Leden 2010

BACILY

29. ledna 2010 v 11:46 | Yume Ookami |  PLACEBO
Yume všem drahým návštěvníkům posílá velké pozdravy ze záhrobí :D. To víte je zima, Yume zimu nesnáší a v Rbk je ta zima tak 3x taková než-li doma :D. Plus vysvědčení :(.

Musím uznat že jsem ho parádně poslonila, mám dvě čtyřky, žádnou trojiku, šest dvojek a čtyři jedničky :D. Frajerka jsem no :D. Snad to na konci nějak vyžehlím :D.

Všude jsou tuny a litry sněhu, nělíbí se mi to. Yume taky příjde o Pragocon, když to tak vezmu za svůj japanofilní život jsem ještě na Pragoconu nebyla :D. Taky jsem už půl roku nebyla v Praze :( dokážete pochopit co to pro mě je :(. Pomalé kuchání!

Zase sneží já se z toho zblázním, dneska mě čekají taneční a já jsem nachcípaná :( ten coldrex mi moc nepomohl :D.

Poslední dobou vymetávám plesy, dokážete si představit že já miluju tancování? Já tedy ano :D. Ještě k tomu pojedu na soustředění s tanečníma, joo to si to tam vážně užiji.

Jinak zkoukla jsem už x-krát úchvatný film "Obraz Doriena Greye" z roku 2009 snažím ser sehnat i ten starší :D. Vřele doporučuji.

ZABÍT, ZAHRABAT A NECHAT ZHNÍT

17. ledna 2010 v 15:24 | Yume Ookami |  PLACEBO
Psát tu stále dokolečka dokola omluvu že jsme nepíšu už by bylo asi otravné a což. Jsem nějaká líná, času je málo a ták. Na intru ještě stále internet nemám.

Každý pátek se odebírám do pokračovacích kurzů tanečních. Musím Vám říct že teď mě to chytlo snad ještě více :D miluju tanec :D.

V Rbk jsou tuny sněhu, v MB taky ale prostě v Rbk je víc a taky větší zima :D kde to bylo na Vánoce? Opožděná dodávka sněhu? :D

Také mám za sebou lyžařská kurz, který jsem si opravdu parádně užila! Ty hlášky, schovávání se před učiteli a podobně :D. Taky mám novou lásku <3 musím říct že teď tomu opravdu věřim a myslím že to vydrží :).