Červenec 2011

LA DI DA

28. července 2011 v 13:03 | YumeOokami |  PLACEBO

Ach ano, konečně mám za sebou strastiplnou cestu k řidičskému oprávnění.

Nakonec jsem udělala jen jednu jedinou chybu v testech, pitomá obytná zóna, nějak mi nedošlo že tam mohou všichni ale to už je teď fuk, 48 z 50 není tak špatný výsledek.

A to jsem se začala učit včera odpoledne a ještě jsem to flákala, pak ještě pár testů ráno asi mě ten poslední nco jsem dala na 100% uklidnil.

V technických testech se mě zeptal (jako jediné ostatním dvoum dal otázku) co jsem se učila, řekla jsem že kapaliny a všechny mu je odříkala, uf, ještě teď to umim. Jen kondenzátor jsem řekla že je cívka ale více méně co to dělá jsem věděla.

No teď jen počkat až se mi zahojí držka od oparů (jako malá jsem na ně hodně trplěa taď už jen při teplotě nebo když se vynervuji) a můžu se vyfotit a počkat na řidičák. Ju chů, a to jsem si myslela že v životě nebudu řídit. Život je plný překvapení.

No teď už mám klid, takže se asi ukážu na Advíku, pak na České Hrady, grilovačku. Mamka pořád říká že jsem zhubla ale vážím pořád stejně. Já nehubnu! Ikdyž *evil*.

Bai Bai, pirátka silnic YumeOokami (a jestli to čteš Dudlíku, tak, tak nevim XD)

ČASOPROSTOR SE KLÁTÍ

24. července 2011 v 17:20 | YumeOokami |  PLACEBO
Jak si tak vždycky projíždím staré zapisky tak jsem byla kuřecí, svobodná, stále v Praze, stále v černé, sexem neposkvrněná, láskou nepolíbená, zažraná do anime. Jenže během dvou let se toho změnilo, byla jsem vcelku dlouho zadaná, jsem náruživá, úchylná, materialistická, věčně tvrdnu doma, koukám spíše na sběratelé kostí a podobní průšoviny. Jsem vybírává, vychcaná, úchylná - prostě jiná.

Party u Krevetky byla fajn, poprvé v životě jsem jedla škeble a humra, to vám je bašta! Hezky na grillu. Jídla bylo dost, vodnice ještě více. Jen jsem se první večer celkem slušně překouřila. Bydlela jsem v totálně růžovým pokoji ale za to moc pěkně udělaném a vůbec celý barák byl pěkně zařízený.

Žiju si zvrhlým bohémským životem, aspoň na prázdniny. Kdo ví, třeba mi ten stereotip plný vazeb ale jistot bude chybět. Třeba taky ne. Rozhodně bych někdy chtěla umět některé lidi ve svém životě vymazat, nebo vynechat nějaké situace, které něco změnily. Jenže na taková kouzla jsem malý magič.

Udělala jsem radikální změnu, zrzavá jsem byla jen kuli němu a když už mě nemá rád nic mi nebránilo to změnit. Být jiným člověkem, nějakou změnu, která odliší můj dosavadní život. Na piercing jsem stále maminku nepřekecala, tunel jsem si vyndávat nehodlala a tak to zase schytaly vlasy, a to fialová. Nikdy jsem jí ještě na hlavě neměla. Musím uznat že někdy je to až černá barva, prý v tom vypadám jak můra, no tak ať!


ROZTRHNOUT A ZAHODIT

21. července 2011 v 11:38 | YumeOokami |  PLACEBO
Ano, tak jednoduché je zahodit celý život, nebo vztah. Nechci si tu vylívat srdíčko, jak je mi moc líto že to zkončilo, ano je ale jiné dveře se otevřely. Akorát jsem koukala na "Vzhůru do oblak" a připomnělo mi to všechno co jsme si slibovali. Takže končím s filmy, které jsem s ním viděla!

Na víkend jedu ke kamarádovi na grilovačku, nemůžu se dočkat. Dneska už konečně pryč. Jo a naštěstí mi byly odsunuty závěrečně zkoušky, uf. Takže se i nejspíš ukáži na Advíku.

BaiBai vaše Yume se třemi nabídkami na sex :D

FLEGMATIK

18. července 2011 v 13:18 | YumeOokami |  GALERIE
Prostě náš flegmatiský kocour, kterého pojmenoval malý sinovec jako Macík. Anketa :)


LETNÍ ROMANCE

15. července 2011 v 14:19 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Určitě na někoho z nás nějaká ta letní/prázdninová romance se chystá. Aspoň tedy doufám :D že o prázdninách neuschnu. Foceno na zahradě :). Taky z toho cítíte to sluníčko? Anketa.

