Červenec 2012

MALÝ GÉNIUS

30. července 2012 v 18:32 | YumeOokami |  SKLÁDKA
Přemýšlela jsem co napsat, poslední dobou mě témata týdne vůbec nezajímají, nezdá se mi že by zde bylo něco, na co by se příjmeně psalo. Nebo na co by se dalo vůbec psát a tak je mi pak líto sledovat, jak sem lidi postují děsně "geniální" články, podobně jako já bádají nad tím co psát. A pak je hlavní strana blog.cz kupí nesmyslný žvásty. Kterými plním internet i já teď.

Ale my jsme si řekli ne. Takhle teda ne ne ne. K údálostem, které se dějí posledních pár dní na blog.cz skrze AK jsem si uvědomila, že je toho spousta o čem psát. Začneme třeba tím, proč někomu připadá geniální přidávat do AK slečny tupu Lotti (nebudu dokazovat na blog, nechci zvedat návštěvnost jejího drogového hnízda a stejně je snadné si adresu dohledat). Jen si vemte, její "nevinny bloček", který mohl být ještě několik let zakopaný pod základy blogových mrakodrapů, ale najednou je na špici, protože jej někdo nejmenovaný zviditelnil.

Dotyčný asi nepřemýšlel nad následky, dnešní doba je zlá, dětěm je upíráno dětství. Všude kolem nich je na ně nátlak aby dospěly, a kdyby náhodou nechtěly je tu televize a jsou tu blogy (zlatý alík.cz), kde pokud nejste blond, nechodíte denně se třemi promilemi v krvi, minimálně jednou týdně nejste sjetá/ý marihuanou či tvrdšími omamnými látkami a neholdujete nechráněnému sexu kde koliv, kdykoli a jak koliv, jste prostě OUT! Protože tihle lidé dneska vládnou blogové sféře (né-li světu). A ty následky? Už takhle je spousta dětí (ano pořád je považuji za děti), které se opíjejí do němoty, sedí na záchytce a čekají na rodiče. Jednu dobu se o tom mluvilo i hodně ve zprávách a najednou, člen AK, blogový "vzor" je stejný typ člověka? Co myslíte že se stane? Davové šílenství. Protože jen málo kdo je tak silná osobnost, aby nepropadl touze být jako ONA!

Po ulicích blogu ale i normálního života budou chodit tisíce zbloudilých duší. Které budou pyšné na to, že chlastají jak starý chlap, píchají jak stará kurva, vypadající jako nevinné blonďaté dítka. Tomuhle já říkám obrácená inteligence. Teď už jen čekat, kdy se toto drámo dostane na novu! Nejhorší je, že slečnu toto drama vůbec netrápí, naopak jí to dělá dobře.


JSOU MI ČTYŘI

29. července 2012 v 19:34 | YumeOokami |  SKLÁDKA
Tak nějak jsem zapomněla, že blog má i někdy narozeniny. Napadlo mě se podívat až když jsem podobný článek našla u Gabrielly a rozhodla jsem se i inspirovat.


• blog založen 10. července 2009


• počet článků ´09 - 56
• počet článků ´10 - 87
• počet článků ´11 - 141
• počet článků ´12 prozatím - 86

• dohromady 370

• nejvíce článků prozatím napsáno v Únoru (20)


• nejkomentovanější článek Zuzana Lookbook.nu
• počet návštěv 19 479
• počet designů cca 13

