Prosinec 2011

VÉVÉČKA

26. prosince 2011 v 14:03 | YumeOokami |  PLACEBO

Tak tyhle Vánoce pro mě byly strašné, ani moc nevím proč, celý dny mám dost prapodivnou náladu, takovou dost hnusnou. A to se odrazilo i na Vánoce. Chtěla jsem aby byly jiné, víc Vánoční a tak byl hned první problém to, že chci udělat k obědu Kubu a nakonec všem chutnal. Taky jsem pekla perníčky (poprvé), na vzhled vypadaly příšerně ale chutnaly dobře. Taky jsme Vánoce kuli synovci posunuli, to byl asi ten problém ve mě, přišlo mi to hloupý a divný, řekla jsem, že by jsme mohli si rozbalit dárky a on o den později ty své a ségra hned, že ne, že si je chce rozbalit s ním. Trochu to chápu ale stejně pak ani neviděla jak se raduje a všímá si svých dárků. Pak byl problém nakupičkovaní dárků, já jsem to jako malá vždy dělala, že jsem rozdala dárky a pak se rozbalovala ale ségře se to nějak nelíbilo. Pak mi nakonec mamka řekla, že když "pomlouvám" ségru já tak záhy "pomlouvá" ona mě a taky mi řekla ať si klidně ne Vánoce odjedu k Zelenookému (nejsem si jistá jestli to do dalších Vánoc vydrží a jestli vůbec nějaké Vánoce chci). Nenávidím Vánoce a vím proč, celé dva dny jsem akorát probrečela. Snažila jsem se udělat vše co se mi řeklo a stejně to bylo všechno zle. Koukali jsme na Micimutr, strašná pohádka, nechápu, kde to na ČSFD vzalo 52%. A co jdem dostala? Pepřový sprej (na Silvestra na kterého se mi ani nechce), tričko s Jamson krakenem, nějaký infantilní spodky od babičky (infantilních kalhotek se do operace asi nezbavím), nějaké drobnosti a peníze (na lyžák, na snb kalhoty). No do úterý jsem boháč. Měla bych je za Zelenookým na Silvestra ale jsem na něj akorát naprdlá, já vím že asi z ním jako nějaká fůriie ale slíbil, že si na Vánoce zavoláme, pohádala jsem se s makou a hledala útěchu v tom že ho uvidím a uslyším ale on místo toho šel machtovat s novám htc za kámošem (možná kamarádkou co já vím). Mrzí mě to a taky to že je mu jedno co se mnou je, pošle mi jednu sms dopoledne a jednu večer, kdybych mu neodpovídala vůbec se nevzrušuje. Ani jeho brácha to nechápe. Škoda, že nemají věky opačně! Nebo chování. Rozhodně si nejsem už ničím jistá, pojedu na lyžák, který se mi nebude líbit už jeho přítomností, má pro mě dárky, které já nechci. Budu na něj právem hnusná, ono je úplně jedno jaká na něj sem, on se chová pořád stejně, kdyby aspoň nesliboval! PS.: přišla mi návštěvnost s cca 170 lidma, bože tak aspoň komentujte! 170 komentářů bych brala.

Bai Bai Y. :(

NEMLUV O TOM, UDĚLEJ TO

21. prosince 2011 v 11:19 | YumeOokami |  PLACEBO
Už nějakou dobu přemýšlím nad hubnutím, teď jsem byla na prvním focení, fotil se můj zadek a že je ošklivej jsem si myslela ale že až tak! Na bocích má nějaké tukové vaky! Je to humus a tak jednou prostě musím začít, takhle to nejde. Jasně před Vánocema je to dobrý vtip ale po Vánocích a hlavně v létě jsem jasná. Nevýhodou internátu je, že musím, ano musím, jíst co nám dávají. Nebo můžu nechat propadnout peníze, jako nemusím to jíst ale platit jo. Kdybych byla doma žiji o salátech a podobně. Tak se tu aspoň snažím nemastit si jídla a tučných jíst míň, zase když jsou těstoviny tak si dám víc. A houskové knedlíky si dávám tři a bramborové mezi třemi až pěti. Udržuji váhu na 58 kg ale chtěla bych 55 kg a méně. Bojím se toho, že se na to možná dostanu ale pak se to zase rychle vrátí ale zase nechci být silná, dispozice na to mám. Už takhle mám velký zadek a stehna, až je to nechutný. Ale nejsem v tom sama! Přemýšlím že si nechám doktorkou napsat že potřebuji spešl stravu abych si mohla udělat vlastní jídelníček. Začnu jíst více ryby a ke každému jídlu (aspoň doma) si dám horu salátu. Protože podle krevních skupin mi to startuje metabolismus, na druhou stranu bych neměla jíst červené maso, ale bai bai tataráčku neudělám! Rozhodla jsem se jet na lyžál, oživení krásných vzpomínek nejen na Zelenookého ale vůbec, jede i fajn parta. A já už konečně umím na snowboardu. Aspoń trochu. A ta Děvka Rybinovitá naštěstí nejede! Konečně jí nebudu mít před ksichtem, nechápu že na večeři jí musím vždy potkat, přejde mě chuť. Čůza jedna. Ale klid že jo. Chtěla bych být drobná jako ta slečna, taková křehká, štve mě moje postava, štve mě můj velký hrudník. Ale nejvíc mě štvou moje široká ramena a s tím bohužel nic neudělám. Ale s tím zbytek můžu, takže po Vánocích jsem jasná. Kdyby aspoň mamina nebo ve škole nevařili tak dobře. Nebo kdyby mamka se naučila vařit něco méně tučného. Sama by taky měla začít. Chjo, držte mi plaečky a já držím ostatním slečnám
Y.

