Říjen 2009

Aiden - Die Romantic

27. října 2009 v 10:40 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Tohle jsem našla na začátku vide na strem.cz a video mělo název FENOMÉN - Emo, no a do toho songu jsme se fakt zamilovala, takže bacha na mě :D vypadám prej jako emo a dokonce poslouchám emo songy! :D Sranda no, prostě ten refrén baštím.

... die romatic, romantic ...

Anna Tsuchiya - MY FATE

27. října 2009 v 10:37 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
No tak abych neotravovala jen svýma fotkama tak Vám se hodím mých pár úlovků ze světa hudby. Tuhle krásnou píseń jsem našla v jednom videu na Nana na blogu Kany a nemohla jsem si jí nenajít. Překvapivě je od japonky :D.

AkiCon

25. října 2009 v 12:01 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí a milí, vím že zanedbávám blog ale stejně si myslím že už ho ani nikdo nečtete :D. Prostě na dva ndy domů na víkend je opravdu málo na to abych napsal něco slušného :D.

Právě mi tak mějak došlo že už budu na škole třetím měsícem a uteklo to jakoby to byl jen týden :D. Jsou tam strašně peckový lidi. Můj život jede zase na plné otáčky :D radši nebudu rozebírat co všechno se v Rbk děje protože toho je strašně moc :D.

Už mi tak nehorázně chybí moje Pražská zlatíčka a i jíní. Zase jse Yume volná a nějak je za to ráda ale psssst :D. Velká změna v image :D ostříhala jsem si vlasy! :D Obarvila jsem je :D. Né nebojte není to tak strašné ikdyž všichni prej říkají mamce že se začínám podobat emu >____< to že se chovám depresivně to patří k VK i emu jen teď bohužel už i jako emo tročku vypadám takže si toho nějak lidi zašli všímat TT__________TT ale emo nejsem.

Na škole jednoho emáka máma a kupodivu je to strašně fajn klučina se kterým si začínám dost dobře rozumět :) a jsem za to ráda. Učení jako vždy jsem prostě průměrně blbá takže mám i průměrné známky :D.

Nevím co Vám se psát takže Vás zahrnu zase fotkami :D. Btw.: kdopak jedete na AkiCon tak mě tam potkáte :D už se strašně moc těším.

Ještě jsem si vzpomněla že stále absolvuji taneční teď v pátek byly skvělé, v úterý mám prodlouženou a pak v pátek před Aki zase normální hodinu :D. Začala jsem si hodně povídat a tancovat s jedním klukem z tanečních, který je prostě luxusní *roztekla se* :D nějak se to kolem mne hemží klukama :D ale ono to zase opadne :D.

UPDATE 26.9.09 - fotky dodány

~hned po ostříhání :D~
~Yume v plné své škaredosti :D~
~já ten ohoz miluju! :D~
~s Rybičkou (moje blonďatá děvka) v jedný, Dajvový mikině :D~
~taneční ^^ Rybičky šaty vypadám jak víla amálka :D~

the GazettE . BEFORE I DECAY

10. října 2009 v 20:42 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
No díky mé absenci na internetu přidávám nejspíš pozdě ale přeci. Moji milovaní do světa zase vypustili nové PV na single "BEFORE I DECAY" v překladu něco jako "předtím než se rozložím" ... asi nejsme jediná kdo si všiml že Ruki si oblíbil latexové rukavice a musím uznat že ty červené jsou fakt luxusní! Taky jsem si všimla že se GazettE nějak zameřili na sebe ... PV už nejsou s příběhem ale stále se zabírá jen na kluky, kterým to ale nehorázně sekne takže to není na škodu. Strašně se mi tam líbí kytara *_________* . A strašně se mi líbí jak to má Ruki vyholené a červené a vůbec všichni mají zase pěkný, nprmální vlasy to co si vytvořili když vyšlo "The INISIBLE WALL" byl úděs :D.

No konec monologů o jejich dokonalosti a zde už je zmiňované PV.

YATTA

10. října 2009 v 13:27 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí a milí návštěvníci, musím se Vám hluboce omluvit že jsme se takovou dobu neozvala a napínala jsem Vás. Dva týdny mi nešel internet a na intru to nějak nehrotím s internetem :D.

Opravdu se za první měsíc stalo spousta věcí. Ve škole mi to celkem jde když nepočítám ty předměty, které mi nešly nikdy, třeba matika :D. No co nadělám? :D Nic! :D Taky máme takové zajímavé předměty jako jsou polygrafické materiály nebo technologie :D

Musím se pochlubit, že jsme si našla prince a je můj a nikomu ho nedám. JE to člověk, kterýmu po dlouhý době věřím a myslí to se mnou vážně.

Rumburk je fajn město, často chodíme jíst k čiňanům, nebo na kulečník a tak. Baví mě jak se nám střídá praxe se školou. Nevím co Vám tak popisovat :D. Ale je to tam prostě fajn, někdy se mi ani nechce domů ale musím kvůli tanečním :D.

No po perex Vám naházím hromadu fotek s popiskama :3 snad ěm za to neukamenujete :D.