Duben 2010

PARTE

27. dubna 2010 v 15:15 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí pozustalí milovníci Yume, wuá co to plácám? Nikdy jsem neměla, nemám a nebudu mít milovníky, no to už je jedno.

Počasí mě pěkně začíná štvát, když mám zlou náladu je hezky ale mě se ven nechce ale když bych se šla smažit na sluníčko sluníčko nikdy. Tedy aspoň Rumburku se úspěšně vyhýbá :(.

Taky jsem teď trošičku rozhádá s mamkou, kuli známkám :( to víte nikoho 4 z matematiky nepotěší. Když mě to tak nejde!

Photoshop mi stále stávkuje a tak mám absťák. Na praxi děláme něco tak příšerně nudného a vytáčejícího. Ujede Vám milimetr a můžete dělat celou práci znova. Tfuj!

No to jen taková malá zprávička aby jste věděli že jsme nezemřela a že na blog myslím :).

CHLADNÁ KREV // YUME & KAMI

14. dubna 2010 v 9:13 | Yume Ookami |  LITERÁRNÍ DÍLA
Proslov: Tato povídka není z mé hlavy, je z hlavy mého kocourka, opravdu se mu tohle zdálo když usnul ve vaně, když mě se ten sen tak líbil *-*.

Reading: xxx

Žánr: zamilované

Warning: krev, smrt

Anotace: co když se sny stanou skutečností?

______________________________________________________________________________

Na svém tělě cítím nepříjemný chlad, pomalu otevírám oči, nemohu zaostřit, něco mě na tělě tíží. Zavřu oči a pomalu je zase otevřu, pořádně zaostřím. Celé mé tělo sebou škubne, vidím Tebe! Ležíš na mne nahá, se mnou ve vaně, voda je studená stejně jako Tvé namodralé tělo, všude je jen voda s krví, která by měla být spíše v Tvém těle. Pociťuji úzkost, vinu a strach. Z očí se mi derou slzy, oči jich mám plné. Chci odtamtud pryč, ale nechci tě odstrčit, ikdyž jsi mrtvá, nemohu se tak zachovat. Jsme tam jen ty a já, ikdyž ty jen vychladlým tělem. Pláču, kříčím, tisknu Tvé tělo k svému a doufám že se pohneš, proklínám a přeji si aby to byl jen sen.

Cuknu sebou, rozhlížím se abych se ujistil že to opravdu byl jen sen. Z očí se mi zase derou slzy. Strach cítím pořád, nechci aby se to někdy stalo skutečností. Miluji Tě!

PAPRSKY HLADÍCÍ TVÁŘ

11. dubna 2010 v 16:48 | Yume Ookami |  PLACEBO
Ano! Konečně, konečně! Svítí sluníčko, tedy dnes ne ale posledních pár dní tomu tak bylo :D a Yumík je neskutečně šťastný protože pokud svítí sluníčko tak mu už nic nechybí :D.

Pořád bych se mohla jen slunit na sluníčku, brát si tu energii *-* hned je mi vždycky lépe *-*.

Byla jsem v Liberci, kamarádovi vrátit snowboard a za příbutnými. Když jsme odjížděli začali létat velké vločky a byla to úplná vánice, připadala jsem si zase jak na Vánoce :D. Už ne, sníh už ne! :D.

Teď na víkend domů nepřijedu *skáče radostí* budu u miláčka a u kamarádky slavit narozeniny, no mi dopadneme jak se znám, a jak znám je! :D

Domov už je pěkně rozkopaný, ikdyž ani ne. Musela jsem sundat obrázky ze stěn :( trošku mě to mrzelo protože to byla část mě, mé práce, mé dětství ale asi už musím vyrůst :).

Taky jsem byla na "Alice in the Vonderland" musím uznat že ve 3D je to moc hezké *-* a vůbec ten příběh, ty efekty, Johny Depp *-* d-o-k-o-n-a-l-o-s-t. Oblíbila jsem si kocourka Šklíbu *-*.

Jinak PS mi stále nejde :( asi bez něj uhynu!

1
~nové vlasy, bohužel hodně zkrácené protože je mám moc nemocné :(~
~s mým tyrkysovým Šklíbou - Kinu Ookami a Yume Ookami~