Září 2011

VÁŠEŇ

26. září 2011 v 19:30 | YumeOokami |  GALERIE

MÁM TO V PÍČI

26. září 2011 v 19:24 | YumeOokami |  GALERIE
Tenhle koncept mám v hlavě už dlouho jen nebylo místo, čas ani pořádné světlo, takže, konečně :D.


DĚVKA S PROŠLOU ZÁRUČNÍ DOBOU

22. září 2011 v 18:33 | YumeOokami |  PLACEBO
Nechápu, proč nás ta děvka děvkařská nenechá na pokoji, akorát smrdí rybníkem a nedá se to umýt!

ZE ŠEDIVOSTI DNŮ

19. září 2011 v 18:11 | YumeOokami |  PLACEBO

Ach ano, mám krámy! Né že by to bylo něco zvláštního (teda je když jste jako já, která žere prášky dva až tři měsíce v kuse kuli neskutečným výhodám a pohodlí) jen že článek bude ovlivněn nesrovnalými a divokými hormony.


Musím psát články do školního časopisu, učit se, místo toho abych blbla s korálky. Ale znáte to, člověk nemůže mít to co chce, ne, prostě nemůžu mít chlapa, co by byl soběstačnej, nemachroval by před mladšima kamarádama, nepsal tý Rybině jak by jí píchal a nepsal si s nějakou Blonďatou čůzou co by ho opíchala! Prostě ne, musím mít nervy, musí mi být blbě, ano, patří mi to.

Mám pocit méňě cennosti, nebo jako věc, jsem jen na útěchu, podporu a sex. Můj velkolepý úděl. Rybina mi připadá hezčí než já a pak mi připadá že jí stoprocentně píše. Mám nervy v kýblu, takovým velkým, minecraftovým.


Ne, mám pozitivní pásek, kouknu se na něj a budu mít všechno v píči. Fakt už nevím co bych. Na všechny nasrat, dokážou mě nasrat maličkostí, člověk se chce mile optat jestli by mi nepůjčil knihu a on odbíhá s křikem "néé". Když překážím stačí říct! Takže nasrat, fajn!

Řídila jsem ségry auto, je na prd, miluji svoji zelenou kárku, která mě ještě nikdy nikdy nenechala a vydržela všechno moje trápení. Jen bych potřebovala sponzora na bezín. A na alkohol, začnu chlastat, ať jsem v klidu.


Ta škola do půl třetí mě odrovnává, u šesté hodiny jsem grogy a nevnímám, dokud se to nepřehoupne do flegmatického trochu poslouchání. No zítra do posilky a dám si hezky zabrat, ať ty špeky vyběhám, s váhou toho moc neudělám mám těžkou kostru. A už aby bylo 1. a já jela s Dráčkem do Děčína a pak 3. darovat mou vzácnou modrou krev.

BaiBai zmatená a nasraná YumeOokami

EMOCIONÁLNĚ

15. září 2011 v 21:32 | YumeOokami |  PLACEBO
Tak, týden byl takový, no "nabitý" nějak se nemůžu naučit vstávat v sedm, natož v šest, tudíž jsem celý týden myslela že pojdu. Jsem ráno jako zabitá, nebo zmlácená bejzbolovkou, je to děsný, připadám si hotová, stará, nemocná, na chcípnutí, no tak všechno dohromady. Chtěla bych aby se už těločko přizpůsobilo, nesměl by mě budit déšť nebo siréna hasičů (kterou nevím proč používali ve 3 ráno).

No takže byla praxe, dva dny jsme se zabívali příšernou knížkou, né že by mi to šlo pomalu ale na konci jsme zjistila že to muselo být úplně přesně podle předlohy (včetně vzorových textů) tudíž vše znovu. No a dneska už jen dodělat, vytisknou oboustraně (hodí se nám to k maturitě, popis knižních částí - ano i to se učíme), značky a počítání etiket, jako stroje ale bavilo mě to. Nechala jsem si zmetky a budu je vylepovat, polygrafácká zábava.

V Rbk jsem autíčkem, mojí láskou, dokonce jí mají v tady v bazaru, stříbrnou, jen za 29 000,- chci jí :D. Ne k čemu dvě auta. Ve středu jsem byla v Novém Boru pro korálky a nechala jsem tam mailand, cca 600,- doufám že se mi to vrátí, opravdu doufám. Založila jsem si fler.cz, který má děsně vysokou provizi ale hodně lidí tam kupuje, třeba to nějak ochčiji, už i vím jak. A taky udělala nový potisk na bastard.cz, budu ráda když zahlasujete.

No zítra zase zpět, odvést Adélku do Sobotky, pak domů, v sobotu Gigianu za tátou do rehabilitačního centra do Hostinné u Vrchlabí a v nedělí do Polska do Žitavy na trhy. Najezdím se spousty kilometrů a už se nehorázně těším.

