Listopad 2012

YumeOokamiDesign

30. listopadu 2012 v 16:45 | YumeOokami |  PLACEBO
Před nedávnem jsem založila svou vlastní značku oblečení, prozatím se můj "minibiznys" teprv rozjíždí a v tuhle chvíli jsem i ráda, že je to jen "minibyznys". Teď jsem na rychlo vytvořila katalog, tak se klidně můžete podívat, obchůdek je na FB, když si zadáte YumeOokamiDesign. Katalog je ke stažení ZDE.

TURKEY

28. listopadu 2012 v 15:36 | YumeOokami |  PLACEBO
Video jsem dělala na tisíckrát protože windowsácký programy jsou prostě na hovno, mělo být delší ale myslím si, že tohle úplně stačí. Tak takhle parádně jsem se měla, fotky musím ještě probrat.


ŽITO

27. listopadu 2012 v 16:07 | YumeOokami |  PLACEBO
Včera jsem byla na koncertu Daniela Landy, nejdřív se mi tam vůbec nechtělo, za což si teď mohu klidně dát facku. Dan byl vtipný a skvěle vysvětlil svůj proslov na Slavících. Sám uznal, že proslov nevypadal tak jak měl, ale byla na něm vidět radost z toho, že to udělal. Jsem ráda, že jsem mohla jeho úmysly pochopit. Přečtěte si ve Starých pověstech českých o Žitovi. Ač si můžete myslet, že je Daniel nějaký radikál, ale rozhodně tak nevypadá, nikoho z nás k ničemu nenabádal, jen říkal svůj názor a vysvětloval.

Ale i kdyby jste nebrali tohle okolo protože by vám to mohlo zkazit zážitek. Ne, to rozhodně ne. Koncert byl symnfonický a tím pádem i úchvatný. Nešlo o nějaké řvaní a přehlušování kytar. Ne byla tam basa, flétna, saxofon, bící, kytara, klávesy, triangl, aj...

Musím uznat, že jsem si tento koncert užila, ač jsem si myslela, jaký to bude propadák. Nebyli tam žádní holohlaví hulváti, kolem mě seděli samí sluční lidé a poslední píseň se zpívala a tleskala ve stoje. Přeji Žitovi ať mu vyjde všechno co si přeje.

PEKLO

26. listopadu 2012 v 9:38 | YumeOokami |  PLACEBO

Jsem zpět v Čechách, asi jsem ani nenapasala, že jedu do Turecka, ach ta moje aktivita. Rozhodně čekejte sálodlouhý článek o Turecku, nejen Turecký deník ale i pár zajímavostí o Turecku a životě tam. No přiletěla jsem v úterý, pořádně se prospala a zařidila si pár věcí. Pak jsem vzala auto (před tím jsem ho ještě roztlačovala) a jela za miláčkem. Čtvrtek a pátek jsme šli normálně do školy, protože jsem musela vyplnit přihlášku k maturitě. Panika pořád ještě nikde ale už mi to začíná docházet, jak moc se mi krátí čas, občas si připadám jak bez kyslíku. No a o víkendu jsme byli spolu, večery jsme trávili v restauracích a byli i na dvojitím rande. Tak nějak.

Teď se musím pustit do výroby triček (založila jsem si shop s vlastními návrhy, na FB, klidně se přidejte ZDE), a prohrabat se ve fotkách, které musím protřídit a upravit. To budete koukat co jsem za ten týden v Turecku dokázala všechno zažít. Co mě potešilo, že mi náš Turecký průvodce řekl, že na to, že se učím AJ jen ve škole prý mluvím dobře. Ha Ha. Milosrdná lež, ale co, možná tu maturitu i dám. Btw.: synoveček oslavil půlrok, už vnímá co na něj dělám a směje se. Už mám věk na to tyhle věci vnímat, ségry děti jsou parádní antikoncepce.

OSTUŽKOVANÁ

3. listopadu 2012 v 15:49 | YumeOokami |  PLACEBO
Tento čtvrtek se konal náš stužkovací večírek, v Konírně v Rumburku. Já jsem byla hlavní fotograf, no vlastně skoro jedinný fotograf, proto na fotkách moc nejsem, ikdyž mě děsili, že tam budu víc než ostatní. Vcelku je fotek 190 ale já vám sem hodím jen fotky kde jsem, s lidma, které mám ráda. Myslím, že se večer vyvedl a i učitelé a mistři byli spokojení. Za to, že jsme druhý den přišli všichni do školy nás nakonec pustili dřív. Bohužel stužky podlehájí dost skáze jen tím, že je máte na tričku, jak se tomu vyhnout nevím. Kvalita fotek pokulhává, jsou zmenšovány a zostřeny, proto vypadají tak jak vypadají, byla jsem líná se tím zaobýrat, jsou čístě infromativní.