Květen 2011

MODRÁ RŮŽE

25. května 2011 v 17:18 | YumeOokami |  GALERIE
Původní velikost: 2048 x 1536 px
Zmenšeno: 800 x 600 px
Upraveno: jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright, zostřeno
ZATAŽENO OBČAS TRAKAŘE

24. května 2011 v 17:56 | YumeOokami |  GALERIE
Dnes jsme se s kamarádkou spolužákem opalovali na louce na kopci jménem Strážný vrch, takže Stražák u nás v Rumburku. Když jsme šli ukázalo se nám tohle. Není to nic extra. Zahlasujte v anketě.

Původní velikost: 2048 x 1536 px
Zmenšeno: 800 x 600 px
Upraveno: jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright
STARÁ SUŠENKA

21. května 2011 v 9:47 | YumeOokami |  PLACEBO
Ola lá, dlouho jsem do této rubriky nepřidávala, jelikož se mi dějou samý posraný věci, hádám se s princem, zdá se mi o flegmatikovi, neumím kreslit, kamarádi mi maturujou, buuu.

Ale přece jenom se mezi těma všema sračkama našel den, který to celé zachránil. Ten den je datumu 19.května, a kdo umí pídit zjistí, že je to den mých narozenin. A ne ledajakých, mých 18náctých narozenin. Pár měsíců dopředu jsem to opravdu nechtěla slavit, ale nakonec jsem si to rozmyslela, protože si pamatuji jak ségra říkala že jí to mrzí že osmnáctiny neoslavila.

Oslavu jsem nechala volnou ať příjde kdo chce, nejlépe lidi, které mě mají rádi a které mám ráda já. Dorazilo jich sice jen pár ale za to ta nejvybranější smetánka :). Jmenovitě Nikolka, Tomík, Tom, Báčko, Štulík, David, Honza, Verča, Adélka, Adam, Filip, Ilonka. Prostě ti nejlepší. Udělali mi nádherný dort v podobě osmnácti frisec, viz. foto.

Pilo se, povídalo, tančilo., chodilo čůrat, nebo nová disciplína trefit fresbee do ptáka. Prostě blbá náhoda že letící fresbee zabilo letícího ptáka. Narozeniny byly fajn ale určitě je nechci slavit třikrát jak jsem měla původně v plánu. To víte tři životy, Rumburk, Mladá Boleslav, Praha.

Dostala jsem zubní pastu perličku a k tomu příslušný kartáček se zrzavým surfařem, potom jsem dostala plyšáky, meatfly peněženku (což jsem od toho kluka načekala, skoro mě nezná a tohle, vyrazil mi dech), pak kalhoty a šátek který jsem si vybrala, krabici sladkého popcornu a Kofolu, CD s starou dobrou hudbou a 10 000 (cena autoškoly XD). Ale nejvíc mi šlo o ten zářitek :).

PS. konečne jsem přepsala v menu z 17 na 18 :D


POHLED LHÁŘE

12. května 2011 v 15:47 | YumeOokami |  GALERIE
Říká se že zelené oči jsou prolhané, popravdě nevím co je na tom pravdy, ani kde to lidi vzali. Možná kuli hadím očím, nebo kočičím, kočky jsou takové prolhané mrchy, aspoň ta moje. Tohle jsou ale oči, kterým já (možná hloupě) věřím. Nevěděla jsem která varianta je nejlepší mě se asi nejvíc líbí ta trošku odbarvená. Zahlsujte dole v anketě.

Původní velikost: 2048 x 1536 px
Zmenšeno: 800 x 600 px
Upraveno: jas a kontrast, odbarveno, stupně šedi, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright
JARNÍ MELANCHOLIE

11. května 2011 v 22:04 | YumeOokami |  GALERIE
Pokud sem někdo chodí častěji, ne-li pravidelně, je tu další fotografie zadaná ze školy. Fotíme stejné místo ve čtyř ročních obdobích. Teď už chybí jen léto :). Tohle je sto letá magnolie na naší zahradě, nádherně kvete.

Původní velikost: 1536 x 2048 px
Zmenšeno: 600 x 800 px
Upraveno: jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright, vymazány rušivé objektySVINĚ DĚVKAŘSKÁ

7. května 2011 v 14:31 | YumeOokami |  PLACEBO
Něco o nevěře jsem zde už psala v článku DĚVKA. To bylo ještě před tím než se přihodilo něco strašnějšího, děsivějšího, podlejšího, bolestivejšího a vůbec nechutnějšího.

Před rokem a půl začal ten nejkrásnější vztah, nikdy jsem takový pocti radosti a později i lásky nepociťovala. V tu chvíli jsem byla skálo pevně přesvědčena že s tímhle klučinou ostanu na do smrti, koupíme si byt v Praze, on bude pracovat v tiskárně já v grafické firmě. Budeme mít králíky. Později si pořídíme jednopatrový dům, dva husky a dvě děti. Když si tohle řeknu teď směji se, dřív by mě představa toho že to tak nebude dohnala spíše k pláči.