ZE ZÁKULÍSÍ
• počet rubrik 12
• počet galerií 16
• počet anket 36

NEPŘETVAŘUJÍCÍ SE

29. července 2012 v 18:49 | YumeOokami |  SKLÁDKA
Vždy jsem říkala, že nesnáším přetvářku, ale teď jsem přetvářku poznala i z druhé stránky pohledu. Nemám ráda přetvářku, kdy se člověk tváří, že jste nejskvělejší člověk, kterého jsem v životě potkala a že pro mě uděláte první poslední (teď nijak na nic nenarážím). Ale třeba já sama se přetvařuji, nebo se snažím poukazoat jen na ty skvělé věci v mém životě. Nerada někoho zatěžuji svými problémy. Jednu dobu jsem našla někoho, komu jsem o tom dokázala říct, ale to už je také dávno pryč. Dříve byl blog spíše depresivní výkecník. Dneska se snažím psát jen to dobré co mě potká. Je fakt, že by se se mnou spousta lidí asi stotžňovalo, že bych měla větší návštěvnost. Nebo kdybych byla takový ten pravý nefalšovaný "blogísek" (a že tu chvíli tato asociace byla). Ale já to prostě neumím. Už nechci být depresivní blog a člověk, nechci být ani blogísek. A možná proto, je toto prostředí možná nudné. Ono číst depresivní články je asi zábavnější než to jak si skvěle užívám volna. Nebo mě se to tak aspoň zdá. Snažím se ty špatné věci vypouštět a nebo psát tam, kde to nikdo nečte. Jednou jsem tuhle "fintu" použila, když mi jedna Nejmenovaná Blondie dělala ze vztahu peklo, když jsem ji říkala jen ty dobré části, nepsala jsem depresivní statusy, ignorovala jsem její esemesky. Když věděla, že to se mnou nic nedělá, že nejsem vyschýzovaná, že mu věřím, přestalo jí to bavit. Tuto fintu vřele doporučuji! A občas je přetvářka nutná, třeba svým blízkých nechci přitěžovat. Vemte si kolik starostí (podle vás a pro vás důležitých) máte v hlavě vy, tak ještě víc jich má vaše mamka a vy na ní ještě hodíte ty svoje? Nesmysl.

30 DAYS MEME

26. července 2012 v 16:44 | YumeOokami |  PLACEBO
Našla jsem to u Černobílé a probíhá to i u Scriptin, nechci to psát den po dni a proto to udělám najednou, aspoň budete mít co číst a já co psát. Snad to až tak nezmění význam. Zase nějaký ten koloběžník, moc často to nedělám ale tohle nemusí být špatné. Enjoy it.

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single ...
Ha, je to zrovna něco, co jsem na blogu vůbec nechtěla propírat. Ale to je jedno. Jsem zadaná už přes dva roky a půl. Už to není to sladké zamilovaní a musím uznat že to první pobláznění mi ukrutně chybí. To jak je člověk jak sfetovaný. To mě přešlo až po krásném, dlouhém roce. Pak se toho stalo spousta. Teď jsem spíš v takovém tom stádiu kdy je mi jedno jestli s někým jsem nebo ne a rozhodně kdybych byla nezadaná, nikoho urputně nevyhledávám. Nenudím se a láska teď není to, co mě naplňuje.

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let ...
Myslím, že tohle teď ani tak úplně nevím. Deset let je moc velký kus. Chtěla bych mít vysokou, dobré pracovní místo. Kolem osmadvaceti děti. Náš byt jaký máme teď se mi líbí, jen bych si ho dodělala k obrazu svému ikdyž mám i slabost pro jednopatrové domy. Chtěla bych aby všechny mé děti a lidi kolem mě byli zdraví.

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol ...
Drogy vůbec nechápu. Nechápu jak do toho někdo může spadnout, nemám úplně růžový život a chápu že někteří ho mají ještě méně růžový. Alkohol. Štve mě jak moc mamka pije a občas na ní za to nejsem příjmená ale sama se občas uchyluji kuli nervům k alkoholovému dýchánku. Občas to pomůže. Na druhou stranu mě štve jak je mi druhý den zle.

4. den - tvůj názor na náboženství ...
Sama jsem nevěřící a některý fanatismus nechápu. Ano, chápu, že lidé potřebují v něco věřit. Sama věřím v to, že občas mi někdo pomůže. Ale úplný fanatismus církve, kdy papež je bohatý a jeho ovečky umírají hladem. Že mu líbají ruku a přitom je to pořád jen smrtelní. Je dokonalý řečník ale činy až tak velké nejsou. Mám radši budhismus a podobné náboženství, které je skromnější. Nenávidím islám.

5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě ...
Myslím, že to bylo někdy v začátku puberty, kdy s vámi hormony opravdu cloumají. Ale kdykoliv se mi něco nedaří, a říkám si, že to nemá smysl a podobně. Řeknu si, že tu žiju pro mamku. Je jediná, co mě tu drží, všechno dělám pro ni a pro její radost. Studuji, pracuji, nejsem nejlepší dcera ale taky ani ne nejhorší. Takže myšlenek na sebevraždu moc nemám. Vyrostla jsem z toho.

