Leden 2011

DIVOKÝ ELEGÁN

20. ledna 2011 v 21:32 | YumeOokami |  LITERÁRNÍ DÍLA
Ve škole jse měli za úkol napsat dynamický popis osoby nebo zvířete. Takže Vám se napíšu mou práci, doufám že se Vám bude líbit.

reading: all

warning: no

Když jsem je poprvé spatřila, nemohla jsem uveřit, že tak uchvacující stvoření je z tohoto prohnilého světa. Jeho postava byly vysoká s štíhlá se širokými ochranářskými rameny, která by unesla tíhu andělských křídel. Jevil se mi jako padlý anděl, který je zde za trest. Krok měl ladný a klidný jako je hladina půlnočního jezera. To samé se nedalo říct o mém srdci, které mi ukradl a tudíž jsem ho neovládal. Když vcházel polylo mne příjemné horko. Vlasy černé jako uhel, ve kterých měl vpletené korálky červené barvy, se mu spouštěly do řezaných rysů jeho obličeje. Měl ostrí lícní kosti a ozdobou jeho tváře byla linkovitá jizva vedoucí přes oko. Ústa měl úzká barvy krve s kroužkovým piercingem u levého koutku. Ty rty mne lákaly. Pro tento večer byl patřičně oblečen do společenského černého obleku s rudou košilí a černým fiží. I v tomto svazující společenském postroji vypadal uvolněně, zatímco já jsem byla strnulá jakobych viděla samotnou smrt. Při této myšlence mi po zádech přejelo mrazivé vzrušení. Na chvilku mne zaujaly jeho dlaně, měl je zjizvené, možná od nelidských rituálů vyžadující jeho modrou krev. Prsty vypadaly zkostnatěle a zdobily je špičaté, rudě nalakované nehty, vypadající spíše jako zbraně. Z jeho pohledu jsem vycítila zvědavost divoké kočkovité šelmy, prahnoucí po nebezpečných krách a veřte že bych se s radostí stala jeho nejoblíbenější hračkou. Cítit jeho chtivé drápky jak si semnou hrají jako se sametovým klubkem bavlny, cítit jak se mi prořezávají pokožkou. Došel si pro sklenku sektu a malými doušky mámil svou mysl doteď ještě střízlivě myslící. Sklenku držel za nožičku tak jak káže společenská etiketa. Na okamžik se můj zkoumavý pohled střetl s jeho loveckým a já si nemohla nechat uniknout jeho oči. Duhovky měl světle modré až bílé a panenky měl rozšířené více než má býti. Celou tuto krásu lemovaly dlouhé husté řasy a tento pohled podpořil černou linkou okolo očí. Odhrnul si vlasy za levé ucho kde měl centimetrový černý tunel a nespočet dalších naušnic propojené řetízkem. Má fantazie podpořená bublinkami a alkoholem pocházejícího ze sektu, si na jeho těle přimyslela krásná triballová tetování a jizvy. Jenž se mi i po pár hodinách potvrdilo.

ELEKTRICKÉ PROUDĚNÍ

20. ledna 2011 v 16:24 | YumeOokami |  PLACEBO
Tak jo, jsem ženská a budu si stěžovat! Mám krámy, tím pádem propadám depresím, poslouchám smutné písničky, rozhazji peníze, jsem málomluvná, nesměju se, mám mazlivou ale nemám milouše! Tak!

Ale jinak jsem si udělala radost koupí neoriginálního trička AC/DC!

♥ i´m lovin it!

A ještě pár tématických písní, které od nich miluji ♥

(pokud nejdou videa klikejte na názvy)

BLBKA Z FACEBOOKU

19. ledna 2011 v 17:05 | YumeOokami |  PLACEBO
Když se řekne "blbky z facebooku" vybavím si Aghátu Hanychovou a nebo mě před lety? :D Našpulené rty a vystrčené kozy, jo to je odvrácená strana mládí. Narazila jsem na blog jedné slečny co se zuby nechty drží toho že ona "blbka z facebooku" není ikdyž má našpulené rty a vystrčené kozy. Fajn ať si to říká ale po shlédnutém videoblogu mě to utvrdilo v opak.

VIDEOBLOG

"jak dlouho jste kamarádky?"

"týden"

"dá se říct že jste nej kamarádky?"

"ano"


Ach bože, opravdové přátelé si člověk hledá roky (někdo i staletí), já osobně si myslím že mám tak 3 lidi které považuji za opravdové přátelé + přítel kterému bezmezně věřím. Uf.

Škola se táhne, byly prázdniny, budou další ale já už se jich nemůžu dočkat, chtěla bych tolik věcí, jet do Prahy za Trillíškem ale spíš budu s Kiňákem což je pro mě přednější.

Někdy se zámýšlím proč je můj blog tak neoblíbený, není růžový, nemám zde moc videií, neřeším tu otázky 15 letých dívek, nemám poradnu, nemám SB - prostě jen blog nějaký ufňukaný starý sušenky - uf :D.

Strašně se bojím - kadeřnice, konečně mi vlasy povyrostly a teď je jít zase škubat, ne tohle nené fér ani pro mě, ani pro ně. Chci je dlouhé ať můžu fotit úchylné fotky s miláčkem, to není fér!

Vaše vystrašená Yume ztracená v boleti a strachu.

ŽIVOT

7. ledna 2011 v 19:53 | YumeOokami |  PLACEBO
Život mi přijde zase na chvilku fajn, Silvestr byl dokonalý, umím na snowboardu, vlásky se mi léčí - jen slabost mi zůstává. Třeba to jednou přejde, ten pocit že se mi chce omdlít, že se mi podlamují kolena a že nemohu zvednou ruce nebo víčka mě ničí.

Ale což, jinak je všechno moc fajn. Dostala jsem se do stavu kdy mi je zima fuk, prostě jí jen přežívám. Zase mě baví držet v ruce tablet. To dvou měsíční období práce a to že jsem nebyla s mým andělem mě prostě vycuclo. Ale teď jsem znovu plný energie, naštěstí :).

Dokoukala jsem konečně Total Eclipse a jako další následovalo Repo: the genetic opera. V kině jsme byly na Herry Potter, Narnia ale jediné co se mi líbilo byl Tron.

~Graveraver, ach ach~


~genetic emancipation~


~nevěděl jsem jak moc tě miluji~


Vybíráme konečně na maturiťák, já z toho pojdu. To nemluvím o tom že bych mohla začít dělat Advík, nějak se mi bez Trilla nechce ale zase nechci aby museli hledat někoho jiného. Uf, je to složité. Jakoby už pro mě tolik ten Advík neznamenal, dělám to pro někoho cizího, chjo. Třeba to bude fajn, tak jak to Trill říkal :).


SILVESTR A TWEETY

3. ledna 2011 v 17:56 | YumeOokami |  PLACEBO
Tak Vám všem přeji krásný nový rok, plný dobrých změn, skvělého (teplého) počasí, opravdových nových i starých přátel, pevného a odolného zdraví a hřejivé lásky.

Můj Silvestr byl ten nejdokonalejší jaký jsem měla. Nikdy jsem Silvestr neslavila, neměla jsem důvod, ani přátelé s kterými bych jej Slavila. Na tento Silvestr jsem odjela za přítelem do Nového Boru, kde jsem se opily společně s jeho bráchou Radkem a přítelkyní Lídou - která mi konečně padla do oka. Taky jsem našli kabelku - bez dokladů :D

Silvestr byl ten nejdokonalejší jaký jsem mohla mít <3