Srpen 2009

PANIKA? NEPOCIŤUJI

31. srpna 2009 v 10:11 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí, tak tohle je poslední den prázdnin. Nijak mě to teda ze židle nezvedá a po pravdě mi ještě stále moc nedochází že za pár hodin odjíždím na intr. No co. Ne samozřejme je to jinak.

~zase víc kuřecí, dobarveno :3~

Přemýšlela jsem nad tím o co všechno příjdu, třeba nebudu moct s Izumi na DDR. Čajovna kdo bí jeslti jí v tom pidi městečku mají. Potom domácí péče :D a podobné věci. Cpaní v "cizí" postýlce a tak. No hlavně příjdu o pár skvělých lidí :(.

Intr? Hmm, jaké to tam bude? Jaké budu mít psolubydlící? Jaké budou úložné prostory? Jak je to se sprchama? Pět jídel denně? O_________o (ozva se ten co jí jednou denně :D).

Taky jsem dostala zákaz. Aspoň dva měsíce být jak maminka říká "normální" žádné nočení VK, žádné make-upy, zakázala mi nosit i obojek což teda přehnala! Budu ho nosit na noc :D. Prej abych udělala dobrej dojem a pak si mohla dělat co chci ale být bez VK bude hrozné wrrrr.

Dneska si ještě musím zařídit fotografii na jízdenku a pak už jen balit. Někdy kolem 5-6 s maminkou vyrazíme směr Rumburk. Taky sebou zabalím botky do tanečních abych po večerech mohla v nich chodit :D protože já se v těch tanečních prostě zabiju! CFož mi připomíná že mám týden na to sehnat šaty O_______o. Oh my Gackt TT____________TT.

~mé normální já >___<~

No tak já děcka mizím balit a fotit se a schánět šaty a ták. Mějte se tu hezky a já se pokusím zjistit kam můžeme na PC v Rumburku :D.

Sayonara mina, labilní Yume

DĚCKA

25. srpna 2009 v 14:53 | Yume Ookami |  PLACEBO
~Yume ... waii~

Ó velká Yume je zpátky! Užívám prázdnin do posledních doušků jak jen můžu. doufám že většina z Vás je na tom stejně a že nesedíte u kompu ale aspoń nad cárem papíru a tužkou a je jedno jestli píšete FF nebo kreslíte.

Kdepak jsem vlastně byla? Aby byla změna tak v Praze :D. Hned druhý večer jsem přespala u mého drahého Yomičánek a Tručánek. Kluci mi hráli a zahráli mi Cassis od the GazettE dokonalost ani dva :3 potom jsme si udělali kafe a radili Yomi s psaním :D. Nakonec jsme se usalašili v postýlce ale spaní stále nepřicházelo takže jsme šli k PC a zpívali jsme. Potom jsme (když už svítalo) šli spinkat. Yomi mě hezky hřál <--- úchyl.

~rodinka :3 Yomicankem a Trucanek~

Pak za mnou přijel Soličánek za což jsme moc ráda že jsme ho viděla a taky za námi dojel (na kolečkáčách velikosti 43) i Had. Tak jsme kecali. Taky jsem se stihla scuknout s Dariskem. Ale nejvic casu jsem trávila s rodinkou :3.

Večer jsem otravovala Vampaya, tahala jsem ho pro změnu od jidla kdyz ne ze sprchy (Yume si to prostě umí načasovat). Zamilovala jsem si jedno místo kam jsem ho furt tahalo :D lenoch kvůli mě nachodil takové dálky. Byly to úžasné dva večery, žeklo se spousta slov, spousta jich byla zamlčena ale já si to nejvíc užila :3.

~the firewall~
Závěrem ... chci zpátky! Z mnocha důvodů, připadám si tu tak sama :( a v Rumburku to bude ještě horší. Z Bolky jsem mohla utíhat do Prahy za Yomičankem, Tručánkem, Vampaya ale teď? Teď budu hnít na intru. Snad si tam najdu dobrou duši se kterou to tam budu trávit čas :D.