ČUPROIDNÍ

3. září 2011 v 14:42 | YumeOokami |  PLACEBO

Princezny a princové z Mey, je to za mnou, ano, první dva dny školy jsem přežilashy.gif picture by sadistic_vamp. Jasně nebylo co přežívat, byla to prostě pohodička. Ve středu jsem to s ledovým kliděm a obratnosti závoďáka odřídila až do Rumburku, vzala jsem i spolubydlící a nevypadala nějak zděšeně, tudíž jsem neřídila asi až tak strašně. Nejzabijáčtější byl asi kopec v České Lípě, na semaforu červená a tak jsem stála v koloně, popojížděla po deseti centimetrek, ručka, jednička, ručka, jednička a hlavně klid aby mi to nechcíplo a já si zase fikaně nezamkla volant.shy.gif picture by sadistic_vampJen co jsme přijeli, uklidila jsem nám pokoj a začala si vybalovat, společnost mi dělal Liberečák, a ještě mi řekl že mám menší zadekcool-1.gif cool picture by sadistic_vamp, že by konečně? Kéž by. Pak jsem si vybalila, převlékla postel a šla s nima na jedno do Metra. Plzeň. A pak zase na intr. Obarvit hlavu, a smýt studenou vodou! Jo tohle mi chybělo. Pak jsem moc nepochopila bandu holek, co je o ročník starší než já, že mi zaťukaly na dveře (máme dvě sprchy oddělené jen závěsem a pak je umývárka), myslela jsem že chtějí vstoupit tak jsem řekla jen "no?" a ony se začaly hned chychotat jak blbý a odběhly, ach božemad.gif picture by sadistic_vamp.

Další den praxe, na starých mekách, sazba asi to nejnudnější co existuje ale pokud je co opisovat utíká to. Ti co měli školu tam byli maximálně půl hodinyshocked-1.gif picture by sadistic_vamp, zatímco mi na praxi jsme tam měli být do půl dvanácté, naštěstí na této dílně se dělaly opravné zkoušky a tak jsme tam byli jen do desíticool-1.gif cool picture by sadistic_vamp. Když jsem byla na čokoládě s Adélkou a Zelenooký šel do školy ani si mě nevšiml a šel za kámošem na praxi, trochu mě to zamrzelo, poslední dobou jsem nějaká přecitlivělá, potřebuji ránu do hlavysick-1.gif picture by sadistic_vamp. Zelenooký musel na kontrolu s nohou, napsala jsem Dráčkovi jestli nepůjdeme na točenou kofolu a jen co udělal záverečky v autoškole (úspěšně) přijelshy.gif picture by sadistic_vamp, tak jsme si sedli ještě s Blondýnou a Adélkou do Galerky.

Další den bylo taky do dvanácti. Naštěstí vlaky nám jezdí pořád stejně, možná škoda, nemůžeme se uvolňovat z posledních hodin. Ale co to je fuk. Zelenooký řekl že pojede domů že prý musímad.gif picture by sadistic_vamp, tak jsem neodepisovala, ochota. Ale nakonec ostal a jel s námi, ještě že tak jinak bych na něj byla nakrklá celý víkend jak se známshy.gif picture by sadistic_vamp.


Kolem a kolem máme hezký pokoj, malý, útulný, jen nášshy.gif picture by sadistic_vamp. Zelené stěny, které brzo pokreslíme, jestli nám to bude povoleno. Jsem na druhé straně intru a ráno nám na chodbu svítí sluníčko, odpoledně prolézají paprsky zkrz naše žaluzie. Jsem na té straně kde nejsou ty uřvané a uchechtané děvkysick-1.gif picture by sadistic_vamp. Už nikdy nebudu mít ze záchodu plynovou komorusick-1.gif picture by sadistic_vamp a určitě tam někdo nenechá zbytek svých exkrementůsick-1.gif picture by sadistic_vamp jak tomu bylo minulý rok. Už nebudu potkávat tu děvku! Ano má to své nevýhody, pokud mě bude Zelenooký s ní podvádět asi se to nedozvím jelikož se tam nebudu moc vyskytovatcool-1.gif cool picture by sadistic_vamp. Budu si muset zvyknout na ty sprchy, chci dveře, ach jo. Máme velké zrcadlo.

Proběhly nákupy s Adélkou, kupodivu jsem si nekoupila nic co bych nepotřebovala (ano měla jsem ty věci v náručí ale nakonec jsem je zase vrátila, odolávám). Koupila jsem si barevné košíčky na akvarelky a korálky. Můžu být kreativní, juhů. Pak jsem si koupila mikču a jensy - s pojistkou proti chlapům (nejde snadno otevřít poklopec a to nemluvím o tom že jsou úzké, budou se blbě sundávat).

Proč když by člověk měl být šťastný hledá věci proč nebýt. Kupte mi novou povahu. No přežít víkend a pak zase do zimního království. Měla bych si pořídit zimní budnu, já taková zmrzlina, za chvíli jí tam budu potřebovat. Nevím co měl Zelenooký proti tomu že chci značkovou bundu, on mí jí stejnak nekoupí tak nechápu. Teď počkat na mou lásku zlatovlásku Gigi.

BaiBai, Vaše mimozemšťanka.