Červen 2012

LETNÍ, VLASTNĚ I PRÁZDNINOVÉ

29. června 2012 v 16:22 | YumeOokami |  PLACEBO

Je pátek a začaly nám prázdniny. Jaké jste měli vysvědčení? Já ještě nevím, protože jsem nejela do školy. Ve středu byl v Kosmonosích den řemesel, kde byla i naše škola. Takže by byla blbost abych se na dva dny vracela, na sportovní den a pro vysvědčení. Maximálně bych měla mít čtyřku z matematiky, ale vychází mi za tři a ještě by mi měl učitel dát lepší známku, protože v pololetí jsem si nechala dát horší. Pak trojka z fyziky, a možná z angličtiny. No vyznamenání nemám to je jasné, to jsem měla jen v druháku. Takže jak jste na tom vy? No a jelikož je pěkně, začala jsem se zase smažit. Jeden rok jsem chtěla být bílá, druhý rok opálená kuli tancování ale to mi nějak nevyšlo ale teď jsem dost snědá. Taky jsem byla proti seriálů Upíří Deníky ale teď na to koukám a stahuji díly. No bude to kravina asi jako Stmívání ale co. Co plánujete na prázdniny? Já budu chodit do práce, lepší než dřepět doma. A občas si někam zajedu.

SYNOVEČEK

29. června 2012 v 16:15 | YumeOokami |  PLACEBO
Už šest týdnů je na světě můj synovec. Možná se o tohoto synovce více starám, to ale bude tím že jsem už starší, rozumnější a mám k děten blíž než v deseti. A když se narodil první synovec měla jsem děsivý sen, kdy se mi zdálo, že jej jako miminko hlídám. Hraju si s ním a urvu mu ručičku jako rozkládací panence. Po tomto snu jsem se k synovci moc nepřibližovala. Teď už jsem větší, žádný děsivý sen se mi nezdál a já už se nebojím. Sestře jsem jej chvíli hlídala, v náručí je tak v klidu a spí.ZELENO-FIALOVÁ PALETA

27. června 2012 v 19:56 | YumeOokami |  FIGURÍNA

Začínám mít čím dál tím víc nabídek na focení. Nijak se nesnažím, jen vystavím fotky a lidi se začali ozývat, sami. Tohoto fotografa jsem poznala na polygrafickém plese. Můžete posoudit práci jiného člověka, jmenuje se Václav Černý, můžete ho najít na Facebooku a jeho fotografické portfolio je blackart také na facebooku. Internetové portfolium se rýsuje. Pro porovnání je MAKOVÁ PANENKA. Pod perexem.

MAKOVÁ PANENKA

26. června 2012 v 19:33 | YumeOokami |  FIGURÍNA

Nedávno když jsem jela se šéfem potkala jsem makové pole, hned mne napadlo focení. Napsala jsem tedy fotografovi a mohlo se vyjet. Na sobě mám šaty, které měla mamka na svatbě své přítelkyně. Jsou mi trochu větší ale jako makový květ vypadají. Abych vás tolik nepohoršovala zbytek pod perexem.

NESTIHATELNOST

26. června 2012 v 17:49 | YumeOokami |  PLACEBO

Stalo se toho mnoho. Opravdu mnoho. Jsou věci, o kterých nechci mluvit. Které jsou jen mezi mnou, mým životem, osudem a mým manželem.


Opila jsem se na slavnostech. Chovala se jako psychopat. Udělal si odřeniny a pohmžděniny. V neděli jsem odjela na Evanesence, zde jsem zkolabovala. Pamatuji si jak mi zalehly uši, jak mi připadalo že místo havy mám tunový balón. Jak se mi začalo zatěmňovat. Jak mě podržel nějaký blonďatý metálista, který mi pomohl z davu. Jak jsem vyšla na plošinu a sekuriťák se mě zeptal jestli mi je špatně. "Hodně špatně" odpověděla jsem, před očima černo a pak už jsem jen ucítila zem a teplou náruč. Přiběhli zdravotníci. Když jsem se vzpamatovala, ptali se mě co je za den a kde jsem. Pak jsem poděkovala sekuriťákovi a šla si koupit pití. Koncert jsem si užila z úplného konce arény, s beďnákama na bednách.