Naplňuje mě strach z toho co bude. Jediný co mě snad zachraňuje je to že budu jezdit za Ruuki a já doufám že co nejčastěji. :3

Sayonara YumeOokami *in love*
~do té fotografie jsem se zamilovala~

MANGA club

19. srpna 2009 v 17:50 | Yume Ookami
Vsichni povinně podívat, kdo se nepodívá toho kousnu! Dělají to fajn lidi a je to fajn projekt a přihlásit se! Kdo se přihládí má u mě velké plus! Napomužete tomu aby z toho byla VELKA věc!


RUKI JAKO LOLITKA

14. srpna 2009 v 14:52 | Yume Ookami |  PLACEBO
Zase trošku budu otravovat s kresbou, zneužila jsem dokonalého a krásného line-art od mé drahé Tessu a vybarvila si ho. Myslím že Ruki v růžové vypadá dobře *blbě se culí* a všechny ty krajky a ta mašle *culí se - dostala bejzbolkou přes hlavu od Ruki*. Jinak myslím že nějakou takovouto medovou barvu měl ještě tenhle rok před tím než vyšel DIM.

Celý den hlídám synovce a potom se seberu a zase na brigádu. Jinak včera jsme to s mamčou na brigádě opravdu bravůrně zvládli, můžete na nás být pyšní :3 už jenom tři dny a bude konec brigády waii.

Btw: mám novou přezdívku od majitele restaurace, Heidy, jako ta zhor asi to dělají ty žluté vlasy a copánky :D. No konec keců zde už je kresba, Tessu a moje :3 waii.

Dza ne, dears.


BWAH

14. srpna 2009 v 0:11 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí a milí, že napíšu na blog si říkám už dva dny jenže pořád mi to nějak nejde.

Co se stalo poslední dny? No rozfofrovala jsem peníze, za pastelky, fixy, penály, dopisní papíry. Jenže tím to nekončí musím si koupit šaty do tanečních a taky boty *vůbec se jí do toho nechce*. Taky pořád makám, od včerejška až do neděle budu od 6 do 9 mimo Pc a telefon >___<. Musím uznat je to strašná makačka.

~mám na sobě snad všechno co jsem si nakoupila, vědí ti co sledují mé Pupé~

Konečně jsem dopsala Tessu dopis, waii snad se jí bude líbit dopisní papír zítra ho hodím do schránky. Takže zítra by měl opustit Mladou Boleslav a hezky jet do Travníku. Taky se zítra dokopu k zabalní tílek pro Kana a Aeon, kdy se dostanu na poštu abych je poslala nevím asi tím někoho pověřím.

V pondělí chci odtrajdat do Prahy, jenže to už musím mít koupené šaty a boty jinak mě okaa-san nepustí *opravdu se jí do toho strašně nechce*.

~povšimněte si proměnu přívěsků u Tenshi :D~

Taky nám neteče teplá voda a nebude týct až do pondělí (a jak znám ty opraváře vymluví se a nepoteče to ještě týden >___<). Jsem šťastná že dneska můj otec (mnou nenáviděný) byl doma a já se mohla vykoupat v teplé vodě *nejradči by ho vykopala z toho bytu, chce ho!*.

V týdnu jsem pekla muffiny a opravdu se mi povedly (já vím samochvála smrdí ale oni byly fakt strašně dobrý) a taky jsem se viděla se svojí dverkou Malzíkem a Yurikočánkem.

~mé nové oblíbené jídlo - rýže s tučnákem (tuňákem)~

Jsem grogy ale jít spát nechci. Utratila jsme hafo peněz za filmy, zrovna dneska jsem dokoukala "Klan létajícíh dýk" je to strašný už vůbec nejsme měkkota, byl to tak krásný film, se smutným koncem, s krásnou přírodní scenérií a já nebrečela O_____o asi bych měla přestat koukat na horory *koukne na 20 dalších DVD jen s hororama* ups :D.

~fotografie pro Peth XD mě se strašně líbí XD~

Mizím si pustit telku a pokud mám ingredience tak vytvořit muffíny bwahahááá :D.

Oyasumi dears.

