to byli příjemní lidi (Prážáci! :D Dělám si srandu).

Cesta tam byla rozhodně příjemnější, ačkoliv felda, je prostě felda a skleníkový efekt je sklěníkový efekt (a sto šede po dálnici je ...). Ale dojeli jsme celí, spolujezdci se chtěli podívat na Wroclaw ale nakonec jsme z toho stejně viděli pěkný kulový.

Když už jsme se konečně dostali na stadion, který byl opravdu obrovský, mohl začít ten pořádný zážitek. Předskokani byli Fall Out Boy, které sice neposlouchám ale něco od nich znám. Horší je že mají dva druhy songů, které mají dva rytmy a tím to hasne. Co mě ale opravdu vyvedlo z míry byl jejich zpěvák. Z videíí si ho pamatuji jako tlouštíka, tady byl hubený a já uvažovala jestli to vůbec není někdo jiný. Taky chci takhle mos zhubnout a zkrásnět. Ale mají rozhodně obdiv, rozhýbali půlku lidí na stání.


Já byla na sezení, což mi vůbec nevadila, ba i naopak. Na Linkin Park jsme si počkali dobrou půl hodinu, ale co to je? Nic, čekala jsem i déle. Shinoda začal skvělým elektronickým intrem, na stage byly promítací kostky ale nic přeplácaného. Nebyla to show, bylo skvělý hudební koncert, dokonalé nazvučené a to že ja Shinoda tak Chester zpívají lépe na živo jsem opravdu nečekala.

Nejskvělejší ovšem na tom všem bylo, že hráli ty největší pecky, které kdy vydaly a sem tam to řízli tou elektronikou nebo pustili novější či nejnovější věc. Ale všechno to do sebe zapadalo, třeba spojení "Leave out all the rest" a "Shadow of the Day" bylo opravdu dokonalé. A to nebylo jediné spojení.

Tohle mě na té hale opravdu bavilo, jen si člověk pořád myslel že svítá :D

Papercut
Numb
Shadow of the Day
In the End
One Step Closer
What I´ve Done
Bleed It Out
Crawling
Castle Of Glass
Braking The Habbit
Faint
Lost In the Echo
From the Inside
Somewhere I Belong
Burn It Down

A mnoho dalších stihli zahrát, hráli poctivé dvě hodiny, přídavek jsem čekala dvě písničky a nakonec z toho byla půlhodinka, všetně sóla bicí a Shinody. Co mě opravdu potěšilo, že už od prvních minut koncertu stála celá hala, ale opravdu celá.

Je to zážítek na celý život, můj splněný sen, který si konečně můžu odškrtout ačkoliv jsem se bála, že už si jej nikdy neodškrtnu.

Klasickej nákup plechovek (přítel sbírá), moje milované sushi a i perníkové srdce jsem dostala :3 (miluji perník :D)

Ta hala ani nešla vyfotit jak byla velká :D

Koncertovka :D

Oni <3

PS.: to víte, že můj splněný sen na mě nakonec dolehl a já si uvědomila, jaká skvělá věc se mi právě dějě a tak jsem to při Shadow of the Day ořvala :D

TEĎ A TEHDY

2. června 2014 v 18:26 | YumeOokami |  PLACEBO
Docela jsem se pobavila nad tím, že jsem teď během jednoho semestru jsem vyměnila na hlavě barvy, které jsem vyměnila za střední. Bohužel horší fotografie jsem nenašla, protože pro velký úspěch se mi zase zesral harddisk. Fakt jsem nečekala, že něco co stojí 3500,- se posere jako něco co stojí 600,-. A vlastně se táta ještě zapomněl mínit, že už ho jednou reklamoval. Vlastně jsem nemusela mazat vzpomonkové fotky s ex, mohla jsem počkat až se mi disk zase posere. Aspoň jsem si uvolnila nervy. Takže teď trochu srandy.A proč vlastně měním barvy? Nebaví mě pořád vypadat stejně, vlezu na blond, kterou na sobě vlastně nesnáším. Pak to přebarvím na barvu, která se moc nenosí, a protože se mi moc nelíbí zrz tak na červenou. Která se mi na mě vlastně taky nelíbí. A pak vlezu na nějakou barvu, která se blíží mé, takže hnědou protože černá se blbě sundává z vlasů. Ale aby to zas nebylo moc obyč tak tam nechán proužek. No a jsme u toho. A vlastně na tom všem úplně nenávidím odsrosty a dobarvování.

Ach jo.