Srpen 2011

PAVÍ PÝCHA

30. srpna 2011 v 18:05 | YumeOokami

CENA: 200,- + poštovné
PLATBA: dobírka

VELIKOST: výška: 22 cm, šířka: 20 cm, roztažnost: 2-3 cm
OSOBNÍ ODBĚR: Rumburk, Mladá Boleslav, Nový Bor

Ručně malovaná kabelka přes rameno, ramenový pás je nastavitelný. Kabelka má jednucentrální velkou kapsu, uvnitř jsou na stranách malé kapsy, jedna určena pro telefon. Zvenčí je zepředu kapsa na suchý zip a zezadu na normální zip. Vzorem je páv, jeden kus ale není problém udělat jich více. Akrylové barvy, třpytky, lakováno.VŠEMU BLÍŽ

29. srpna 2011 v 18:39 | YumeOokami |  PLACEBO

Ano, zase jsme všemu blíž, blíž poznání nových informací, blíž novým lidem (prvákům) ale také blíž těm luxusním lidem co už známe. Ach ano, těším se tam, nesmrdí to tam, do přírody je to kousek, můžu tam být líná jak se mi zachce, můžu Adélce říkat že smrdí a poslat jí do sprchy, mám s kým jít na pivo (šmarja né že mě někdo bude tahat, a rozhodně ne jako Nikolka, kdy objednává další a další piva, která si stejně musím zaplatit).

Chci víc tvořit, na intru je na tohle fůra času, teda podle toho jaký bude rozvrh, načež doufám že bude nějaký normální, žádný dlouhý zdržování ve škole. Dneska jsme byla v papírnictví a kdo mě zná, moc dobře ví že do papírnictví a galanterie by mě neměli pouštět, jo utratila jsem tam mailand. Když ono sešity s tvrdými deskami jsou tak drahé, proč?! V jednou papírnictví za 130,- a o kus dál za 85,- slušný rozdíl.

Taky jsem od rána od osmi řidila (a řadila, brzdila, kroutila volantem), ale jo už mi to jde, jo někdy mi to chcípne ale co, hlavně se nenervovat. Na zadku mám nalepené Z takže mám na to právo! Nejdřív jsem mamku odvezla k zubaři, kde usoudila že je moc lidí takže jí tam vezu i zítra, a pak takové okružní jízdy na místo kde jsme měli chatu, do vinotéky. Měli jsme sebou Rintintina, kupodivu byl v autě úplně klidný a všechno to cestování s námi přežil.

Včera jsem rozkreslila kabelku a mám nutkání si jí nechat :D ne na mě je moc malinká já jsem taková nekompaktní (to máte tak když někdo potřebuje mít v batohu voňavku, deodorant, líčení, spodní prádlo, hřeben, vlhčené ubrousky, kapesníky, diář, myšlenkové pochody, milion propisovaček, krokovač, dámské potřeby kdyby náhodou ... jo spousta věcí. Chtěla bych si koupit nový batoh ale nejdřív musím něco vydělat, či prodat. Jaksi se mi tenčí zásoby.

Zítra za mnou přijede Dráček, nemůžu se dočkat. Uvidíme jak bude, bylo by fajn kdyby bylo na koupání (ač nejsem tělesně ve formě :D ještě že ho nezajímám, uf) no a ve středu ráno k doktorce, pak balit, počkat na Adélku, pak za Zelenookým pro ntb a vysavač no a pak už jen do Rumburka. Těším se až se zabydlím. Dokonce jsem nám už rozvrhla jak budeme sedět, levá řada, v poslední lavici Štulík, pak já s Adélkou a před námi Honzis s Nakesem, snad se zase nějaká kráva nebo debil nebude hádat že je to jeho místo (to jsem jako fakt nepobrala, argumentace typu "seděla jsem tu minulý rok" mi polechtala bránici).

Uvidíme jak bude vypadat situace až odjedou těžkooděnci. Asi mi někde rozbijou tlamu, těším se. Už aby byl říjen a já šla na odběry, těším se až se mě budou ptát jestli fetuji (škola je děsná drbna, určitě to někoho napadne, jestli ne budu zklamaná!)

Ble vykecník za mnou, Vaše YumYumka (vole a nejde mi nové DA jako YumYum, nasratá)

ZBRAŇ

28. srpna 2011 v 17:32 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Ano, my ženy máme neodolatelnou zbraň a tou je naše tělo, myslím že kdyby se žena před jakýmkoliv chlapem svlékla, byl by bezbraný (teda pokud by byl na ženy). Můžeme jí využít a nebo nechat padlou k ledu, to už je jen na nás ale využití se mi zdá praktištější. Ale hlavně musíme se o ní starat aby zbraň fungovala. Anketa.


ZASLEPENÁ

28. srpna 2011 v 17:29 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Myslím že člověk je neustále zaslepen, lží, pomluvou,prozíravostí, předtuchou. Někdy je zaslepení krásné, jindy je z něj ošklivé probuzení. Tak či onak mezi námi je. Anketa.


DROBOUNKÁ

27. srpna 2011 v 20:23 | YumeOokami

CENA: 100,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NÁRAMKU: 23 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběný náramek, korálky jsou bílé a průhledné.


MODRÁ LAGUNA

27. srpna 2011 v 20:20 | YumeOokami

CENA: 180,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NAUŠNIC (od háčku): 8 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběné naučnice, mají pět části, korálky jsou bílé, světle modré, stříbrné, tmavě modré doplněné kovovými komponenty.PERLEŤOVÝ KVĚT

27. srpna 2011 v 20:18 | YumeOokami

CENA: 130,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NAUŠNIC (od háčku): 6 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběné naučnice, mají tři části, korálky jsou světle růžové a doplněném komponentem ve tvaru květu, který je z vrchní strany perleťový.NA KŘÍDLECH FIALOVÉ

27. srpna 2011 v 20:12 | YumeOokami

CENA: 150,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NAUŠNIC (od háčku): 7 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběné naučnice, mají dvě části, korálky jsou fialové, doplněny korálky ve tvaru motýlů a kovovými komponenty.FIALOVÉ OPOJENÍ

27. srpna 2011 v 20:10 | YumeOokami

CENA: 130,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NAUŠNIC (od háčku): 2 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběné naučnice, jedna část, korálky jsoufialové barvy a doplněny kovovými komponenty.ŽLUŤÁSEK

27. srpna 2011 v 20:07 | YumeOokami

CENA: 100,- + poštovné
PLATBA: dobírka

DÉLKA NAUŠNIC (od háčku): 2,5 cm
OSOBNÍ DOBĚR: Mladá Boleslav, Rumburk, Nový Bor

Ručně vyráběné naučnice, jedna část, korálky jsou žlutě zabarveny a doplněny průhlednými.