Listopad 2009

OLA

22. listopadu 2009 v 13:11 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí a milí, vím že jsem se zase strašnou dobu neozvala. Můj život je asi moc nudný :D. Ne tak to vůbec není. Před týdnem jsem byla na koncertě Visacího zámku a Tří sester u nás v MB. Co se dělo potom nechcu rozebírat.

No snažím se pořádně učit ikdyž v některých předmětech je to nemožné :D. Někteří učitelé (čtěte jedna učitelka) prostě neumí vykládat, její hodiny josu plné zmatku a nepochopení no snad se to změní :D.

Zamilovala jsem si taneční. Teď jsme měli hodinu no vlastně prodlouženou a byla karnevalová. Nenapadlo mne nic jiného než jít v punk lolitě. Všichni mi model chválili :D. Na téhle prodloužené jsme se nejvíc vyřádili. Když jsem tancovala s Honzou (z pokračovaček) Rock´n´roll tak jsme dělali akrobacii při které mi mohly být vidět kalhotky a tak mě postavil tak aby viděl do zrcadla :D nakonec vidět nebyly hahááá :D. Pak jsme tancovali jakoby hřísný tanec (pamatujete si tu část jak Baby nesla ty melouny a jak otevřeli a tam se ti lidé tak oblézali a korutili tou panví, tak přesně to jsme dělali) nejdříve jen v párech a pak jsme se spojovali do hada zavelelo se "dopředu" šlo se dopředu a pak "dozadz" a šlo se dozadu to znamená že se holky mírně naváhli na pánskou partii a za mnou se ozvalo "tak to já můžu" :D zase jsem se řezala smíchy. No a konečná byla když nám kluci (mě Honza) dělali tyč a mi byly "barové tanečnice" no Yume se rozjela no :D (nemůžu za to že se umím hýbat :D) pak se o mě celou dobu bavil DJ a lektor :D no a Honza prej měl blažený výraz a ještě mi bylo řečeno že takový výkon ještě nikdo nepodal. Takže se odebírám na profesi barové tanečníce :D.

Prostě taneční si patřičně užívám a hodlám jít i do pokračovacích kurzů (ano stále za klávesnicí sedí Yume) vím překvapivé že? :D

Taky máme nový přírustek do rodiny, malého kocourka a synovec mu začal říkat Macík :D. Je strašně roztomiloučký.

No blíží se Vánoce ale já Vánoce nesnáším. Dřív jsme je měla ráda z důvodu toho že jsme se celá rodina sešla ale to se teď už nepodaří takže nemám důvod je mít ráda. Proč mít určitý den na dárky když je stejnak dostávám celoročně? Moc vynervovaných lidí a tak. Prostě je nemám ráda!

Zase Vás zaplavím fotkami aby jste viděli že vypadám porád stejně :D.

DODÁM AŽ MI PŮJDE INTERNET POŘÁDNĚ
EDIT 28.11.09 - FOTKY DODÁNY
~maškarná prodloužená~

ZIMA, NEE TO JE KLEDRA!

7. listopadu 2009 v 17:35 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí návštěvnící (jako že si myslím že už to tu nikdo nečtete), nezemřela jsem ikdyž daleko od toho nebylo :D. Když jsme o víkendu přijela na intr měli jsme tam cca 13 stupňu. Zkuste si v tom spát, spala jsem v oteplovácích a holky se mi dněsně smáli. Hmm no co :D aspoň mi bylo trošku teplíčko.

Když jsme u toho byla jsem na AkiConu, musím Vám říct že obsahem to byla nejnudnější akce co znám ale obsazení lidí bylo dostačující. Konečně jsem zase po dlouho době viděla Yuki, Ruuki, Yomi, Wary etc... Poznala jsem dokonalého kocourka Regíska. Večer s ním, Yuki a Bety byl opravdu dokonalý a to nemluvím o ránu ikdyž loučení bylo opravdu bolestivé TT________TT.

Ve škole prospívám dost dobře :D. Poznala jsem tam moc fajnového klučinu Kubíka :) on jako vypadá jako EMO ale není, pro přesnost :D. Taky kouká na anime, čte mangu, kreslí a je grafik :D.

Nevím jestli jsem zmiňovala že jsem se rozešla s Mobym aleeee rozešla :D bylo to oboustranné, prostě Yume zlobí a jen tak si jí nikdo neochočí a nezkrotí (i když adept by byl XD). Takže asi tak víc k Tomu nemám :D.

Taky jsem se ostříhala, zase, já vím XD ale jen jsem to trošku poupravila :D. Jsem s tím nad míru spokojená! :P

~když večer Yume popadne můza~
~taneční, do toho účesu jsme se zamilovala měla jsem ho pak i na Aki~
~taneční, disco lekce :D~
~to když Yume úplně hrábne někdy kolem druhé ranní a když u toho je Ruuki XD viz debata na obrázku XD ... prej to vypadá Girugameshácky :D~