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě ...
Fakt nevím co je zajímavé. 1 - v koleni mi chybí kost, vyštipla jsem si jí, 2 - od malička mám operované pravé oko laserem, v šeru mám obrovský rozdíl mezi panenkami, 3 - mám panickou hrůzu z bouřek, 4 - neumím nosit prstýnky, 5 - mám postel v patře, půl metru od stropu, 6 - vyspím se kdekoliv jinde než doma, 7 - naspím maximálně pět hodin, jakmile je to víc je mi blbě, 8 - mám v rodině dvě rakoviny, 9 - jméno mám po babičce, 10 - měla jsem se jmenovat Otylka, 11 - narodila jsem se v pátém měsíci, 12 - měla jsem v hlavě kanylu, na nohách mi po kanylách zbyly jizvy, 13 - chodím darovat krev, mám AB+, 14 - mám ráda upíry, vlkodlaky, čarodějky a jiné mystično, 15 - skoro nečtu knihy, 16 - mám dva sourozence, ségru a bráchu, 17 - nesnáším reklamy, 18 - nesnáším válečné filmy, 19 - miluji horory, 20 - nemám přátelé, jen malou hrstku, 21 - žiju jen s mamkou, 22 - píšu si deník, 23 - štastné číslo je 23, 24 - neumím lhát ani vynechávat nějké skutečnosti, 25 - vůbec neumím matematiku, jakékoliv počty jsou pro mě strašně těžké ale na dislektické vyšetření nechodím, 26 - miluji točenou Kofolu, 27 - miluji kriminální seriály a horové filmy, 28 - jakákoliv blbost mi udělá radost, 29 - mám svůj kodex, 30 - nemám ráda, když musím vymýšlet tolik věcí o mě

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí ...
Býk (charakteristika z horoskopy.cz) a poloviční Lev, moje datum narození bylo na Lva :)

"Silné stránky - Je spolehlivá a záleží jí na spokojenosti lidí kolem sebe. Její emoce jsou vyrovnané a stabilní. Má smysl pro pořádek." - spolehlivá jsem tak na 80%, na spokojenosti lidí kolem mě mi záleží hodně, moje emoce nejsou ani trochu vyrovnané a stabilní, spíš jak kdy a v jaké spojitosti, smysl pro pořádek mám taky jak kdy.
"Slabé stránky - Otevřeným konfliktům se obloukem vyhýbá a nerada se pouští do riskantních záležitostí, ačkoliv by z toho mohla mít zisk." - Ano, stím plné souhlasím

"Má ráda - Velmi oceňuje domácí klid, luxus a pohodlí. Ráda se obklopuje hezkými a kvalitními věcmi a má smysl pro vybrané jídlo." - souhlasím.

"Nemá ráda - Nelíbí se jí laciné cetky a nevkusné věci. Lidé, kterým chybí odpovědnost a spolehlivost, ji umí pěkně vyvést z míry." - stoprocentně souhlasím

"Jaká je milenka - Je smyslově založená a ocení fyzické požitky všeho druhu. Má svoji důstojnost a od partnera čeká pozornost a stabilitu." - tisíce procentní


8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem ...
Když mi vše vychází, bohužel, většinou je to tak, že mi vychází škola, práce ale osobní život ne. Nebo osobní život ano ale to ostatní ne, takže být storpocentně spokojená být ani nejde. Ale snažím se. Asi v dobách kdy mě nic nerozhází.

9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost ...
Příjemná, nechci abych někdy měla dluhy, nemoci. Nechci být sama. Chci aby mě někdo miloval a nepodváděl. Doufám, že prostě budu žít jen příjemný život. Jasně, nějaké ty hrboly na cestě životem očekávám, ale jinak bych chtěla vcelku hladký průchod životem.