OVCE SEM KRÁVA TAM

10. srpna 2009 v 21:19 | Yume Ookami |  PLACEBO
Zdravím drazí návštěvnící tohoto chábého blogu, který vlastní labilní člověk :D. Dnes jsem měla docela napilno. Šla jsem si nakoupit pastelky. Místo toho jsem si nakoupila miliony jiných věcí jako druhý penál, přívěsky na telefon, fixky ale ano dokonce jsem si ty pastelky koupila :D.

Taky jsem dokončila *chvilka napětí* mojí ovco-kraví holčinu (vždycky si spletu že to není ovce ale kráva :D). Nebojte já jednou na toho bišíka vletím XD. Přihazuju naskenovanou slečnu z deviantartu (nevím bohužel zdroj).


MINUTU TICHA PROSÍM

9. srpna 2009 v 23:18 | Yume Ookami
Možná už to většina z Vás ví ale ti co ne právě jsem zjistila strašnou zprávu že, Yasmine You baskytarista Versailles dnes ráno zemřel. Prozatím se neví jak.

On August 9th, Jasmine You had taken time off in order to rest because of poor physical condition, it was reported that he died in the early hours of the morning.

-zdroj Wikipedia.com-

Dnes ráno 9. srpna, Jasmine You si vzal volno, protože už byl ve špatném zdravotním stavu. Pak se ale objevila zpráva že v časných ranních hodinách zemřel.

Můžeme jen spekulovat co se mu stalo ale myslím že bude příhodné když aspoň dodržíme minutu ticha.


PAM PAM

9. srpna 2009 v 18:40 | Yume Ookami |  PLACEBO
Drazí a milí, je pravdou že jsem se už hafo let neozvala a snažím se to zamaskovat videama :D úspěšně? Asi né že? Prostě všem dochází že to tu zanedbávám. Poslední dobou jsem prostě neaktivní.

Poslední týden dělám na brigádě v kuchyni, těď mám konečně volno ale od středy to jede všechno nanovo :D jsem děsně utahaná, včera jsme přetáhli a vařilo se o hodinu déle, víte co to je? V místnoti, která má přes 45 stupňu. Je to na zabití.

Dneska jsem byla (z donucení) na koupališti, mé tělo se zase zbarvilo do barvy Afričana :D musím říct že se smažím fakt rychle :D. Rozčetla jsem si druhý díl "Mládí v hajzlu - deník Nicka Twispa (mladík v okovech)" doporučuji u prvního dílu jsem se trhala smíchy a druhej je zatím taky fajn. Po třech měsících jsem konečně vzala tužku a papír do ruky a kreslila. Poprvé v životě jsem nakreslila bišíka. No příjde mi divný a Lilian říkala že se jí líbí ať ho dobarvím takže si tisknu omalovánky a půjdu barvit :D.

Doufám že všichni užíváte prázdnin a nestresujete se ze školy jako já :D. Musím si zařídit jízdenku, učebnice, věci a tak dále. Psychicky se připravit na nový lidi, nový město a hlavně na učení *její představa že je totální tupec a nic neumí >___<*.

Mějte se krásně, užívejte sluníčka, prázdnin a lidí:3.


Satori Negishi - Hoshi no Tobira

8. srpna 2009 v 12:40 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Z téhle písničky už jsem byla unešená asi před rokem a strašně moc jsem chtěla vidět film, z AMV s touto písní. Původně je song použit z anime Gundum. V tomto videu je kousek písně originální z filmu Beyond the Clouds ze kterého je i AMV a poté už jede písnička z Gundam. Miluji to video :3 miluji tu písničku. Kdyby jste to video někdo našel v pěkné kvalitě na stažení budu Vás milovat *vrtí ocáskem*. Jinak filmík doporučuji zkouknout nebo si na něj počkejte až ho prosadím jako promítání na Advíku 2010 :D *má ďábelské plány*.


Buck-Tick - Romance

7. srpna 2009 v 15:25 | Yume Ookami |  MEDIÁLNĚ
Tohlecto mi tu taky jede pořád dokola. Prozměnu za tuhle písničku může zase Akiko svými videii :D. Opravdu jsme si jí zamilovala v tom božím sestřihu.