Listopad 2013

AKICON

11. listopadu 2013 v 15:43 | YumeOokami |  PLACEBO
Najít si chvíli volného času na vysoké škole je pro mě docela těžké. Hlavně teď, kdy už musím dělat na seminárních pracích protože za nedlouho je zkouškové. Ale aby mi z toho nebouchla hlava rozhodla jsem se na jeden jedinný víkend prostě vypnout. Jeli jsme s přítelem na AkiCon, akce kterou jsem dřív často navštěvovala, protože je docela bezprostředně po Advíku a člověk aspoň neměl basťák po lidech a anime. K mé smůle moji otaku přítelé už nejezdí, nebo jsou to ti, kteří mě omrzeli. Jedinný koho jsem opravdu ráda viděla byla Yuki a Patric.

Chybí mi promítání a tak jsem z malou nechutí šla na film Conan, který je spojen s anime Conan. K mému údivu se mi film líbil a mé zavrhování bylo nemístné. Velice se mi líbila přednáška o cestování v čase nejen v anime. Co mě ale opravdu vytáčelo byla (ne)místa na spaní. Tohle prostě zase podcenili, jsme lidi, ne zvířátka. Hlavně si pamatuji, že se ke spaní využívaly chodby, já osobně koupelnu ale letos se nesmělo. Načež dejte moc totální krávě, která se vyžívá ve vaší zoufalé situaci a máte o nasranost postaráno.

Ale i tak jsem si AkiCon užila. Byla jsem jen zklamaná že už nedělaji moje milované panini, které tam bylo prostě nejlepší. Těším se na další con, snad to bude o něco lepší.