10. den - popiš svou první lásku a první polibek ...
Hahá. Tohle je ... vtipné. No první polibek byl v jedenácti letech na silvestra. Byli jsme u kamarádky a byl tam kluk, kterého jsem neznala. Povídali jsme si všichni tři a já byla opřená o něj. Ve tmě jsme na sebe koukali a on mě hladi po ruce. Když kamarádka odešla vybafla jsem na něj "nikdy jsem se nelíbala" ani nevím proč, on se mě zeptal jestli bych chtěla. A tak vypadal můj první polibek. Toho kluka jsem už nikdy neviděla a kamarádka na mě byla pět let naštvaná. První láska asi pořád trvá. Ač to někdy tak nevypadá. Seznímili jsme se v prváku v zimě. Jela jsem se školou na lyžák, šla jsem ke klukům na pokoj, všechny jsem znala ale pak vešel kluk, který vypadal tak na třináct. Měl světlé polodlouhé vlasy a nebyl moc vysoký. Nějak jsem vyhrkla, co tady ten prcek dělá a on zase odešel. O pár hodin později přišel a začali jsme se bavit. Povídalo se mi s ním dobře ale to bylo asi tak všechno. Nic neproběhlo. Další večer jsme se koukali všichni na film a já si neměla kam sednout. Tak jsem si sedla k němu ale on přeze mě neviděl. Tak jsem si k němu lehla. Nějak jsme se začali nenápadně hladit. Vůbec vlastně nebyl můj typ ale bylo mi s ním tak příjemně, ikdyž jsme třeba jen mlčeli. V jeho přítomnosti jsem se cítila skvěle. Jenže já měla přítele. A tak jsem tomuto chlapci řekla, že lyžákem vše začalo ale i zkončí. Když lyžák zkončil bylo mi děsně a jemu také. Přijela jsme domů, pohádala se s tím volem a on se se mnou rozešel, ani nevěděl, že jsem ho podvedla. A tak jsem napsala tomu chlapci z hor. Bylo mi to blbé ale klaplo to.

11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje ...
30STM - Edge of the Earth
Muse - Resistance
Placebo - Special Needs
Kosheen - Wasting my time
Michale Burian & Jean Luc - Beatiful Love
Linkin Park - In Pieces
Basshunter - Every morning
Moja Reč - Asi to tak musí byť
David Guetta & Akon - Sexy bitch
30STM - Was It a Dream

12. den - popiš celý svůj den v heslech ...
spánek, probuzení, přemístění do druhé postele, spánek, porbuzení telefonátem, posrala jsem zakázku v práci, řešení průseru, vaření kung pao, čekání, blog

13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a ...
Ráda bych někdy na chvíli bydlela v Praze. Ale nevím jestli jako přestěhovat navždycky. Ráda bych se podívala do Řecka, znovu na Mallorcu, Chorvatska, Egypt, kamkoliv k moři.

14. den - tvá nejranější vzpomínka ...
Moc nechápu. Jako první, kterou si pamatuji od narození nebo nejčerstvější teď? No první co si opravdu pamatuji od narození mě moc nenapadá, vše je až později. A teď mám trochu vygumováno.

15. den - tví oblíbení blogeři ...

16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku ...
Na takovou věc asi ani nijaký názor nemám. Moc se o toto odvětví nezajímám.

17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok ...
Úspěchy - dodělala jsem třeťák, zhubla jsem, fotím, práce v reklamce. Neúspěchy - v práci různé věci, ztráta lásky, několikrát.

18. den - v co věříš ...
V to co vím, že dokážu. V duši. Na duchy. V lásku, přítelství a rodinu. V nespravedlnost. Placebo. Karmu.

19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče ...
Uf, otce vždy ale mamku. Nenosím ponožky. Neoblékám se abych nevystydla. Ale v nějakých závažných věcech mě nic nenapadá.

20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání ...
V dneční době hodně, protože bez vzdělání jste nikdo. Nebo ne nikdo ale moc vysoko se nedostanete.

21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů ...
Pořadů. Moc na pořady nekoukám, Občas kouknu na show Jana Krasuse, a jako kulisu si pouštím Prostřeno, spíš to VIP tam nejdou taková trapná dramata.

22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky ...
Ukrtutně. Nemyslím už jen na sebe. Nejsem sobecká. Myslím na druhé i třetí. Nestřídám kluky jak ponožka. Nejsem vyrovnaná. Učím se. Hodně utrácím. Řeším to jak vypadám a jak vypadají lidi kolem mě. Jsem materialističtější. Jsem požitkářstější. Žiji více bohémský život.

23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní ...
Kristen Steward, Liv Tyler, Milla Jovovich a Kate Beckinsale


24. den - tvůj oblíbený film a o čem je ...
Oblíbených filmů mám hodně, ale film, na který se mohu dívat pořád dokola je Číslo 23, pak mám moc ráda všechny filmy Undreworld, Resident Evil, další Dokonalá rasa, Nezvaná, Nenarození, Loď Duchů, Já padouch, Číslo 9, a jiné.

