OU JÉÉ

1. listopadu 2011 v 18:44 | YumeOokami |  PLACEBO

Nadpis je poslední dobou mým nejčastějším slovem. Uf asi bych si měla přestat stěžovat co? Tohle je odporný blogísek jesne fifleny co si pořád jen na něco stěžuje. Takže abych si pořád jen nestěžovala tak, jsem ráda že mi začínají být kalhoty velké, že mám spoustu práce do čkolního časopisu a že budu focena, fotografy. Třeba za to jednou budu i placená, ha há.


Taky jsem šla do bazénu, konečně snad začnu něco dělat. A i do sauny, do saun jsem se zamilovala, asi donutím svou kamarádku z dětství aby jsme zase začly chodit do sauny, kterou máme v činžáku. Možná i někdy zajdu do posilky ale ten bazén mi je příjemnější. Udělala jsem i další náušnice s náramkem a jeden set a náušnice jsem konečně prodala.
No a v pondělí zase na odběry krve, tentokrát snad už budu moct darovat. Kuli kašli, který mě provází asi už rok jsem si nechala zrentgenovat plíce a prý jsou v pořádku, mám jen malinko zvýšený cholesterol, prý nepatrně. Je zajímavé že jakýkoliv test mám, výjde negativně ale problém přetrvává. Vážně divné.

A zkoušela jsem fotit kamarádovou zrcadlovkou, no to než se naučím tak poťěž. Všechny tyhle fotky jsou taky zrcadlovkou, jo a mám nejlepšího kulíška!

Na angličtině jsem dokoukali takový zajímavý film Julie & Julia, kdo zná pochopí o čem mluvím ale obdivovala jsem tu postarší dámu, jak si s ničím nedělala hlavu, ikdyž neměla proč, manžel jí živil, nikdy jí nelhal a miloval ji, ach ty pitomé filmy vůbec neukazují realitu. Ikdyž na MTV 16 a těhotná je na mě až moc reální, 16!


BaiBai YumYumka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama