Červenec 2013

YumeOokamiDesign Bijou

27. července 2013 v 2:12 | YumeOokami |  OSTATNÍ
Do své značky jsem zařadila i bižuterii, kterou vyrábím, více na FaceBooku mé stránky YumeOokamiDesign.


PŮL PRÁZDNIN

22. července 2013 v 19:07 | YumeOokami |  PLACEBO
Je za mnou. Vlastně i více, protože já už měla prázdniny od maturit. Sestra tvrdí, že pořád někam jezdím, zatímco mě se zdá, že pořád jen sedím doma (a popravdě nic nedělám).

Od začítku prázdnin asi největší akcí byl Hamr, turistický kurz s mojí teď už bývalou střední školou. Potřebovala jsem vypnout a někam takhle jet, a o to lepší bylo, že tam byli lidi, které mám ráda. Stalo se pár událostí, které jsem nečekala a vlastně o to víc mi zpříjemnily celý kurz. Pár dní jsme šlapali ale pak už to při teplotách 35°C nešlo. Myslela jsem si že nedostatkem jídla zhubnu ale k mé smůle je na Hamru skvělá restaurace, takže jsem spíš přibrala.


Hned na to jsem jela na tetování, o tom tu už článek byl. Krásně se zahojilo jen bohužel trochu povypadalo, takže dodělávka mě nemine, ale s tím jsem počítala. Jako další akcí byl víkend s mou drahou Týnkou. V sobotu jsme se vydali na Derby, kde jsme potkali Divokýho Billa a Noida. Při derby mé srdéčko plesalo a toužilo by taky jezdit. Takže pokud potřebujete jezdce na derby, hlásím se. Ještě ten večer jsme jely na Krucipusk do Prysku, skvělý zážitek a dokonce jsem na videu. A v neděli zase na chvilku na derby.


Další víkend se k smrti nudil kamarád a tak řekl, že pro mě přijede a pojedeme na pouť. A tak jsme jeli, poslechli jsme si Kamila Střihavku (joo smějte se mi), který měl zuby jak kůň, které svítili i ve tmě a já si říkala, že by mi s nima klidně i ukousl hlavu. Šli jsme i na jednu atrakci, já tomu vždy říkala mixér, no, asi jsem už stará na tyhle věci. Pak grilovačka s Týnkou a celou partou.


Pár věcí mě ještě čeká a já se na ně opravdu těším. Iron Maiden, Benátská noc ve Sloupu, znovu Hamr, a ROCK AIR v Boleslavi. A třeba se ještě něco naskytne. Jo a trochu jsem zase změnila vlasy.TÝNKA

3. července 2013 v 19:40 | YumeOokami |  PLÁTNO
Už dlouho se přemlouvám něco nakreslit, a dlouho myslím opravdu dlouho, tak půl roku jsem chtěla nakreslit kamarádku. No a konečně jsem se k tomu dokopala. Změnila jsem nakonec podkladovou fotografii, protože se mi zde kamarádka líbila víc. Jsem s kresbou docela spokojená, když se podívám na starší kresby zdají se mi horší, ale kdo ví, třeba se mi to tak bude jevit i u téhle, za čas. Mám prostě krásné kamarádky!