Květen 2010

KINKY 17

19. května 2010 v 19:10 | Yume Ookami |  PLACEBO
Dnesk má Yumík narozeniny! 16? Né, ne, hezky sedmnácté aby se neřeklo :D. Nehodlám to nijak slavit.

Když všechno tak shrnu tak prozatím byl věk 16 ve všem nejlepší a nepřekonatelný. Vše se odehrálo ve sladkých 16 takže těm mladším: 16-ctku si užívejte co můžete!

JAHODÁM ZDAR, VAŠE YUME!

JSEM V BORDELU!

16. května 2010 v 15:05 | Yume Ookami |  PLACEBO
Přemýšlím nad tím, jestli to tu vůbec ještě někdo čte :( nejspíš ne :(. No nic budu mít siukromý internetový deníček, to jen tak někdo nemá! :D.

Doma se pořád staví ale můj pokoj je už konečně obyvatelný. V patře jsem poprvé spinkala, spí se mi tam báječně! Pořád je všude ještě celkem nepořádek, víte jak špatně se zbavuje prachu? Tak ještě padesátkrát hůř se zbavuje stavebního prachu! Tfuj :D.

Vyhodila jsem pár věcí, které mě v pokoji už nebavily, kupříkladu tenisovou pálku s medailemi někdy z šesti let. Máme pod oknem kontejner na bordel takže to házíme z oken. No a okolo šli naši Mladoboleslavští romští spoluobčané a hned si pálku vzali :D. Musela jsem se strašně smát :D.

Taky čekejte CLOSET CLEANING jelikož jsem právě ze skříní vydolovala pět pytlů oblečení a předpokládám že spoustu toho budu chtít prodat. Aspoň to co bude uchházející zbytek dám asi do dětského domova :).


STILL DOLL

10. května 2010 v 21:02 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Tyto dokonalé fotografie jsou počinem, neznámého čínského fotografa. Spousta lidí se nemůže dohodnout zda-li jsou to panenky nebo opravdové děti.

Já osobně si myslím že jsou to přelíčené malé děti upravené tak aby vypadaly jako panenky. Osobně mám nejraději ten jak dívenka sedí v krvavé vodě ve vaně a nebo ten jak je v zakrvácených svatebních šatech.

Jaký je Váš názor? A který je Váš oblíbený?


YUMMY

10. května 2010 v 15:42 | Yume Ookami |  PLACEBO
Po dlouhé době se ozývám z internátu :D musím říct že své spolubydlící přestávám mít ráda až na moje semínko Aduš (semínko od doby co jí ráno probouzím "vstávej semínko hola láá" :D). Prvák nehorázně utekl po pravdě se mi moc ani do druháku nechce :D.

Za devět dní mám sedmnácté narozeniny, uf stárnu rychle. Jako dárek jsem dostala přestavbu pokoje. Mám tam patro a budu mít záchod *-*, skoro vlastní protože pod patrem bude mít synovec pokojík a záchod bude užívat se mnou. Ale konečně je pokoj předělán pořádně :).

pokoj
Ještě hodně rozpracované, o víkendu už bych měla jen uklízet a bydlet :) na což se opravdu těším :).