25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč ...
Moje mamka, vždycky bude. Nedokážu pochopit, jakto, že všechno ví, vždy má pravdu a vždy ví když lžu.

26. den - jaký typ lidí tě přitahuje ...
Inteligentní, vyčnívající z davu, umělci. Někdo s kým se vidím poprvé v životě a už se s ním zaseknu v debatě na celý večer. Lidi, kteří toho se mnou mají spoustu společného.

27. den - jaký problém jsi měl/a ...
Já mám problémů. Hlavně se sebou a s mým protějškem. Ale to nemá smysl vypisovat.

28. den - něco, co ti schází ...
Babička s dědou. A finanční majland.

29. den - tvé cíle na příštích 30 dní ...
Přežít.

30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc ...
Úspěch - naučila jsem se vyřezávat na plotru, celý týden pracuji a o víkendu vždy vypadnu. Neúspěch - stále jsem nedokázala si uklidit pokoj.

SLUNEČNICE

23. července 2012 v 17:26 | YumeOokami |  PLACEBO

Je pondělí, vždy jsem si říkala "nesnáším pondělky" teď ale zjišťuji že "nesnáším pátky". Ráno jsem sobě a šéfovi udělala snídani. Chápete to, má rád mů chleba ve vajíčku. Taková prkotina. Ikdyž on by snědl cokoliv. V práci jsem loupala takové strašně težké znaky, co jsem vlastně překreslovala. A pak to tedy ještě loupala. To bylo peklo. Bolela mě záda, ukrutně. Nakonec jsem z práce zdrhla dřív. Vběhla jsem do Bondy a koupila kamarádce překvapení, které jí zítra snad dojde poštou. Jelikož je neskutečně krásně, po týdnu kdy bylo hnusně, šla jsem se zase opalovat. Docela jsem se přismahla ale déle jak hodinu jsem to nevydržela. Doufám, že takhle hezky bude i zítra, možná by nemuselo tolik páli sluníčko. Půjdu se cournout s mojí Gigi.

Včera u nás byl totálně na mol opilý táta. Já musela dojít pro víno a cigarety, sice jsem dostala dost vysoké dýško za cestu přes ulici. Ale připadala jsem si zase jako malá holka před pěti lety, najednou se ve mě zase všechno hnulo a bylo mi zle. Doufám že už to zase nikdy nezažiji. Raději jsem vypadla, potkala jsem bývalou spolužačku, se kterou jsme byly něco jako nejlepší kamarádky. Pokecaly jsme a došly za mnou kámoši. Jeden se kterým jsme oba ulítlí na Linkin Park a druhý kamarád, který hezky fotí. S tím jsem se pak ještě courla v noci, teda vzala jsem italiánku. Kupodivu se mi nic nestalo, minule už zase zlobila.

~ účes ze soboty ~

~ fotografie, vpravo dole jsem fotila já ~

~ smažení ~

NEMODELKA

20. července 2012 v 18:46 | YumeOokami |  PLACEBO
~ od přítele ~

Týden konečně za mnou, vždycky si říkám, něco napíšu na blog, pak sednu ke kompu a zamnu telku a nic kloudného ze mě nevyleze. Nebo že si přečtu knížku. Scénář je stejný. Ale už bych sakra měla, Za chvíli je měsíc za mnou. Zdá se mi, že prázdniny mi takhle utíkají rychleji. Dřív jsem seděla doma a užírala se nudou. Takhle chodím denně do práce.

Měla jsem radost, že mě v modelingové agentuře vzali a že půjdu na molo. Záhy mi to bylo odepřeno, kuli barvě vlasů. Vypadá to, že se časem vrátím na zrzavo, ikdyž tu fialovou opravdu miluji a byla bych ráda, kdybych se někam hodila i s ní. Prý teď vyhrává přirozenost, ale já nechci být přirozená, chci vyčnívat a být svá. Takže místo toho abych šla jako modelka, jdu jako hosteska. No co, peníze se hodí. Jen vstávat v sobotu, ble.

Fur řeším jestli jet na Benátskou, mamka by jela se mnou ale jde na operaci a tak řekla, že lístek zaplatí přítelovi. Nejdřív jsem byla nadšená ale teď mi to přijde fakt blbý. Jenže takhle se nikam nedostanu. Kurva!

