Říjen 2010

PODZIMNÍ MELANCHOLIE

29. října 2010 v 19:25 | YumeOokami |  GALERIE
Ve škole máme za úkol fotit všechna roční období, konečně jsem se dokopala vyfotit to mé. Možná to ještě vyfotím jednou a jinak, není to tak jak to chci :( ... zatím tato verze :). Přihazuji ještě verzi spolužačky Adush.

DRAZÍ POZŮSTALÍ

29. října 2010 v 15:12 | YumeOokami |  PLACEBO
~outfitová s kosskama~
Tak nám ty prázdniny pomalu zase končí, nevím jak vy ale já jsem si je celkem užila (až na to že mám opar TT____TT hate!).

Jak jste si je užili vy? Já byla s Kiňákem a teď jsem sama. Hodlám se obarvit *-* na nějakou normální hnědou ale jen henou, do barev dlouho nejdu! Pak Vám sem postnu výsledek :).

Musím se Vám pochlubit jak jsem ohákla a ošmikala Kinu. Tadááá!
Taky se Vám musím pochlubit s novými skříněmi, které opravdu žeru! Líbí se mi ta jejich masivnost, že to nevypadá že když se o ně opřete tak se rozloží, naopak :) a líbí se mi jak jsou ze dvou barev dřeva *-*.
~můj pokoj *-* jinak na té spodní fotce jsou zamaskované poházené hadry :D~
Kiňák mě učil bubliny z mýdla, taková hezká dětská nevinná hra ale moc mi to nešlo :D nebo aspoň ne tak jako Kiňákovi :D.
~bublifuk :D~
Nebyla bych to já abych taky neměla nějaké fotky s Kiňákem, to víte když už jsem si ho tak hezky oškubala *-*.
~opravdu bylo nezbytné se zamaskovat~
~outfitová z domova :)~
PROFIL

28. října 2010 v 20:11 | YumeOokami


19.5.1993 / Czech Republic / Praha - Mladá Boleslav - Nový Bor - Rumburk

YUMEOOKAMI V KOSTCE:
- japanofil a j-rocker
- z větší části introvert
- posedlá váhou

JSEM:
- zlá
- depresivní
- nenosím stejné ponožky
- čistotná
- perfekcionicta
- melancholik
- multi umělkyně

MILUJI:
- jahody
- griotku
- buchtičky se šodo
- anime, mangu, j-rock
- smích
- léto
- psaní, kreslení, grafiku
- bolest
- melounNESNÁŠÍM:
- koprovku
- tvrdý alkohol
- lži, přetvářku
- zimu

CHCI:
- spoustu věcí
- klid
- tetování, piercing

NECHCI:
- nemoce

KDYŽ CHCEŠ KOUSNOUT, KOUSNI! ~ YumeOokamiOBLÍBENÁ HUDBA: Disturbed, Linkin Park, Muse, the GazettE

OBLÍBENÁ KNIHA: Dítě číslo 44, Metro 2033

OBLÍBENÁ ČINNOST: tanec, lezení na stěnách

DĚTSKÁ VIZE

25. října 2010 v 23:20 | YumeOokami |  PLACEBO
Napadlo mne, po vzoru mé kamarádky Adush (nebudu odkazovat na blog někteří by toho mohli zneužít což nechci), sepsat takové zajímavosti, které si pamatují z dětství, mé myšlenky a myšlenkové pochody v té době.

"Ty jsi rodič, ty to musíš vědět!" - aneb pro nás děti jsou rodiče prostě machři co vědí vše!

Vždy jsem se bála, že mne můj opilý otec zalehne, že si mne v posteli, když jsem spala s mamkou nevšimne, zalehneme mne a já umřu.

Každý lezoucí či létající hmyz pro mne byl "pucha".

Každý tvoreček v mém okolí mimo mamky a táty byl "íja".

Jednou se mi zdál horrorový sen kde ubodávali mé rodiče (cca ve 4 letech) a když mne mamka probudila ptala jsem se jestli táta taky žije (odpověď ano pro mne bylo zklamáním).

Jako malá jsem mamince řekla "mami, jak můžu někomu říct že tohle je můj táta?".

Každé malé dítě se po nezdaru nějakého úkonu zvedlo a zkoušelo to dál, já si nadávala že jsem blbá a nikdy nic nedokážu (tak jak miá to bylo vtloukáno mým otcem).

Když jsem se bála duchů, zabalila jsem se pod peřinu a byla jsem tak dlouho doku ze mne netekl pot v kapkách.

Jednou když jsme byla malá, spala jsem s plyšáky, ráno jsem se probudila na zemi tak, že jsem měla peřinu pod sebou od hlavy až po nohy a tam přehnutou na sebe jako přikrývku, plyšáci byli všichni na posteli, dodnes nevím jak se mi to povedlo.

ČINY A JEJICH DŮSLEDKY

25. října 2010 v 23:08 | YumeOokami |  PLACEBO
1
Zajímalo by mne, kolik lidí se zamýšlí nad svými činy, asi moc ne a ještě míň se zamýšlí nad jejich důsledky.

