Říjen 2011

PŘIPADÁM SI JAK HADR

28. října 2011 v 13:52 | YumeOokami |  PLACEBO
Ha, jak dlouho jste čekali že mi ta krásná, optimistická nálada ze Slovenska vydrží? Já doufala že věčně, ale né, to by prostě nebyl můj život, abych byla spokojená a šťastná, to se prostě nesmí stát.

Jestli je náš život hra jako Sims musím uznat že se o mě někdo dost špatně stará a dělá mi samé naschvály. Mám prázdniny, proč všechen volný čas trávím se Zelenookým, když jsem z toho pak jen zklamaná, nikam nevypadnem, sedíme doma jak sušenky, hádáme se, pak se zase smějem. Už ani nejsem tak ochotná jako dřív, mám slevu do Babilonu že zaplatím do Wellnes jen jeden vstup cca 300,- jenže Zelenooký neměl ani na cestu tudíž bych za nej nechala minimálně 500,- dřív bych to dala ale teď na něj už seru.

U nás doma jsme se zase dost pohádali a řekli jsme si že za tím vším hnusným (většinu udělal on takže já jsem ten chlebodárce) uděláme tlustou čáru. A taky že jo ale jak už říkám to by nebyl můj život aby se tu něco neposralo, když jsme přijeli k němu musela mi napsat holka, s kterou to táhl chvíli v tom měsíci co jsme spolu nebyli. Dala jsem jí čočku a jí se to děsně dotklo, kurva nikdo se tý Blonďatý píči neprosil aby mi psala, že je strašně skvělej, že mě miluje a ať se s ním nerozcházím.

Samozřejmě mi Zelenooký pořád lže, původně s nikým ten měsíc nic neměl, pak z něj vypadlo že se s ní jen kousl a nakonec s ní dva týdny chodil. Jo je to hovno ale proč je tak těžký mi to říct? Vždyť o nic nejde, teď už jo ale jen o to že mi pořád jen lže a mě to nebaví. Je to malej kluk, kterej mi je k hovnu, nic nedokáže, o nic se neumí postarat, jediný co stojí za řeč je ten sex ale na to si můžu najít i jiný.

Tak mi kruciánál někdo vysvětlete proč s ním pořád jsem, něco rozumnějšího než že ho mám ráda a že jsem na něj zvyklá. Jo asi jsem i blbá, ach jo. Chci lusknout prsty aby byl dospělej a schopnej chlap. Když řeknu že mě je u něj škoda z ní to namyšleně ale já už fakt nemůžu!

Pro změnu sedíme doma, on pro změnu hraje, já píšu, pak musím udělat práci pro tátu, uf aspoň budou prachy. Na snowboardový kalhoty, snad. A je mi zle, nevim proč, vždycky když jsem u něj můžu se upšikat k smrti.

Jo založila jsem si blog na moje "zboží" rozešlete to dál, ráda tvořím ale když to nikdo nekupuje tak je mi toho líto. Adresa je yumyum-shop.blog.cz.

BaiBai, vaše zničená YumYumka

ODVRÁCENÁ STRANA

18. října 2011 v 20:05 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Náhodně zachyceno, já a mé druhé já, má odvrácená strana. Dobro drženo v zajetí zla.


KRAJKOVÁ

18. října 2011 v 20:03 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Ha, koupě nového, geniálního tílka, když jsem si ho objednávala tak jsem tohle nezamýšlela ale prostě stalo se. A asi toho bude i víc, s miloušem, nějaké pořádné prrasárny. Ne to ne. No nech sa páčí a klidně hoďte koment na anketu jsem líná.

SHIRO

13. října 2011 v 15:13 | YumeOokami |  PLÁTNO
Po sto letech jsem vzala do ruky tužku, no je to děsné ale ne zas tolik jak jsem čekala. Ano vím že prsa jsou nejlépe vykreslená, ten zbytek musím ještě doladit. No nevím možná už na to nesáhnu abych to ještě nepokonila více. Jinak je to postava Shiro z anime Deadman Wonderland, které jsem tu už zmiňovala. Ta postava mě prostě něčím uchvátila. Když kliknete otevře se vám na DA.


ČERNÝ STRACH

13. října 2011 v 15:08 | YumeOokami |  GALERIE
Můžu vám říct, že jsme se jich s maminou docela bály, ikdyž se vůbec nečepýřily a spíš chtěly jídlo bez toho aby naá poklovaly. Ale stejně, respekt jsme z nich měly. Black swan.


