Červen 2011

OSPALÁ

30. června 2011 v 16:41 | YumeOokami |  FIGURÍNA
Nápad jsem měla v hlavě už strašně dlouho, bohužel mobil není nejlepší a to dolaní v PS se mi taky tolik nalíbí no tak snad v tom najdete nějakou krásu vy. Anketa :)

JESSICA ALBA

27. června 2011 v 20:13 | YumeOokami |  RETOUCH


MEGAN FOX

26. června 2011 v 21:01 | YumeOokami |  RETOUCH
Po dlouhé době taky nějaká ta grafika, a to moje oblíbená, retouch. Vybrala jsem si Megan Fox, i bez úprav je to krásná ženská a hodně brzo se proslavila. Zkusila jsem trochu jiný postup u pleti tak snad je to lepší. Anketa.

KVĚTINOVÁ

25. června 2011 v 17:06 | YumeOokami |  OSTATNÍ
Dva avatary zrozené z těchto fotografií. Klidně je můžete použít ale pak někde uvěďte zdroj :).

ZASE JEDNOU NĚCO KONČÍ

25. června 2011 v 14:59 | YumeOokami |  PLACEBO


Jak asi všichni moc dobře víte, blíží se konec školy. Konečně? Nevím. Asi jo, bude lepší si od lidí odpočinout a od školy už vůbec. Bude zase sranda jak na začátku třeťáku nebudu nic umět. Po prázdninách si připadám jako bez mozku.

Absolvovala jsem necelý týden kousek od domova, na Malé Skále. Turistický kurz naší školy, tentokrát bez miláčka, měl "svaťák" (učební obor) a v pondělí bude mít ústní, naštěstí pak už bude klid. Nedokážu si představit jak si všechno co mám na intru zabalím. Vážně ne! Naštěstí na kurzu byli samí skvělí lidi, a ty kretény co nemám ráda jsem úspěšně ignorovala.

Ségry přítel mi sehnal brigádu, zase v Hypermarketualbert, ale nějak mi tím udělal čáru přes rozpočet. Chtěla jsem mít volné prázdniny abych mohla jezdit pryč :( přividělávala bych si zase u taťky čištěním katastrálních map ale né, mamka se jaksi vyjádřila že chce abych měla brigádu. To je jakoby mi brala prázdniny :(. Jakobych už byla pracující člověk bez volna. Sere mě to.

Chtěla jsem do Prahy, jet fotit s Jejkou a Czecheleonem. Chtěla jsem za kamarádem do Teplic venčit fretky, krmit rybičky, kouřit vodnici a dělat si brambůrky. Vůbec nevím co dělat, naplánovat si to ale to já tak nesnáším. Jediné co mám naplánované je Chorvatsko s miláčkem a díky tomu nejspíš nebudu moct na Advík. Né že bych tam nějak moc chtěla a zajímala mě ta nová organizace.

Na Malé skále jsem hodně fotila takže Vás budu zahrnovat fotkami. Štve mě že sice návštěvnost mám celkem vysokou ale komentáře nikde :( to bych radši měla nějakých dvacet stálých návštěvníků, než aby blog někdo otevřel a hned ho zase zavřel. Asi to tu je nezajímavé. Zkouším vstup do AK tak uvidíme, skoro vše tady mám vlastní tvorby :).

Narazila jsem na příšerné blogy tak dvanáctiletých dětí, ne-li mladších s pornoobrázky, tak na tohle vážně nemám žaludek. Na škole jsme taky poslední dobrý ročník. S lidma to jde z kopce, mezi generací tupoňů je málo slušných dětí. Vyhynem jako blbci.

Mamka koupila úplně luxusní vysavač, ano jsme vadná mám radost z vysavače :D ale když on vysává sám! A nebo je na ovládání což totálně žeru a věčně s ním jezdím jako s autíčkem a vysávám. Tak málo stačí k radosti. Na votocvohoz nadále přidávám. Dokonce už jsem jednu věc prodala *-* jen jí odeslat :D.

V mém životě se nic moc neděje, hádky, horzchody, usmíření. V Novoborském Tesscu nemají melouny! Měla jsem si místo svíčkové dát borůvkové knedlíky s kakaem! Nejsou naštěstí žádné rodiné sešlosti, budu muset jen přežít návštěvu s vysvědčením kde mi zase řeknou "jé ty máš čtyřku, to Dáša (sestřenka) taky, ale ta je nemocná" to znamená že já jsem vlastně blbá. Ach jo.

Poslední dobou mám blog spíše jako portfolio, vážně nevím co bych sem měla psát, vyjadřuji se pomocí fotografií a grafiky. Jinak zanedlouho dělám závěrečky a umím jen řídit :D z testů nevím nic :D. Holky ve škole mě šeptem pomlouvaly protože jsem se obarvila na červenou stejně jako spolubydlící, dělali jako bych jí přebrala kluka. Když jsem jiné kamarádce řekla že jsme viděla stejnou bundu jako má ona, a proto jsem si jí nekoupila řekla "klidně si jí kup" tomu říkám přístup! Tady je vidět ta vyzrálost.


Bai Bai, pomatená YumeOokami

RUDÁ ZÁŘE

25. června 2011 v 12:10 | YumeOokami |  GALERIE
Vyfoceno pod Pantheonem na Malé Skále, před nečí zahrádkou. Chtěla jsem si vyfotit kapky na něček a květina měla nádherné barvy.

JMÉNA HLOUPÝCH

24. června 2011 v 11:25 | YumeOokami |  GALERIE
Vyfoceno na Phanteonu na Malé skále. Jelikož jsem chtěla trochu jiný úhel, než-li měli všichni poskytnutý od země směrem dolů. Naverbovala jsem kamaráda a vlazla mu na záda :D.


HYGIENA ZA VŠECHNY PRACHY

24. června 2011 v 11:22 | YumeOokami |  GALERIE
V jednom nejmenovaném kempu mě zaujalo rozmydlené mýdlo na umyvadle :D no viděla jsem ho poprvé a naposledy :D


VOTOC VOHOZ

13. června 2011 v 15:57 | YumeOokami |  PLACEBO
Kašlu na nějako Aukro nebo ClosetCleaningy jelikož nějaký harajuku hadry nevlastním :). Takže hadříky, které budu prodávat najdete na mém profilu na votocvohoz.cz.


V ZAJETÍ RYTMU

12. června 2011 v 20:17 | YumeOokami |  GALERIE
Jak jsem již psala, byla jsem na SONISPHERU, pocity dokonalý, nepopsatelný. Ohromná show, lidi řvali, zpívali, skákali, kolabovali. Nezapomenutelný zážítek. Ty fotografie nejsou nijak dokonalé ale je na nich vidět ta atnosféra. Ty rozmazané se mi prostě nečím líbí :D