Dneska jsme s Kinu zažili hrozně milý čin, paní co stála před námi v Bille ve frontě byla jeho tvůrcem. Kinu najednou "jéé to jsou ty nejlepší bonbóny na světě" (upozorňuji že nám oboum táhne na 18 :D) a paní před námi "kolik stojí" já jí odpověděla "šest", "tak mi je podejte" poprosila. Byla jsem v domnění že je chce ochutnat, místo toho zaplatila a podala nám je. Díky ní jsme měli hned hezčí večer. Srdce na ruku, kdo z Vás by to udělal a kolikrát se Vám něco takového stalo? Mě asi poprvé v životě :).

Moc mě to potěšilo, tak nějak zahřálo u srdce, né vidina bonbónů ale ten čin. Přála bych si taky někoho takhle zahřát u srdce :).

VÁNOČNÍ VÍLA

21. října 2010 v 14:52 | YumeOokami |  PLACEBO
Tak jsem se přidala do "akce Vánoční Víla" sice už do komunity moc nepatřím ale zkusit to můžu :) myslím že to bude hezká zkušenost, tak mě napadlo proč to omezovat jen na komunitu? A tak mě napadlo udělat to i mimo :).

CO JE TO AKCE VÁNOČNÍ VÍLA?
Jde o zachování ducha Vánoc, ale proč dávat dárky jen těm které známe? Co takhle udělat radost někomu z jiného kouta republiky? Jde o to že vyrobíte nebo koupíte nějakou drobnost, zabalíte jí a pošlete.

JAK TO FUNGUJE?
Na e-mailovou adresu ( yume@email.cz) mi pošlete svou poštovní adresu, která musí obsahovat:

Jméno a příjmení
Ulici
Město
PSČ (směrovací číslo)
+ jakou máte třeba rádi barvu, nebo věc, nebo ovoce a pod...

Do 1. prosince Vás nechám mi posílat adresy a pak každému pošlu e-mailem s jinou adresu kam bude posílat dáreček. Dáreček zabalíte, dojdete na poštu a pošlete, nejlépe doporučeně aby se s dárečkem něco nestalo :).

Pak už jen budete čekat až Vám dojde Váš dáreček, můžete připsat i nějaký ten vzkaz. Doufám že se tohle ujme, jde jen o Vánoční radost :) takže rozesílejte odkaz s tímto článkem :) a posílejte e-maily s adresami :).

HNUSNO AŽ NA BLITÍ

20. října 2010 v 19:14 | YumeOokami |  PLACEBO
- outfitové -

Předpokládám že nejsem sama, které přijde toto počasí tak hnusné! Přesně tohle počasí mě tak strašně nebaví, nemám ráda zimu ale přežila bych kdyby bylo léto a pak skok hned zima ale tohle mezi tím ne, to mě nebaví.

Optimální počasí pro mě je tak 25 °C, teplé sluneční paprsky a jemný vánek ... jenže toho se teď dlouho nedočkám :(. Za pár dní už nejspíš napadne sníh, brr, studená krása. Na zimě je něco fajn, asi zimní večery u televize :D.
- nechala jsem si uschnout vlásky jen tak a ony se mi takhle vlní *-* -

Stále se rozhoduji jestli pojedu na náš lyžařský kurz, minulý se vydařil (začátek vztahu s Kiňákem) ale nějak se mi s novýma prvákama nechce. Je mi jasný že když jsme byli mi prváci nikdo nad námi neofrňoval nos, ale oni jsou úplně jiní TT____TT to by mi snad dal za pravdu každý!

Jinak na víkend se mnou jede Kinu, abych nebyla doma sama, maminka je na Mallorce :). Taky mám konečně v pokoji nový nábytek, zbývá jen položit koberec a mé království bude dokonalé (+ nějaké obrázky).
- svíčkový efekt -

Zítra konečně poslední den úmorné a uspávací odpolední praxe, minulý týden jsem přežila úplně v pohodě ale tenhle týden mě fakt nějak nebaví, no a v pátek tradá domů i s Kiňákem *__________*

Zase jsem fotila nějaké fotky, popravdě ani nevím proč to dělám, dělá mi to radost? Jsem exhibionista? Nebo jen aby ten blog nebyl jen o textu. No nevím ale dělám to :D.
- asi to budu muset sežrat abych se to všechno naučila :D -

Původně jsem chtěla ten článek psát zítra ale kdo ví co se stane zítra :D, už se tu koušu nudou tak že jsem hrála solitare, moje nejoblíbenější hra ale já jí prostě na telefonu mít nemůžu! Takže kradu telefon Kiňákovi :D.

No hlavně ať už je víkend :) a máme celý týden volno! Sice se asi doma ukoušu nudou a vlastně budu obíhat doktory ale co :(.
- připravena na zimu -

Jinak jsem koupila první dárek Kinu k Vánocům (no neřeknu Vám co podezírám ho že mi to tu čte :D) ale vím že z něj bude mít radost. Dohodli jsme se že budeme mít vlastní Vánoce a to datumu 3.2. protože to taky máme naše výročí prvního roku a budeme mít větší šanci to oslavit než aby jsme se viděli na Vánoce :).

Tak jak moc máte rádi vy tohle počasí? Co zima? Už máte představu o dárcích co chcete a co komu koupíte?
- outfitová XD -