Únor 2011

ENERGY

26. února 2011 v 23:26 | YumeOokami |  PLACEBO


• ano jsem to já •

Po dlouhé době jsem byla někde venku, s mou velmi dlouhodobou kamarádkou Gigi. Známe se už 7 let a jsem ráda že ikdyž každá jezdíme do jiného kouta ČR za školou, nepřestaly jsem se vídat a ani si rozumět.

Pro změnu jsem utrácela :( to je nemoc! Nechci být shopaholik ale ty šaty *-* takže na maturiťák mám výběe dvou šatů, jistě vyhrají tyto. Mají odkrytá záda *-* a ačkoliv je mám bez podprsenky krásně mi hrudník drží. Jen mě mrzí moje pihy na zádech :( ale asi už si je nestihnu nechat odstranit mimo to se ta jizva dlouho léčí :(. Co nadělám. K šatičkám jsem si koupila mřížkované silonky! Doufám že z maturiťáku budou fotky, teda není můj takže tam budu asi minimálně ale musím si nechat udělat fotografii se Sviťákem.

Sviťák je takový fajn anime nadšenec, kterého vidím tak maximálně třikrát do roka když se přijede na polygrafku podívat a to jsem se s ním seznámila náhodou. Když jsem nastoupila už dávno tu nebyl.

O mých "nemocničních" prázdninách jsem na blog dost přispívala což se zase sesune, protože jak znám toho kreténa co nám ve škole dělá internet tak určitě nepůjde :D. Pokud jo pokusím se něco zajímavého přidávat.

Ve čtvrtek odjíždím na >> kurz žurnalistiky << na půdě AMU (akademie můuzických úmění), už se těším sice cesta bude pekelně dlouhá ale co nadělám? :( Nevím jak to tam bude s internetem, vlastně skoro nic nevím jen že si tam můžu zajít do sauny za 150,- do na stěnu nebo na kurt za 100,- což určitě využiji když ubytování a jídlo je zdarma :).


VÁŽÍM SI ŽIVOTA, A VY?

25. února 2011 v 18:49 | YumeOokami |  PLACEBO
Dnes mě čekala první hodiny autoškoly, ano já vím je to jako sednout si do lavice a učit se ale i tak jsem byla nervozní. Naštěstí pán je milý, seriózní, příjemný a učím se tam sama. Né že by mi lidi vadili ale takhle je to rozhodně pohodlnější. Vyprávěl různé historky, které zapadaly do učiva a někdy jsem se přidala i já. Sednu k PC a trkne mě jedno video.
Spusta lidí si tato rizika vůbec neuvědomuje. Je to hezky zpracované video na téma bezpečnos za volantem. Vždy když vidím někoho jet nepřiměřenou rychlostí, doufám že někoho za pár metrů nesrazí a nebo přemýšlím na kolikátém kilometru ho potkáme na střeše, né že bych mu to přála ale je to jeho hloupost.
Taky jsem včera do čtyř do rána tvořila line-art. Bohužel je toho prozatím dost málo. Taky jsem si dnes udělala nový skin na mobil (je na Nokii 5730 Xpress Music) s nádechem Repo ale bez modré. Asi jsem děsnej perfekcionista.

SIMON A MÍCA

24. února 2011 v 16:18 | YumeOokami |  MEDIÁLNĚ
Narazila jsem na video, které znám už hodně dlouho. Je o video s číčou, jelikož taky jednu mísu vlastním dokážu si představit že to kočky dělají :D. Moje když jako mladá chtěla pustit ve tři ráno na zahradu shazovala ze stolu vše co našla. Většinou jsem vylezla když shodila myš od počítače, děalal rambajz. Nebo mi lezla po hlavě :D.
Celý kanál těchto videií najde ZDE.


SIMPLE PLAN - TAKE MY HAND

23. února 2011 v 14:05 | YumeOokami |  MEDIÁLNĚ
Simple Plan je skupina, která jako jedna z mála se v dnešní době dá poslouchat. Mám jí celekm ráda a takhle písnička mi příjde taková plná energie, osobně na mě půdobí tak že bych nejraději v bandě lidí šla do staré továrny rozmlacovat okna XD.

XES

22. února 2011 v 15:17 | YumeOokami |  PLACEBO
Sex, pamatuji si doby, kdy jsme se při tomto slově otáčela zády a pomaloučku rudla. Pamatuji si doby kdy jsem při tomto tématu mlčela, nechtěla o tom mluvit a neměla k tomu co říct.

Když jsme malí, rodiče nás před tímto světem bezprostředně chrání. Většina rodičů se snaží aby je jejich sladké dítko při těchto neřestných hrách nenačapalo a věřím tomu že to není moc snadné. Děti jsou zvídávé a všude! :D

Dříve jsem měla pověst lehké holky. Tuto pověst jsem si velice dlouho budovala, takže kdo mě neznal a nebo nechtěl znát si myslel že jsem děvka co skočí do postele každému. Bavilo mne to protože jsem věděla kdo stojí za přátelství a kdo ne. Pravda byla opakem, možná jsem koukala na filmy, kde nechybí erotické a sexuální scény, možná jsem psala sexuální povídky ale sama jsem zkušenosti neměla.

Pořád jsem měla představu že si počkám na svého vysněného prince, kterého budu milovat, on mě a společně o to příjdeme. Myslela jsem že se nedočkám a začala jsem se smiřovat s tím že o to příjdu s nějaký debilem.

Naštěstí se mi povedla první verze a popravdě nedokážu pochopit nějaké lidi, kteří to měli opačně. Každý jsme jiní, někdo nedokáže pochopit někoho, kdo má jednoho sexuálního partnera třeba pět let a někdo zase někoho kdo má několik sexuálních partnerů najednou.

Každé stanovisko má své výhody. Pokud máte jednoho partnera, navyknete si na jeho péči a pokud jste stydliví po delší době s partnerem nemáte problém. Mimo to partner by měl vědět co se Vám líbí a máte v něm nejen jistotu ale i oporu. Víte že Vás po pěti letech nemá jen na sex. Bohužel se tento sexuální vtah  může stát nudným.

Pokud máte více partnerů získáte více zkušeností, sex je rozmanitější a určitě Vás nepřestane nudit. Každý partner je pro něco jiného, jeden pro klasiku, jeden pro pouta a svazování a jeden třeba na oblečky takže rozmanitost je velká.

Rozhodně sex má spousty plus, je to sice ohrané ale hubnete, máte pevnější zdraví a rozhodně lepší náladu. Ta nálada mě na tom baví asi nejvíce :).

Nikdy pořádně nedokážu pochopit asexualitu. To víc chápu nymfomanii. Sice neptařím mezi ty co to potřebují vždy a všude ale ani mezi ty co bez toho mohou žít. Taky nepatřím mezi ty co do toho jdou s kým koliv. Mám nějaká kritéria a rozhodně jsem pro sex v delším vztahu a né někde na diskótéce - přináší to svá rizika - v dnešní době nemalá.

Když slyším nějaké malé děti 9-14 mluvit o sexu a nebo že už mají pohlavní styk za sebou mě udivuje. Ano doba jde do předu ale tělesný posun ne. Takže děti na to nejsou až tak uzpůsobené. Sama osobně jsem ráda že jsem se sexem počkala, protože dřív mě to ani nenapadlo a kdybych o to přišla v 11 s nějakým klukem kterého bych dnes už neznala asi by mě to štvalo a co si budem říkat, sex v dospělosti je určitě lepší než v 11 letech.

Rozhodně jsem ráda že jsem se narodila v dnešní době kdy je sex brán jako zábava a věc zcela normální. Nechtěla bych žít v době kdy bylo povídání o sexu pasé nebo v době kdy to bylo bráno jen za rozmnožovací potřebu. Také jsem ráda že v dnešní době jde pomoc lidem, kteří mají s pohlavním stykem problémy, že ženy nemusejí při každém styku otěhotnět a že je v tomto světě spousta věcí jak si sex užit ještě více.

ZIMNÍ MELANCHOLIE

22. února 2011 v 14:30 | YumeOokami |  GALERIE
Stále pokračuje školní projekt fotografii stejného místa v každém ročním období :) musím uznat že zimu jsem fotila opravdu pozdě, už několikrát nasněžilo a sníh roztál. Naštěstí pro mě nasnežilo i tak pozdě a já mohla vyfotit tuto fotografii. Tentokrát jsem neretušovala barvené židličky a předměty které mi vadily.


ASHLEY TISDALE

22. února 2011 v 14:00 | YumeOokami |  RETOUCH
FOR LOVE

22. února 2011 v 13:57 | YumeOokami |  DIGITÁLNÍ TVORBA