ROSE MCGOWAN NO. 02

15. července 2011 v 13:53 | YumeOokami |  RETOUCH


ROSE MCGOWAN

15. července 2011 v 13:28 | YumeOokami |  RETOUCH


POLÁMANÁ DUŠE

13. července 2011 v 10:49 | YumeOokami |  FIGURÍNA
No další malý aktík :D možná některé z vás překvapuje jak to můžu zveřejňovat no, stará na to jsem už dost a co je vidět? Nic jen to co by jste viděli v plavkách :D. Asi nachvíli s akty zkončím, protože vím že se lezou členové rodiny (né že bych se za své fotky styděla ale přecejenom :D). Anketa :). Jinak nápad na pózu je kamaráda, takže je mu fotografie věnovaná.


TĚLO BEZ DUŠE

12. července 2011 v 17:19 | YumeOokami |  FIGURÍNA
No tak vám mohu oznámit že jsem svobodná, těď už to beru se smíchem, ano dva dny jsem si pobrečela ale už jsem v pohodě. Půl roku jsem byla s někým, do koho jsem nebyla zamilovaná, milovala jsem toho starýho Kamču. Nakonec všechno má svě klady, můžu si dělat co chci, můžu chodit kalit, můžu jezdit za kámošema, kámoši nemusejí být jen kámoši, můžu být s flegmatikem, a můžu fotit promiskuitní fotky! :D No tak tady hned jednu máte aby jste viděli jak tlustý nožky mám :D. Snad mi výjde focení v praze takže budou přibývat :). Mimochodem se samospuští žádný kouzla nejdou :D brácha mi za čas slíbil že mi věnuje fotoaparát, zrcadlovku takže budete mít klid od telefonu :D.


PROPOJENÉ SVĚTY

6. července 2011 v 16:04 | YumeOokami |  PLACEBO
Proč mi připadá že každý animák poslouchá buďto japonské skupiny nebo skupiny typu LP, pije kofolu, fotí, kreslí, zpívá. A proč mi příjde že každej umělec co fotí, kreslí a zpívá poslouchá LP a pije kofolu? Divné ale poslední dobou se s tím docela setkávám.

S jedním nafoukaným fotografem jsem se docela nepříjemně potýkala na forku, ještě má blbou přezdívku Ferda, asi má ještě na bradě mléko. Strašně mu vadilo že nekomentuju, tak sory, že když fotím mobilem tak vím kulový o tom co je clona, expozice a podobně. Trochu vím a tápu, cím že při dlouhé expozici to snímá pohyb tak že to nakonec výjde vykresleně, třeba oheň nebo auta. Naštěstí je tu Hate a ten se mě zastává, asi jako jediný. Vtipně jsem teď hlasovala pro Ferdu, no což.sick-1.gif picture by sadistic_vamp

"nejdříve se chci naučit fotit a až pak mít techniku, až z toho budu chtít něco mít"
"jsi blázen jako já, proč si tu zrcadlovku nekoupíš?"
"tak když máš tenhle foťák si ho můžu půjčovat"
"nebude lepší ta zrcadlovka?"
"tak si jí kup a já si jí budu půjčovat"

Prázdniny začaly ale já si stejnak příjdu jako v kleci, nic se mi nechce dělat, nic mě nebaví a nesnáším se za to. Nechci prosrat prázdniny. Ožiji až s miloušem, bylo to teď hodně zlý a kolikrát jsem si říkala že je to už za námi a nebylo, ale doufám že teď už opravdu je.

Chci skotačit, chci tvořit! A to moc ale víte ta lenost je přecejenom silnější. Taky se musím učit, záverečky klepou na dveře. Potěš! Dneska jsem zkoušela naše starý autíčko, jediný co mi vadí je řazení na dvojku, jde ztuha ale jinak je to fajn.cool-1.gif cool picture by sadistic_vamp

Chtěla jsem udělat letnější design ale nakonec se mi nelíbyl. Takže máte smůlu. Napadají mě super věci, co budu dělat až budu s miláčkem v Chorvatsku, chci si koupit podovdní foťák! To prostě musím. chci spoustu věcí ale znáte to, člověk nemůže mít všechno.

Bai Bai, YumeOokami