LECHTAJÍCÍ LED

13. října 2011 v 15:06 | YumeOokami |  GALERIE


CHLADNÁ CESTA

13. října 2011 v 15:06 | YumeOokami |  GALERIE
Pořízeno v krásném Slovensku, pod Tatrami, jsem líná zakládat ankety, už tak jich mám nespočet a kdo se v tom má vyznat? Takže pokud se líbí napiště něco do kometářů, lenoši.


MORČACIE

11. října 2011 v 23:08 | YumeOokami |  PLACEBO

No, jsem zpátky ze Slovenka, ach Slovenština, Slovensko, Tatry, sauny, etc... jsou úžasné. Byly jsme s maminou ubytované hned pod Tatrami v hotelu Hubert. Mám něco kolem sto kusů fotek, některé jsou ty spíše "umělecké" jiné jen ty vzpomínkové.

Bylo toho tolik, spíše než-li v textu to ostane ve vzpomínkách, každé ráno jsem se probouzela s pohledem na zasněžené Tatry, cestou na snídaní ve formě švédských stolů jsem pozdravila prasátka a bažanty, pak do solárka, pak někam odcestovat a večer sauna a solárko.

Bylo to tak klidné, vypadá to že se mi i spravila psychika, určitě, jen co jsem přijela zapůsobila na mne ta monumentálnost hor. Zapomněla jsem na podvádění, na lžy, na hádky - na paranoie. A vlastně mi bylo vcelku ukradené jestli mě Zelenooký v Česku podvádí, prostě jsem si řekla že jestli ano tak je to ubožák.

Krásných pět dní klidu, sněhu, chladu, kyslíku, halušek, slovenštiny, zážitků - je to nezapomenutelné. Opravdu je těch fotek hodně a tak sem dám jen ty hezčí, ono většina fotek je prostě milion pohledu na Tatry jak jinak. Poslední den přijeli Japonci.

PS.: morčacie je krůtí :)

vaše YumYumka se slovenskou krví

TAM KAM MĚ KREV TÁHNE

6. října 2011 v 20:58 | YumeOokami |  PLACEBO

Tak milí zlatí, na pár dní ode mě budete mít klid protože se vydávám na krásné, nesmrduté Slovensko. Jedeme s maminou na wellness pod Tatry a já to celé odřídím (pokud nebude na horách led a sníh).

Dneska jsem se konečně dokopala na krev, kde mě odmítli, protože se mi po minulém odběru nestihl dotvořit červené krvinky, tak mi zadarmo věnovali železo a mám přijít za měsíc.

Konečně zase koukám na Sběratelé a konečně se Booth rozešel s Hennah, yes! Miluji Bootha v strastiplných situacích. A to jak Kůstka brečela že s ním nemůže být, div jsem nebrečela taky, uf. Dlouho jsem přemýšlela jak se řeklne sedmikráska v cizích jazycích, že určitě roste i jinde a jedinné co mě napadlo bylo sevenbeatiful (jak prozíravé), a nějak jsem to nechtěla hledat na překladača a vo a lá, díky originálnímu znění Sběratelů jsem zjistila že jsou to daisy.

Vzpomněla jsem si na krásnou větu z Tangled "litují ti co zaváhali?", no asi ano, ale to má strašně proměných. Měla bych jim to přát, protože já jsem zaváhala.

Blog uděla skvělé změny že obrázky jsou klikací i bez shánění kódu, jak tomu bylo dřív. Kouknu se na slovensku po korálcích ale nechci moc utrácet, chci si užívat mořské vody, páry, masáží, super vzduchu, a halušek!

Původně jsem chtěla napsat jen nula a prd slov ale nějak se to rozrostlo, no jdu balit, spát a ve čtyři hodinky vstávat, naskočit do Italiánky a prnk, pryč od myšlenek, vypnout mobil a být sama. Italiánku jsem si vyluxovala, přezula kola a koupila poklice, je jště krásnější, i sklo už je vyměněné včetně stěračů což se bude hodit. Budu se snažit fotit.

BaiBai vaše poloslovenská krev.

NELLY FURTADO

6. října 2011 v 20:37 | YumeOokami |  RETOUCH