Září 2013

JSEM NEJHORŠÍ

24. září 2013 v 17:26 | YumeOokami |  PLACEBO
Obrázek níže je vysledek toho, že nemáte deprese a tak ani tvořivou, tím pádem nepřidáváte obrázky, kresby, malby, příbehy nic. Do toho zařizujete byt, máte svůj soukromý život, který už ale nefiltrujete na internetu. A v neposlední řadě chodíte první dny na vysokou, kde jste do osmi do večera, když přijedete na byt už se ani nehnete a jdete spát. Plus nepíšete o růžových věcech, o ničem co je in a out, nepíšete řetězáky, a pod.

PS: Kdo je jako já a má alergii na slovo performance?

Můj výsledek v hodnocení nejhorší blog, jsem čtvrtá! HA! :)

DRUHÁ POLOVINA

16. září 2013 v 11:23 | YumeOokami |  PLACEBO
Varování, jelikož budu popisovat druhou polovinu prázdnin, bude to asi delší.

Velkým mezníkem mých prázdnin byl Advík. Někteří z Vás o mě vědí, že jsem kdysi na anime koukala docela hodně. V prváku mě to ale docela opustilo a koukala jsem jen tak občas. A Advík, neboli anime dance víkend, kterým dříve bývával, mě přestal bavit úplně. Kvůli vedení a organizaci. Jenže letos se něco změnilo, změnil se organizátor (nezaměňujte za majitele), byl jím zase pověřen čech a Advik (zkrátilo se nám I) se vrátil do prostor školy (minulé ročníky byly v KC Zahradě). A vrátil se do modré školy, kde jsem já poprvé byla organizátorem. Řekla jsem si, že se vrátím do dětství. A taky že jo. Novinou bylo spojení Adviku s herním průmyslem, a vládlo League of Legend. Týhle dvě odvětví od sebe nemají daleko a já nakonec i byla ráda, že tam bylo protože LoL už asi rok hraji. Na Advíku jsem potkala skvělého člověka, který je mi nyní velkou oporou a přítelem. Až je to zvláštní, že jsem se ještě dokázala zamilovat. Advík jsem si užívala tradičně na DDR, karaoke a netradičně na zápasech LoL.


Mezi volným časem jsem dělala malé i velké výlety s přítelem a jeho přáteli. Další "velkou akcí" byl můj zápis na vysoké škole. Když jsem jela do školy s kamarádkou, posralo se mi auto (v osm večer). Myslela jsem si, že mám zadřený motor a mohu se s Italiánkou rozloučit, naštěstí to byly jen svíčky, zapalování, kabely a čerpadlo, oprava jen za 15 000,-. Nebýt přítele, asi se do Ústí ani nedostanu a tím pádem ani nestuduji na škole. Když jsme dorazili na byt, kecali jsme tak dlouho, až jsem zaspala autobus a tak mě přítel vezl autem. Aby toho nebylo málo zajeli jsme do zóny kam se nesmí a zaplatili jsme pokutu. Na zápise v aule jsem si říkala, že pracák byl snažší volba.
• moje seance s trojúhelníkem • půlnoční piknik na zřicenině • půlnoční Liberec • pasové fotky mě a mé spolubydlící • Italiánka na strážném vrchu v Rumburku • Rumburk • konečně mám fotku se svou károu! •

Na začátků září jsem jela na "výtvarný kurz" od vysoké školy. Čtyři dny plné deprese. Asi si nikdy nezvyknu na to, že lidi považují za umění něco, co vůbec úmění není (vezmete kámen ponořený do barvy, párkát s ním přejedete přes papír a jste umělec). S kamarádem jsme točili video a nikdo z něj nebyl moc nadšený. Pry připomínal Šestý smysl, eventuelně Ducha. A byl špatně natočený a tak. Nevím co chtěli za tři dny. Připadám si dost nekreativní a že na tý škole nemám co dělat. Chci si udělat bakaláře a vypadnout. A to jsem se nechtěla trápit a chtěla jsem se učit kreslit, no to asi nevyjde. Naštěstí už mám aspoň rovrh, protože když jsem vlezla do STAGU myslela jsem, že si proženu kulku hlavou.

• fotky z kurzu dodám samostatně


No a teď už mě jen čeká nástup, 23. oficiálně vstoupím do školy a můžu Vám říct, že se mi vůbec nechce. Ale máme v Ústí skvělý byt, bydlím se skvělou kamarádkou, se kterou nám vydrželo přítelství od základky až přes střední. A nejspíš se mnou byde bydlet i můj přítel (ano jsme spolu jen něco přes měsíc a už spolu jdeme bydlet, taky se nám to zdá vytipné). Ale co, už spolu jsme měsíc den co den a ještě si nelezeme na nervy, a to je u nás obou velká záhada.

Btw.: byla jsem na módní přehlídce svatebních šatů a ty moje byly fakt krásné :3


• všechny fotografie jsou z jednoho večera, z Benátské noci, konané ve Sloupu v čechách, který jsem si náramně užila, možná až moc, a čočky mám proto, protože jsem slíbila, že si je vezmu• byla jsem na dvou modelingových přehlídkách, jedna byla z výprodejového oblečení a druhá byla svatební šaty a prádlo, na té první jsem vypadala jak ta obluda z vetřelce


• největším zážitkem prázdnin byl rozhodně konzert Iron Maiden!• další velkou akcí, na kterou jsem se těšila už od začátku prázdnin byl Boleslavský RockAir, který se náramně povedl, zase jsem skvěle zapařila na Krucipusk, byla mile překvapena Škwory, melancholicky si užila Wanastovi Vjecy, a na Kabáty jsem už odešla, protože mě nějak nebraly ty jejich nové songy, ale rozhodně to byla vydařená akce


• nechala jsem si kamrádem vyfotit své bouřkové oko