V práci jsem dost vyřezávala na plotru, monster energy logo, a jiné věci. Tiskla akcie. Ale i svatební oznámení, parádička, Paní byla nadšená a cituji "kudy chodím, tam vás chválím" což se od "představovala jsem si to profesionálnějí" (což jsem si taky jednou vyslechla) příjemně liší. Fakt je dost omezený co mě baví a co ne. Vizitky, svatební oznámení a podobně mě baví. Polepy aut míň. A teď mě čeká sazba, což mě nikdy nebavilo tak se uvidí. Už bych si měla ty práce přetahat domů co jsem dělala.

Po třech letech si nechám přeinstalovat počítač. Už to potřebuje. Poslední dobou je nějakej hotovej a já doufám že je to SW chyba a ne HW. Nechci aby prázdniny zkončily, ne kuli volnu ale kuli tomu že začne čtvrťák, čeká mě maturita a příprava maturitního plesu. Tak moc se mi do toho nechce. Chci začít chodit posilovat, chodit na jógu, chtěla bych do tanečních (což je nesplnitelný sen).

~ takhle bych někdy chtěla ty vlasy :) ~

~ ranní dávka :D ~~ byly tam krásné miniaturní slunečníce ~

~ místo žluté je zlatá a papír je jemně béžový, a lepší kvalita :D ~

ROZPADÁM SE ZA ŽIVA

16. července 2012 v 21:08 | YumeOokami |  PLACEBO

Zdravím, v posledních dnech jsem jen pracovala a tak ani není moc co psát. Prostě v týdnu pracuji a o víkendu jsem pryč. Tenhle víkend jsem odcestovala za Týnkou do Boru. Večer jsme si dali vcelku dobré bílé víno, na vínu je skvělé že po něm nebolí hlava. Takže ho asi začnu pít ve velkém. Je po něm příjemně. Jen to pití na skálách mi nepohlo k mému nastydnutému močáku a nějak se to rozšířilo až do zad a já se nemohla hýbat. Naštěstí je to dneska už dobré. Kupodivu, ráno to ještě vypadalo v špatně. Zítra půjdu na modelingovou akci u nás v MB tak uvidím jak to dopadne.

V pátek jsem šílela kuli botám. Ve čtvrtek jsem je objevila v Boleslavi v Kauflandu. Jenže mely podražený podpatek, tak jsem jela se podívat do Bondy, neměli je, v Hypernově taky ne. Tak jsem se vrátila do Kauflandu a našla další krabici s těmito botami. Ale tam zase byla jen jedna ale ta špatná. Tak jsem si je nechala zamlvuit v Praze, na hlavním nádraží. Jenže 38 mi byly velké tak jsem jela až na Zlíčín pro 37, ale no, nakonec je prostě mám.

~ nové botky a to jak budu zítra vypadat :) ~

PLYNOVÉ ŠÍLENSTVÍ

10. července 2012 v 18:16 | YumeOokami

Co dneska? Moc se toho nědělo, jen jsem byla v práci. Docela jsem byla ráda, že práce na počítači moc nebylo. Tiskárna se se mnou nadále odmítala bavit. No tak jsem ji nechala a šla jsem dozadu do tiskárny napočítat trička. Škodovácka. Posledních 200 ks XXL. Pak jsem se vrhla na vesty, těch bylo jen pár, cca 50 ks. Nakonec jsem se vrhla na zapalovače, ty mě bavily. Vřdy řada jedné, a pak druhé barvy. Zítra to budu ještě dodělávat. Taky jsme vybalily tři barvy propisek, které se budou v budoucnu dělat. K obědu jsem si dala lasagne a když jsem šla z práce koupila jsem si skvělou malinovou zmrzku. Říkala jsem si, že doma uklidím ale nějak na to po práci vždy nemám sílu. Vždycky si říkám jo, dneska to udělám. Přijdu domů a ani se nehnu. Snad příště. Zítra mám naplánovaný sraz s Gigi, předpokládám že utratíme nějaké korunky. Ano konečně jsem dostala alimenty, plus koruny k svátku a květinu. Myslím, že od táty je to první květina, usuším jí a půjde do sbírky. Tak snad seženu co chci. Na víkend vypadnu, těším se. Strašně moc bych chtěla na Lipno na stezku v korunách. Vypadá to tam dokonale. Ale kdo mě tam vezme?
HUDEBNÍ CD OBAL