Musím uznat že Amy jsem dlouhou dobu podezírala s playbacku, Zpívala opravdu skvěle. Nastoupila na What You Want, zaslechla jsem i svou milovanou Bring Me To Life nebo Lithium. Zahrála na piáno, nesla českou vlajku. I jejich předkapela nebyla špatná. Jen bohužel reklamní předměty byly dost předražené a nešlo si koupit jen nějakou levnou blbost. Když jsem jela zpět s Annye měla jsem halucinace, že mi přes cestu pořád někdo utíká.

Na turisťák se školou jsem nejela. Z jistých důvodů se mi nechtělo. A tak jsem šla do práce. Já to tam zbožňuji. Vždycky je mi tak dobře. Všichni jsou na mě milí, je vždy nějaká zábavná práce. Byli jsme se podívat na tiskové stroje. Dost mě to bavilo, hlavně tiskárna na potisk 3D předmětů, byla nejmenší ale i nejdražší.


Taky jsem konečně vylezla na sluníčko. Sešla jsem se s mojí milovanou Gigianou, slunili jsme se a já jsem se mírně připekla. Ale musím zas. Taky jsem se jela rozloučit s drahou Týnkou. Provětrala jsem italiánku. Odstěhovala se z intru a zítra jdu na propagaci řemese propagovat naši školu. Jako grafik. Těším se ikdyž tam budu s takovýma trubkama, co nic neumí (mimo lezení do prd***). Snažím se moc neutrácet. Jen jsem si koupila pantoflíky a overal.


Jaké budu mít vysvědčení ani nevím. Snad bez čtyřky. Snad budu mít z matematiky tři, ale vím, že z češtiny budu mít za jedna. Dnes se nás už ptala, ze čeho chceme maturovat. DNES? Řekla jsem informační a komunikační technologie (IKT a mohu se modlit aby zde nebylo programování v pascal) a nebo to změní na SV (společenské vědy, je zde i politika což tedy také není můj šálek kávy - ikdyž cvičný jsem udělala).

Ve čtvrtek bych měla hlídat synovce aby mohla ségra jít s malým synovcem na kontrolu. A v sobotu snad do Babylonu. Nemohu se dočkat jak malá. Nebyla jsem tam asi tak deset let. A jestli půjdeme i na laser game bude to můj nejlepší den. S ním

~ měla jsem poštípané čelo od mušek, a bylo to HODNĚ vidět ~

Jsme teď spolu tajně :D. Splnil se mi sen, asi jsem vám nikdy neříkala jak moc miluji halušky ze slovenska. Mezi těmi českými a slovenskými je několika kilometrový rozdíl. A v mém měste změnili Rychtu (totální díra, všude prach, špína a černo, byly tu punkové koncerty). Teď je z toho Slovensky Dvor, a halušky zde chutnají stejně skvěle jako na slovensku. Zamilovala jsem se. A ještě do jejich malinovky.SHOPAHOLICKÝ DENÍK 08

12. června 2012 v 15:59 | YumeOokami |  PLACEBO
Včera jsme se s Markétkou vydaly do Kiku, mířeně pro bra podprsenky (pás přes prsa). Které zde stály vcelku málo. Vzaly jsme poslední. Jenže já si prostě neumím koupit jen jednu věc a proto jsem na pokoj přišla s tímhle vším. Z Kiku je bra, práskací lízátka, energy drinky, stíny, voňavka "Hot Thrill", nálepky na nehty, nehty. Pak od Vietnamců je taštička, kteoru využívám jako penál, skvělé fialové kraťasy (možná něco uvidíte na lookbooku vnich) a můj milovaný šampón na vlasy.