ŠPATNÉ JABLKO

20. prosince 2011 v 17:31 | YumeOokami |  MEDIÁLNĚ
Toto video znám už od počátku mého otakysmu, vždy jsem byla jako grafik uchvácená provedením, bylo to tak jednoduché přemýlání černé a bílé ale tak složitá animace a promyšlené střídání postav. Doufám že se bude líbit i vám.


PROSINCOVÁ

20. prosince 2011 v 12:57 | YumeOokami |  PLACEBO
Člověk by si řekl, že v prosinci se vlastně vůbec nic neděje, je to sychravé a proměné počasí. Jenže jsou tu taky ty Vánoce, které nemám ráda ale přesto jsem se pustila do nakupovaní a vyrábění dárku. Jak jsem psala, Vánoční vílu jsem již poslala. Doufám že dorazila v pořáku, musím se kouknout. O víkendu jsme byli se Zelenookým u mě a šli jsme bruslit, před Bondy dělají už třetím rokem malý bruslák, půčovné 400,- které vám vrátí. No jsem na tom pořád stejně jako před deseti lety, ikdyž možná o trochu lépe. Závidím krasobruslařkám, ta ladnost! Já vypadala jak postřelená laň. Pak jsme se šli kouknout na Staroměstské náměstí, kde máme všechno do modra a plastové lední medvědy. S mamkou jsme se sekli kuli tomu že si jí nepřidám na FACEBOOK?! Chápe te to? Není tam nic co by nemohla vidět ale některé věci by nemusela pochopit. Já tu stránku nenávidím, já vím že postuji ale kdykoliv tam je přítel je mi zle, mám to kuli psaní lidem z pornografky. Došla jsem k názoru, že někteří lidé namejí nic lepšího na práci, než se živit pomluvami a ničením přátelství. Vytahování se jak jsou neůměrně inteligentní ačkoliv jsou k životu totálně nepoužitelní. Uf. Tudíš se i veřejně omlouvám I. a D., kteří na mne mohou být právem naštvaní. Jsem prostě impulzivní člověk a doplácím na to.
Dzum.

VÝROBNA

20. prosince 2011 v 11:51 | YumeOokami |  VÝROBNA
Není pro mě žádný problém vyrobit vám jakoukoliv grafiku na zakázku, stačí se jen ozvat na e-mail yume@email.cz. Do komentářů obědnávky nepříjmám, do předmětu emailu napište GRAFIKA. Pokud nemáte email napište na skype yume-ookami.

Digitálně vybarvené obrázky, digitálně kreslené obrázky a line-arty.
RETOUCH
Moje nejoblíbenější grafická činost, většina je přehnaná tak, aby si daná osoba nebyla podovná.
FIGURÍNA
"Umělecké" fotografie mé osoby, buďto zachyceny mnou, nebo profesionálními fotografy.
GALERIE
Projďete se po koberci mé virtuální galerie, naleznete zde fotografie zachyceny mým telefoním (i jiným) oběktivem.
PLÁTNO
Ručne kreslené obrázky.
OSTATNÍ
Různorodá grafika, wallpapery, avatary, blendy, fotomanipulace, aj...
PNG
Ořezané objekty bez pozadí, volně k použití se zdrojem.
WEB
Spleť sítí web designu.

TANEČNÍCI

20. prosince 2011 v 10:14 | YumeOokami |  PNG
Další PNG, jedna tanečnice a tanečník, nakonec jsem je bohužel nepoužila.


ŽÁROVKA

20. prosince 2011 v 10:13 | YumeOokami |  PNG
Jak už jsem jednou psala, založila jsem si nové DA. A udělala si v něm pořádek, prozatím. Horší práce jsem tam ani nedávala jen ty, co mi příjdou jakž takž koukatelné. Když jsem byla na praxi u P. dělala jsem si pro práci PNG, konečně jsem se je naučila dělat pomocí kanálů, toužím po tom už dlouho. Tak když už jsem je měla udělané dala jsem je i na DA, protože si pamatuji, že když jsem chtěla PNG bylo jik žalostně málo. Vzpomínám si na jednu fajn stránku s anime PNG ale už nevím adresu. Je mi jasný že jeden FRAJER si bude myslet že mu kopíruji obsah blogu ale já narozdíl od něj nedám na PNG přes obrázek nápis!


FILMOVÉ NOVINKY

18. prosince 2011 v 15:58 | YumeOokami |  MEDIÁLNĚ
Na které se opravdu těším. Asi se na ně nepůjdu podívat do kina al až to půjde stáhnu si je. Poslední dobou mi přijde že jsou filmy děsná nuda a tak mě tyto nové trailery nadchly. Je to seřazené sestupně, podle toho jak moc se na onen film těším.

Y.

VÁNOCE

17. prosince 2011 v 18:13 | YumeOokami |  PLACEBO
Nenávidím ...

CHŇA

17. prosince 2011 v 10:52 | YumeOokami |  PLACEBO
Já už se tomu všemu můžu vážně jen smát. Lidi očividně pomluvy a posměšky žíví, hlavně polygrafku. Možná si spousta lidí myslí, že já taky pomlouvám, ale já rozlišuji to, že já říkám co jsem slyšela a to, že si někdo něco vymyslí a řekne to. Zasraná polygrafka! Lidi se tváří jako přátelé ale jakmile tam nejste posmívají se Vám. Závist je svině.

Y.