9. července 2012 v 20:44 | YumeOokami |  OSTATNÍ

DOVOLENKOVÁ

9. července 2012 v 18:50 | YumeOokami |  PLACEBO
psáno včera 8.7.12
Ve středu odpoledne jsem se sebrala, sbalila velký a malý stan, spacák, nějaké věci sebou, natankovala a vyrazila do Prahy za Ogiem. Narvali jsme i jeho věci do auta a jeli do Makra. Zde jsme nechali tři tísíce za krevety, mini krevetky, čtyři kila slávek, lemon pivo, brusinkové pivo, rum, griotku a podobně. Když jsme vše nandali do auta vyjeli jsme do Chrastavy (u Liberce). Zde už na nás čekal Krevetka s Benytem. Rozehřáli jsme grill a ugrilovali co šlo. Někdy kolem třetí ráno se šlo spát.

Kolem deváte jsem s výčitkami že jsem poslední vstala a zjistila že mimo rodičů jsem první co vylezla z postele. Chvíli po mě vylezl i Ktevetka a udělal mi snídani. Počkali jsme až se ti všichni vykopou, naobjedvali jsme se, zabalili a konečně vyjeli na místo určení. Do Sloupu. Zde jsme zaplatili parkovné a stanování. Chvíli jsme se opalovali a těsně před tím něž dorazila bouřka se pláž vylidnila a mi mohli postavit stany. Chvíli jsme ještě hráli volejbal a já s miloušem jsme zalezli do stanu. Kluci ještě venku blbli.

V noci jsme se s miloušem probrali zimou, tak jsme se oblékli a zase usli. Ráno jsme zase stany sbalili, naházeli do auta a nadále se smažili na sluníčku. Konečně přijela z Egypta i Týnka, byla jsem moc ráda, že jsem ji mohla vidět. Dovezla mi hezké dárky, náhrdelník, který jsme měly spolu stejný a osobního skarabeuse. Bohužel jsem je odložila miloušovi do batohu a pak se vytratili. Což mě ukrutně mrzí. Někdy kolem páté jsme se zase sdechli, odvezli Krevetku a pak jeli do Prahy. Zde jsem u Ogieho přespala. Ráno jsme si udělali plech kuřete a já pak dorazila domů.

No a teď už jen do práce. Těším se, jen mě už dva dny bolí palice. Vůbec nevím z čeho, snažím se pít ale nějak to nepomáhá. Taky jsem nastydla a už mám zase zánět močáku. U nás holek je to tak rychlý! Mamka byla zase v nemocnici, konečně už se našlo řešení, aspoň že ona ho má když ne já.

Jak jste si užili první týden prázdnin vy?

psáno dnes 9.7.12
Dnes jsem ráno šla do práce. Zjistila jsem že tam není šéf, tak jsem se koukla do emailu, nezjistila jsem nic závažného co bych mohla udělat a tak jsem šla napočítat Škodovácká trička, 200ks po 10ks, zabalit a do krabice. Je to do zblbnutí ale baví mě to. Je to změna od sezení u počítače.

Dnes mám svátek, nevěděla bych to kdyby mi to mamka včera neřekla. Dřív jsem měla svátek sama pro sebe, jenže je hodně jmen, kalendář se přeorganizoval a strčili ke me Drahuši. No co. Pár lidí si vzpomnělo, čímž mě opravdu šokovali. Nejvíc mě nadchl člověk, kterého jsem už tři roky neviděla, jednou za čas ho ve dvě ráno prozvoním a probudím. Pak si pár dní píšeme a zase se nějakou dobu neozveme. Takže od něj mě to dost udělalo radost.

Rodina od otce svátky neslaví ale mamka je taková dobrá duše. Měla děsné výčitky že pro mě nic nemá, trubka. Přitom mi koupila nigetky, muffiny a moje milované lasagne. Jo jsou kupované ale jsou skvělé. Mě takové maličkosti stačí. Na víkend asi vypadnu, jen musím trochu šetřit, mamka půjde na operaci = nebude chodit do práce = no money - no funny. Ven jsem ani nevypadla, nechce se mi.