Prosinec 2010

TAK VESELÉ NO

24. prosince 2010 v 16:14 | YumeOokami |  MEDIÁLNĚ
MERRY

DRAČICE

18. prosince 2010 v 17:08 | YumeOokami |  PLACEBO

Koukám že za prosinec jsem napsala jen jeden článek, to víte, přes týden na intru člověk nemá chuť na ten hlemíždí internet vůbec lézt a o víkendu makám (přijedu, spím, probudím se, makám, spím, probudím se, makám, intr).

Ačkoliv Vánoce teda jako neslavím, dárky pro rodinu mám -____-" bylo by to blbý je nemít. Pro Kiňáka ale budu mít až po Vánocích jak jsme se dohodli :).

Jediný kde jsem jakž takž činná je FB, ICQ a Skype. Kašlu na Lookbook, kašlu na DA. Je to se mnou zlý, zima mě ubíjí. Skoro pořád jen spím, nebo dělám že spím, nebo jím. Nic moc. Mimo jiné nám na intru profukují okna a ačkoliv jsem až na druhé straně pokoje od oken jsem nastydla, nesnáším to! Kiňák se obává že mám nějakou oslabenou imunitu, no snad ne :(.

Takže mám frňák úplně rudý a odřený. Už mě čekají jen dva dny v Albertu, 19. a 26. vegééét.

Poslední den mě musela učitelka totálně nasrat. Bavila jsem se s jinou učitelkou o tom že se mi nelíbí barva hlasu jednoho namachrovanéýho blbečka od nás ze třídy a ta druhá začala "co se ti nelíbí?!" a já jsem jen mávla rukou "nic". Za prvé jí nemám ráda, za druhé se snažím s ní mluvit co nejmíň, za třetí se s ní nikdo nebavil, za čtvrté mě pomlouvá (má být dospělá ale chová se jak puberťačka, uf). Takže jsem si vyslechla jaká jsem strašná, jak mi narostl hřebínek a schytala jsem pohlavek. Sakra jak si to může dovolit, jestli ode mě teď bude čekat milé zacházení s její osobou, tak na to může rychle zapomenout, budu hodně nepříjemná a že já to umím!

Taky mi p. vychovatelka zcela náhodou připomněla že je mi za půl roku osmnáct, no fuj. Pořád si plánuji jak se ztřískám v Rumburku, Mladý Boleslavi a Praze. Jenže jak se znám žádná oslava 18. nebude :( buuu. Jsem děsná.

Na intru jsme si rozdávaly dárečky. Od mé milované Adélky jsem dostala nejluxusnější dárek - chlupatá pouta - černá ^^ žeru jí a ty pouta taky!
Moje "stárnutí" je zde.

LATINO

3. prosince 2010 v 19:05 | YumeOokami |  PLACEBO
Mám chuť sepsat nějaký nechutně dlouhý post co se teď poslední doboou děje, plný obrázků, videíí a odkazů, který Vás na pár minut zabaví :D.

No v neděli mi bylo špatně, zase divné křeče ... připomínalo to ty křeče hladkého svalu co jsem už jednou měla. Pokračovalo to do pondělí a tak jsem v pondělí v 5 s miloušem odjela domů. Jenže abych to neměla tak lehké nastoupila jsem na hlaváku na špatný vlak a místo na MB mesto jsem jela do Nymburka - do toho jsem měla úplně vybitý telefon (= vypnutý) a tak jsem volala od průvočí, bylo to těžké ale nakonec jsem ostala ve Voděradech kde jsem čekala na mamku. Stihla jsem ukrutně prochřadnout a psychicky se zhroutit.

Ve středu mi už bylo dobře, zjistila jsem že babička a sestřenka na křeče hladkého svalu trpěly taky, takže nejspíš na to budu trpět i já. To mám asi za to že když mám krámy tak žádné bolesti nemám, asi aby se mi to vykompenzovalo :D. Což mi připomíná že kuli křečím jsem si dokonce dělala těhotenský test :D nevím kdo z toho byl vystresovanější jestli já nebo Kiňák :D.

Celý týden poslouchám a stahuji písně na latinu. Stále se mi o tancování zdá a taky mě sere že tancovat nemůžu :(. Poslední dobou mě to hodně kazí náladu. Ale rozebírat to tu nebudu co kdyby to dotyčný, na kterého se to vztahuje četl? Uf...

~pro změnu jsem si zamilovala písničku, dokonalá samba, zazněla v StarDance~~neřekla bych že by zrovna tohle mohla být Rumba, ale ráda bych si jí zatancovala s někým, kdo umí tancovat a ještě by jsme spolu měli nějaké citové pouto *-*~

Taky se snažím kreslit, módit, fotit, nakupovat dárky pro ty co slaví Vánoce na Vánoce a né jako já. To s módou kdyžtak na LOOKBOOKU.

Děsím se toho že se se mnou něco děje, poslední dobou často pociťuji slabost, jen tak když se procházím venku a to mě děsí :(. To bych nebyla já kdyby mé tělo fungovalo tak jak má ... cítím se jako rozbitá hračka, co nejde opravit a nikdo jí nechce vyhodit, nechá jí se trápit. Z jednoho pohledu jsem šťastná, z druhé ho utrápená a z třetího nešťastná.

Na DA přibyly nějaké fotky, včetně jednoho mého projektu, který jsem jak jinak započala já. Nazvala jsem ho "WOMEN LINES". Jde o to vyfotit své ženské křivky (oblečená, polonahá, nahá). Prostě tak aby byly křivky co nejvíce vidět, nemám nic přiléhavého a tak jsem se fotila polonahá, a fotografie nejsou mimo kontrastu nijak upravované. Sice jsem sklidila chválu ale kdo mě zná, ví jak nesnáším své tělo - poslední dobou dvojnásobně, takže DeviantArt.

Taky jsem fotila takové nějaké nic říkající - mnoho říkající fotografie. Jde o úhel pohledu a toho v jakém duševním stavu jste. Pokud jste šťastní z té fotografie tu bolest nevycítíte a naopak.

~pocity nechám na Vás jen ta fotografie s rolákem přes obličej je inspirována videoklipep od kamarádky Jejky na song 30STM This is War~
Utvrzuji se v tom že zima mě opravdu nijak nevzrušuje, spíš naopak :D sice jsem si říkala že bych se mohla těšit až zase budu padat z prkna ale nevím :D.

No tak si užívejte zimního počasí, které na mě dopadá celkem depresivně - očividně O_O.

Vaše zvrhlá YumeOokami :*