Červenec 2010

ROZBITÁ DRŽKA

20. července 2010 v 23:08 | Yume Ookami |  PLACEBO
x
Co si pod nadpisem představit? Yume mlátičku jak se bitkaří v nějakém Boleslavském ghétu. No proč ne! Jenže takovýto dramatický závěr je úplně někde jinde.

Jednou ráno jsem sházela ze schodů a v tom se to stalo! Zívla jsem si a křuplo mi v pantu, od této chvíle mě pant bolí jako by byl někde jinde TT___TT celkem nezáživné téma že? Jenže ono to tak bolí TT___TT myslela jsem si že jsem jediná takto vadně postižená ale vůbec tomu tak není, našla jsem na to i diskuzi O___o. Příčin je mnoho, léčby málo, dokonce někdo s tím byl na operaci (tak to nechci!) snad se to vyléčí samo jako všem :D.

Jedna odpověď na fóru mě nadchla (nebudu tu ze sebe dělat svatouška :P) "no mě se tento problém stal při sex. hrátkách - takže pozor na kouření" aspoň se mají ženský na co vymlouvat, novinka! :D "miláčku křuplo mi v pantu dál už to nejde" :D huh, je pozdě a já mám vadnou náladu. Jinak pořádně si prohlédněte avatar :P.

Vaše porouchaná YumeOokami.

PROTANČENÉ LÉTO

19. července 2010 v 18:55 | Yume Ookami |  PLACEBO
Zdravím ^_____^

Před týdnem jsem se odebrala na letní taneční soustředění, byla to poslední akce s tímhle soustředěním (pokračovat se dá už jen do klubu). Počasí nám (bohužel i bohudík) vyšlo plně slunečné. Tancovali jsme dva tréningy denně a pak poslední dva dny tři tréningy denně. Ráno jsmě meli rozcvičku, pak se tancovalo (většinu dní latina) a nakonec bylo posilování. Musím říct že je to vážně docela záhul na tělo :D.

Mimo to jsme se i koupali v nějaké nádrži s rybama, která byla v zimě na sníh. Byli jsme v Příchovicích, krásná panoramata *-*.

Taky mám sestříhané video ale mám problém ho dokonočit a mimo jiné je ještě ve stádiu vzniku ale až to půjde budu se snažit sem ho dát. Taky jsme tancovali ZUMBU. O zumbě jsem se dozvěděla asi měsíc předtím úplně náhodou a teď jsem jí i provozovala *-* musím říct že mě to vážně dost bavilo!

Tuhle zumbu jsme tancovali, hodně podobnou *-*
 Ještě pár fotek :) hrála jsem si na fotografa umělce :D

MOON CHILD

16. července 2010 v 12:00 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Tenhle film jsem si zkoukla z lásky ke Gackt, a samozřejmě mě nezklamal, ke svému boku si jako hereckého (možná i víc *-*) partnera přizval HYDE. Tenhle film je (k-u-p-o-d-i-v-u) o upírech *-* což mě zlákalo ještě víc. Celý film jsme jak jinak obrečela :D to bych nebyla já, prostě jejich dokonalost a hlavně ta písniča u té brečím do teď. Ten film na mě zanechal dost velký následky ♥____♥ jinak to malé ditě v posledním videu je Gackt syn *-*
OURAN HIGH SCHOOL HOST CLUB

13. července 2010 v 12:00 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ

Tak tohle anime totálně miluju ♥____♥ dokonalá animeca, nápad, hlášky, hudba *-* tohle anime jsem měla rozkoukané už před rokem, jenže jsem se nedokopala ho dokoukat a tak jsme ho teď sledovala úplně od začátku. Nečekejte předvídatelný konec je to pak úplně jinak :D. Jinak TADY je recenze.

Opening je jak jinak dokonalý *-*

Tak a teď nějaká momentková videa a nějaká slaďárna :D, Honey je prostě moje nejmilovanější postava *-*


KAZE NO STIGMA

11. července 2010 v 12:00 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Tohle anime jsem s drobnými problémy konečně dokoukala, má to zajímavý děj a fakt žeru ty holčiny co si v posledním díle uvědomý že hlavního hrdinu milují :D Ayano závidím ty dokonalé vlasy, jakože růžovou nesnáším ale na ní to sedne a ta délka *-*. TADY máte recenzi a TADY se dají stáhnou díly s hardsubem (opravdu pěkně udělaný a v pořádku načasovaný tihle překladatelé jsou fajn). Ač jsme zvyklá na krtší anime (nejlépe 13 nebo 6) tohle mě nenudilo ani v téhle délce :).

Opening mě nijak moc nechytl, spíš animací než hudbou.

Tak a teď nějaká propagační videa :D nejdřív něco tvrdšího boje a tak a pak slaďárna Ayano s Kazuma.
CHVÁTÁM

10. července 2010 v 8:50 | Yume Ookami |  PLACEBO
Zdravím ^^,
na pár dní jsem byla doma. Vlastně odjela jsem na zatopený lom Kristýna, musím Vám říct že voda byla suprová  sluníčko taky, ani jednou jsem se nenamazala a nespálila jsem se, za to jsem se osmahla a to dost. Vždycky jsem se dobře opalovala ale minulý rok jsem opalování vynechala a měla bílou kůži, no po té už není ani památky :D. Z toho lomu jsem odjela za miloušem *-* aspoň dvě noci jsem s ním byla *-* a taky jsem ho ostříhala, wuááá to byly nervy TT_TT!
No není ten jeho kukuč dokonalej, tu druhou fotku prostě brutálně žeru :L ale proč Vám vlastně tenhle článek píšu ač Vás to asi ani nezajímá? >___<" odjíždím na taneční soustředění, tentokrát v létě *-* mám pocit že tam zahynu v těhlech vedrech TT__TT.

Něco Vám přednastavím ^________^ (to jsme nedělala už dlouho O____o)

Bai bai, vaše zlobivá Yume

BAI BAI

3. července 2010 v 9:40 | Yume Ookami |  PLACEBO
Tak drazý, na chvíly má aktivita pande jelikož odjíždím k zatopenému lomu Kristýna u Hrádku n. Nisou. Mějte se tu krásně a užívejte prázdniny.

MODELÍNKA

2. července 2010 v 10:26 | Yume Ookami |  PLACEBO
EDIT: přidáno video :)

Tentokrát jsem takhle vyrazila do Prahy na koncert Aerosmith. Musím Vám říct to byl zážitek! Taylor (62) na to kolik mu je let, opravdu řádil a to nemluvím o kytaristovi Joe Perry nebo bicákovi Steve Ferrone. Zahráli přesně ty písničky, které mám ráda *-* Joe měl pak v přídavku na sobě červenou košili se vzorem leoparda *-* byla dokonalá. Nakonec narval kytaru do větráku :D fakt peckový to bylo a ani jsme se ségrou nestály tak daleko :D.

Takže teď už můj outfit a hlavně účes na který jsem neskonale pyčná a jsem ráda že se mi nakonec povedl *-*.
YUME MODELÍNOU

2. července 2010 v 10:20 | Yume Ookami |  PLACEBO
Nová rubrika, poslední dobou mě docela baví fotit outfity, posílám je k Haru ale i tak je chci dát sem :). V tomhle za pár hodinek vyrazím za svým princem *-* uvidíme jak moc budu lidi pohoršovat >:D