BLÍZKO SMRTI

8. června 2012 v 19:31 | YumeOokami |  PLACEBO
Pracovní týden za mnou, víkend přede mnou. Budu sama, a budu mít práci. Pak týden školy, Evanesence a turistický kurz, na který se mi nechce a raději bych šla do práce.

Jeli jsme si se šéfem autem, udělali jsme si pěkný výlet za prací. Opravovali jsme Dětenicím plakáty. Když jsme jeli zpátky po rychlo silnici mezi Sobotkou a Boleslaví stalo se to. Povídali jsme si a já jsem najednou před sebou viděla bílé auto. Řekla jsem "bacha" a jen co zazněla poslední hláska ozvala se obrovská rána. Bílé auto vrazilo do našeho zrcátka a to vyrazilo okénko. Jel asi stopadesát a předjížděl. Nějaký bílý superb. Ujel.

Být to o pár milimetrů jinak, mohla jsem hlavou prorazit čelní sklo, jen kdyby to bylo o trochu jinak. A to mi ještě šéf dnes řekl, že trochu volantem škubl. Takže to mohlo být jinak. Asi jsem ještě neměla zemřít, přežila jsem své narození, které bylo perné a i tohle. Já tu musím z nějakého důvdu být.

A proto jsem si řekla, že některé věci jsou obrovské zbytečnosti. Hádky, jspou zbytečné. Lepší je ignorace. Ale že člověk před smrtí vídí svou smrt? Keci, já viděla bílý superb!

No, rozhodně mám na život teď trochu jinačí pohled. Další den jsem byla fotit, tak čekejte fotky.

NAVI

1. června 2012 v 22:07 | YumeOokami |  RETOUCH
Mohla bych napsat i fotomanipulace ale nechce se mi pro to zakládat rubrika. Dneska jsem si vzpomněla, jak jsem dělala Avatary neboli lidi z kmene Navi. Starší verze a kamarádky. No a tady nově já a Moni.

[VĚTŠÍ VERZE NA DA][VĚTŠÍ VERZE NA DA]ZUMBA PARTY

1. června 2012 v 11:26 | YumeOokami |  PLACEBO
Zdravím, moc nepíšu protože převážně spím, jelikož jsem nemocná. Byla jsem jeden týden školy nemocná, pak jsem šla na praxi a vše se zdálo v pořádku. Na víkend přijel přitel, trochu nachcípaný, já odjela do školy a ve středu ráno jsem zase odjela domů. Už skoro měsíc jsem nebyla na salátě s Markétkou. Ach jo. A to nemluvím o tom jak se na mě koukali učitelé, hlavnš češtinářka, asi mě chce zabít nebo je to jen můj pocit. Ale na email neodepsala a čtenářák odevzdám až po termínu v pondělí. Uf.

No týden jsem si zase poležele doma a léžila se, teď už je mi fajn a zítra vyrážím i s Markétkou do Prahy, kde si vyzvednu lístky pro mě a Annye na Evanesence a potom půjdeme do O2 arény na Zumba fitness party, na kterou Markétka vyhrála lístky, jeden za 999,-.

Takovouhle zumba párty jsem vždy chtěla zažít a teď se mi to splní. Snad tam teda sebou někde nešvihnu a vše bude v pohodě. Takže jen taková krátká zpráva. Příští týden jedu na Ozzy a friends a pak na evanesence.

Jinak kamarád mě konečně nakreslil, už se na to těším dobu a je to poprvé kde si připadám opravdu krásné. Je to podle fotografie ale je to prostě mazec! Fascinuje mě jak kreslí, více na jeho DA profilu Ryky. Zkoukla jsem filmy Kamarád taky rád a Hlavně nezávazně. Oddechovky ale zábavné, ikdyž první se mi líbil víc.