Ano možná jsme se hádali ale to nemělo důvod ublížit mi tolik, tak moc. Měla jsem naivní postoj že já jsem ta jediná, že pro mě jeho srdce bije, že moje tělo miluje a jiné by nechtěl. Naivita je někdy krásná věc, někdy příšerná svině. Upřímnost je mou silnou stránkou, nikdy jsem mu nic nezatajovala, což u opačné strany tak nebylo. Prvním bylo to co jsem psála v článku odkazovaném víše. Druhá věc už byla horší.

Jak už jsem říkala, cítím když někomu nemůžu věřit a mám si prověřit jeho důvěryhodnost, přesně to jsem udělala, a přesně to jsem dělat neměla.

" chtěl bych tě líbat na ..."
" můžeme u tebe v pokoji nebo ve sprše ale musíš mi půjčit ručník budu mokrej "
" chtěl bych se mazlit s tvým tělíčkem "
" nemusím se udělat do tebe, můžeš to spolykat, můžem to utřít "

Ne, nebyly adresovány mě a ne, nejsem pyšná na to že jsem mu vlezla do telefonu. Pořád nevím co si o tom mám myslet jedna strana mi říká "řekl ti že tě má rád, proč by s tebou jinak byl když by mohl šukat s jinejma?" a druhá mi říká "nebyla jsi tam, nevíš co stalo, nikdy nevíš co dělá když je bez tebe"! A teď čemu máte věřit? Ublížilo mi to o to víc že mě nikdy takové smsky nebyly adresovány. Jakobych byla odpad!

Někdy bych si přála vrátit se na začátek a nikdy si s ním nezačít, někdy bych si přála aby se tyhle zlé věci nestaly a někdy bych si přála aby už to zkončilo a já mohla začít někde jinde, a všechno je tak na stejno. Nevím jestli to bude dobrý, něvím jestli to bude zlý. Nevím jestli mě podvedl nebo ne. Nevím jestli jsem šťastná nebo nešťastná. Nevím co chci a co nechci.

Jestli chcete podvádět, určitě si to rozmyslete a jestli už prostě jen chcete sex nebo cokoliv jiného s někým jiným. Radši než nevěru volte rozchod a pak možné navrácení. Je to pro toho druhého stále lepší než nevěra. Při nevěře se člověk cítí jak kus nepotřebnýho hadru, s kterým jsou vymetány ty nejhnusnější sračky. Což rozhodně není příjmené.

Chtěla jsem být potom zlá, být něvěrná a bylo mi v tu chvíli jedno jestli mi byl nebo nebyl nevěrný. Naštěstí třetí strana nevěru odmítla a nejspíš je to dobře. Možná by jsme si užili ale taky bych ublížila dvoum lidem.

Přála bych si aby nevěr bylo co nejméně ale bohužel je to jen zbožné přání jednoho snílka, kterému zkazily všechny iluze.

Btw.: nesnáším pravidlo že muži mohou ženy podvádět a my to budem trpět, ale ženy podvádět nesmějí, veřte mi že my jsme v tom určitě lepší a máme na to i lepší žaludek, pánové.

PS: zahlasujte v anketě :)

MILOVANÝ

5. května 2011 v 15:14 | YumeOokami |  GALERIE
Další fotografie, tentokrát jsem se pokoušela o jakýsi portrét ale nemám ráda portréty zcela zepředu, protože já osobně z tohoto úhlu vypadám jak sto kilová bečka. Druhá fotografie je spíš takovým pokusem o něco zajímavého. Tahlasujte v anketě pod článkem :) děkuji.

Původní velikost: 1536 x 2048 px
Zmenšeno: 600 x 800 px
Upraveno: stupně šedi nebo snížení barevnosti, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright, vymazány rušivé objekty


KVĚT DUŠE

2. května 2011 v 12:21 | YumeOokami |  GALERIE
Původní velikost: 2048 x 1536 px
Zmenšeno: 600 x 450 px
Upraveno: jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright
ZAPOMENUTA

2. května 2011 v 11:43 | YumeOokami |  GALERIE
Pořád stejný den, takovéhole krásné lampy máme na Českobratrském náměstí, bohužel na Staroměstkém náměstí už takové nemáme což je ohromná škoda. Ale jen jedna byla takto hezky obtočena, nějakou popínavou rostlinou, jako by byla zapomenuta.

Původní velikost: 1536 x 2048 px
Zmenšeno: 600 x 800 px
Upraveno: jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright
SAKUROVÁ ALEJ

2. května 2011 v 11:34 | YumeOokami |  GALERIE
Dopoledne v sobotu bylo dokonalé počasí, krásně svítilo sluníčko, miláček po boku. Rozhodla jsem se vyfotit alej, která roste nedaleko od mého bydliště. Za prve do soutěže na manga.cz (ne nemusíte tam za mě hlasovat :D) a za druhé jen tak protože jsou to nádherné stromy. Hlasujte v anketě pod článkem, děkuji.

Původní velikost: 1404 x 2048 px
Zmenšeno na: 600 x 875 px
Upraveno: oříznuty otravné objekty, jas a kontrast, 20 b bílý rám, 50% bílý copyright